משרד הפנים במעלות


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

בשורה לתושבי מעלות-תרשיחא, כפר ורדים והגליל המערבי: לשכת מרשם אוכלוסין חדשה וביומטרית

כפרניק mhh1 משרד הפנים במעלות

בשורה לתושבי מעלות-תרשיחא, כפר ורדים והגליל המערבי:

נפתחה לשכת מרשם אוכלוסין במעלות ואפשר לקבל בה שירותים ביומטריים ואחרים כולל הנפקת דרכונים, תעודות זהות, תעודות לידה ועוד

 

**

עדכון:

שימו לב! המשרדים מאוד עמוסים והתורים המוזמנים לעיתים עד חודש ויותר המתנה. מי שמתכוון לנסוע וצריך לחדש דרכון, או לכל פעילות אחרת, כדי מאוד להקדים ולהזמין תור!

 

 

כפרניק 62238308_10218474828723938_3792141455884025856_n משרד הפנים במעלות

 

 

 

מערכת זימון תורים של הלשכה למרשם אוכלוסין (משרד הפנים) במעלות-תרשיחא פועלת.
יש להזמין תור בקישור www.myvisit.com
לא ינתן שירות ללא הזמנת תור.
יתקבלו ללא תור, נכים בעלי תעודה הפותרת אותם מעמידה בתור. קשישים מעל גיל 80. חיילים בשרות פעיל בהצגת תעודה (חייל מילואים על מדים בלבד).

לצורך ברור, ניתן לפנות ליוסי שטרנשוס נייד  054-4365935

**

תושבי כפר ורדים, מעלות תרשיחא והסביבה לא יצטרכו להמשיך ולנסוע לעכו בשביל לקבל שירותים של משרד הפנים: לשכה ביומטרית אזורית חדשה של משרד הפנים נפתחה בעיר בעלות הקמה של קרוב למיליון ₪.

במסגרת שדרוג הסניף, הורחב באופן משמעותי סל השירותים שמוצעים בו והוא כולל הנפקת דרכונים, תעודות זהות, תעודות לידה, אשרות לימודים והתנדבות, רישום פרטים ושינוי פרטים אישיים, הסדרת מעמד בישראל, הסדרת תשלומי מיסים, איתור חסכונות פנסיוניים, העברת זכויות קרקע, תשלומי אגרות ואף יתאפשרו בו מתן שירותים ביומטריים נרחבים.

כפרניק mhh1-001 משרד הפנים במעלות

 

 

הלשכה, ברחוב בן גוריון 39 מול בניין עיריית מעלות תרשיחא, משתרעת על פני שטח של כ-130 מ”ר, יש בה 4 נותני שירות והיא מונגשת לבעלי מוגבלויות.

קבלת קהל

ראשון   8:00-12:00

שני      8:00-12:00  │ 14:30-17:00

שלישי    08:00-12:00

רביעי     13:30-17:00

חמישי   08:00-12:00

זימון תורים לסניף מעלות תרשיחא באתר www.myvisit.com בירורים אחרים אצל יוסי שטרנשוס בטלפון 054-4365935

ראש עיריית מעלות-תרשיחא שלמה בוחבוט אמר בנושא כי “פתיחת הלשכה הביומטרית האזורית של משרד הפנים היא בשורה מצוינת לתושבי העיר שיוכלו לקבל מעתה סל שירותים רחב. מעלות תרשיחא היא עיר מחוז, שמעניקה שירותים בכל תחומי החיים לכלל האזור. עם הגידול באוכלוסייה, בעקבות תנופה הבנייה אותה אנו חווים, נראה צמיחה של יותר ויותר שירותים, דבר שיוביל לחיזוק הכלכלה העירונית. אני חייב לציין כי בעבר משרד הפנים התנגד לפתוח לשכות עם כלל השירותים בפריסה נרחבת, אך מיד עם כניסתו של השר אריה דרעי למשרד הפנים, המדיניות השתנתה והוקצו תקציבים משמעותיים להקמת לשכות פנים בגליל ובנגב.״

צילום: שלמה שרביט

תגובות פייסבוק


6 תגובות

 1. שלומי הגב

  בקשה נוספת לבוחבוט
  אם כבר מברכים ויוזמים.אולי לבקש לסלול את הכביש הנוסף שיוצא מגבעת האורנים ויחבר את התושבים של השכונה החדשה וכפר ורדים לכביש תפן.היציאה הראשית מהכפר לתפן מזרח ולמעלות מערבולכרמיאל היא לא בטוחה ואפילו מסוכנת.אם בוהבוט הצליח לרמזר את הכניסה למעלות כדי להגיע להיכל התרבות בצורה בטוחה אולי אם נבקש ,בוחבוט ימלא את בקשת התושבים.מדברים פה על דיני נפשות.

 2. יי. הגב

  משרד רישוי.
  ברכות למי שיזם, לחץ וקיבל. עכשו אני פונה לראשי הרשויות השונות: הפעילו לחץ על מנת שיוקם באיזור סניף של משרד הרישוי שיוכל להוריד לחץ מסניף כרמיאל וויקל על תושבי הסביבה.

 3. פלוני אלמוני הגב

  סלילת כביש
  הכל שיקולים כלכליים של עלות תועלת.
  עד שלא יקרה משהו חס וחלילה לא יתעוררו

 4. 1 הגב

  לשלומי מדוע לא תבקש יציאה מכפר הורדים לתפן מראש המועצה יחיאלי?
  אתה יודע שמר סיוון הוא מנהל קו העימות והשפעתו בממשלה גדולה מבוחבוט.

 5. שלומי הגב

  תשובה ל 1
  שאלת למה לא פנים לתועצה שלנו

  התפרסם בפייסבוק :
  שר התחבורה ביקר בכפר בינואר 2010
  שר התחבורה, ישראל כץ, צמרת משרדו ובכירים במע”צ, ביקרו ביום חמישי האחרון ביישוב כפר ורדים בגליל המערבי, בכדי לעמוד על בעיות התחבורה ביישוב ובאזור. שר התחבורה אמר לראש המועצה המקומית כפר ורדים, סיון יחיאלי, כי משרדו יפעל להסדיר את צומת הכניסה לכפר ורדים. בצומת התרחשו 31 תאונות בעת האחרונה. כמו כן, הבטיח השר כץ לפעול להסדרת כביש ינוח ולהסדרת יציאה נפרדת מכיוון ינוח לכביש 854. בנושא כביש 6 אמר השר כי הוא הורה להמשיך ולקדם את סלילת כביש 6 עד לצומת כברי. השר סיים את הביקור בסיור ב”בית בחורש”, שהינו מעון לאוכלוסייה בעלת צרכים מיוחדים.
  שים לב לתאריך.
  הבנת למה פונים לשכן.

 6. בדר מחמוד הגב

  דרכון

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן