משלחת נוע”ם למחנה באירופה


משלחת נוע”ם מכפר ורדים לאירופה
גלית חיים

ניר, עדי, נעה, ענת נועם וריבי עושים כבוד לכפר ורדים 

כפרניק  קרן והמשלחת משלחת נוע"ם למחנה באירופה


שלום לכולם.
 

אתמול, יום ה' 28.07.11, בשעה 4:00 בבוקר!! 6 חבר'ה שלנו מכפר ורדים (העולים לכיתה י') – ניר גושן, עדי פלדמן, נעה מעיין, ענת פקר, נועם ריצרד וריבי גרינשפון – יצאו למחנה נוע"ם אנגליה. המשלחת יוצאת מטעם מגבית בריטניה UJIA, מועצת כפר ורדים ונוע"ם.

הקבוצה, יחד עם המדריכה שלהם קרן רנד-לקריץ, ישהו בחו"ל בסך הכך 3 שבועות. בשבת הקרובה כל אחד יתארח בבית של חניך של נוע"ם אנגליה בלונדון ולאחר מכן, ייסעו באוטובוס ביחד עם כל החניכים אנגלים בגילם – למחנה נוע"ם הקיימת בצרפת!!

 

תנועת הנוער נוע"ם (נוער מסורתי) הינה תנועת הנוער של התנועה המסורתית (קונסרבטיבית) בישראל. נוע"ם היא תנועה ציונית א-מפלגתית, השואפת להנחיל ערכים יהודיים מסורתיים בצד ערכים מודרניים לכלל החברה הישראלית באופן פלורליסטי. נוע"ם פועלת לאור העיקרון "תורה עם דרך ארץ" ושואפת לחברה שוויונית צודקת ודמוקרטית. נוע"ם דוגלת במעורבות חברתית וברוח ההתנדבות ומחנכים לאהבת הארץ ולשמירה על הטבע.

בנוע"ם מאמינים כי לתנועה מקום משמעותי בהמשך עיצוב זהותה היהודית והלאומית של מדינת ישראל בעתיד.

כפרניק  קרן והמשלחת_0 משלחת נוע"ם למחנה באירופה

 

אתמול לפנות בוקר, בצומת המפה, הייתה התרגשות רבה בצומת המפה – הורים נרגשים, חבר'ה של המשלחת עייפים אבל שמחים מאד, קרן מאורגנת ובודקת פרטים אחרונים…

גלעד שי, מנהל מחלקת נוער כפר ורדים, וגלית חיים, מנהלת קהילת "המניין המשפחתי", שוחחו, צלמו והצטרפו להתרגשות של הקבוצה! צעירים של נוע"ם (פופקורן) כפר ורדים הספיקו לאחל "נסיעה טובה" כבר אתמול במשך הלילה ב"פייסבוק." כולנו מאחלים למשלחת החמודה נסיעה טובה וחוויה מדהימה!! 

 

בהזדמנות זאת, גם נאחל ל-2 צעירות (העולות לכיתה ט') של נוע"ם (פופקורן) כפר ורדים –  אבישג פרוחי ונעה אלבז –  נסיעה טובה וחוויות מדהימות.  הן יוצאות גם היום להשתתף ב11 ימים של מחנה נוע"ם ישראל!!

אבישג ונעה הן בן המייסדות של הסניף נוע"ם כפר ורדים – השייכים לקהילת "המניין המשפחתי." בזכות אבישג, נועה ועוד 4 מייסדים, היום סניף נוע"ם כבר ורדים פועל ונותן מענה לנוער מכיתות ז'.

בחזרתם לארץ, ששת החבר'ה מהמשלחת לאנגליה ישלימו את המחויבות שלהם ייקחו חלק פעיל בהדרכת נוע"ם (פופקרון) כפר ורדים!

***

ידיעה על משלחת נוע"ם שהתארחה בכפר ורדים
 

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן