נואם ושר


אריק מויאל במועדון זמר גליל מערבי
מערכת כפרניק
אריק מויאל בכנס שדרות ומועדון הזמר צובר תאוצה
כפרניק מויאל ושרה נואם ושר

 

בכנס שדרות לחברה בנושא "קפיצת מדרגה אזורית", שנערך לאחרונה במכללת ספיר, השתתפו בכירים רבים בניהם גם מנכ"ל משרד רה"מ, שר התמ"ת, מנכ"ל המשרד לפיתוח הנגב והגליל, מנכ"ל מכון ראות ועוד.
 
בכנס, שבין השאר עסק בקידום האסטרטגיה לפיתוח אזורי הפריפריה, השתתף גם עו"ד אריק מויאל, מנכ"ל אשכול רשויות גליל מערבי, אשר התבקש להציג את האשכול ופעילותו, לאור היותו התאגיד האזורי הראשון בישראל לקידום ופיתוח כלכלי.
 
עו"ד מויאל, המוביל את פעילות האשכול לפיתוח וקידום מקורות תעסוקה וכלכלת האזור, קרא להגברת שיתוף הפעולה מצד שרי הממשלה והסביר כי אשכול רשויות גליל מערבי שם לו למטרה לבצע פרויקטים שצומחים מהשטח וליצור מערכת שתהווה גורם מקשר בין הרשויות המקומיות והממשלה: "קידום אמיתי של הפריפריה דורש מהלך משולב בין הממשלה, הסקטור הפרטי, הסקטור העסקי וכן מכוני מחקר ופיתוח תעשייתי. חיבור הגורמים הללו, הינו מהלך קריטי לתחילת צמיחה ושגשוג כלכלי. יש חשיבות גבוהה למענקים וסיוע מצד הממשלה בהתרת חסמים ויצירת ‘מסלול ירוק’ ללא בירוקרטיה בדרך לקידום אמיתי ונכון של אזור כדוגמת הגליל המערבי."
 
עו"ד מויאל הדגיש כי לאור משבר הנדל"ן הגובר, על המדינה לפעול מיידית לפיתוח אלטרנטיבות מגורים בפריפריה, המאפשרות לזוגות צעירים לבנות את עתידם גם באזורים אלה, תוך התבססות על הזדמנויות מיטביות בעבודה, בחינוך ובתרבות: "המהלכים שנקט האשכול כבר יצרו תקדים בקרב משרדי הממשלה בנושא קידום הפריפריה במדינת ישראל והצורך בשיתוף פעולה מלא בנושא. אין לי ספק כי העתיד טמון במעבר של אזרחים ועסקים אל מחוץ למרכז וניפוץ הבועה הנדל"נית, אולם לשם כך יש לתגבר את מוקדי המשיכה של הפריפריה, על מנת להפוך אותה לאזור הצומח שהיא צריכה להיות".
 
 
כפרניק מויאל נואם ושר
 
 
שרה שרה שיר שמייח

מאות מתושבי הגליל המערבי מילאו מקיר לקיר את האולם בקיבוץ כברי, בערב שירה מיוחד עם שרה’לה שרון

 
מועדון הזמר האזורי של גליל מערבי התכנס בשבוע שעבר (חמישי, 18.11) לערב שירה עם שרה’לה שרון, לאחר ההצלחה שרשם בחודש שעבר בערב ההשקה עם עינת שרוף.
 
עו"ד אריק מויאל, מנכ"ל אשכול גליל מערבי שגם כאן נתן דוגמא אישית ועלה לשיר עם שהר’לה על הבמה מסר: "כחלק מפעילות האשכול אנחנו שמים דגש מיוחד על קיום אירועי תרבות ותמיד משמח אותי לראות את ההיענות הרבה של תושבי האזור ואת הנאת המשתתפים. מעבר לעבודה השוטפת לפיתוח עסקי, כלכלי ותעשייתי של הגליל המערבי, צריך לזכור שמדובר בראש ובראשונה בתושבים שוחרי תרבות ואני שמח שכולם נהנו."
 
אז מה צפוי למועדון הזמר? ערב שירה נוסף בקיבוץ כברי בחודש הבא, עם "הטיש הגדול" (משה להב)
 
מועדון הזמר קורא לתושבי הגליל המערבי להצטרף ולפעול לקידום תרבותי (ובעיקר כיף גדול) של הגליל המערבי.
 
 
צילום מועדון זמר: גלי מליק

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אורח/ת הגב

  לא הבנתי מה הוא תורם לנו
  בשביל לשיר לא צריך אשכול

 2. החפרפרת הגב

  אשכול ואשכולית
  כל הכבוד לאשכול. הצליח למסד לפחות שתי משרות: שתי משרות. של מויל ושל המזכירה שלו. אם יש לו יותר מזכירות זו בכלל הצלחה גדולה.

 3. אורח/ת הגב

  כל הכבוד
  כל הכבוד לאשכול, סוף סוף יוזמות בנושאי תרבות, כן יירבו.

 4. אורח/ת הגב

  ל-3
  המטרה היא קצת יותר מזה…

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן