מועדון זמר גליל מערבי


כפר ורדים , כפרניק
אופיר שפיגל

ערב פתיחה מוצלח

כפרניק no.1 מועדון זמר גליל מערבי

 

 

מועדון זמר גליל מערבי רושם ערב פתיחה מוצלח במיוחד
 
ערב ההשקה של מועדון זמר גליל מערבי בקיבוץ כברי, בנוכחות ראשי הרשויות החברות באשכול גליל מערבי, היה מוצלח במיוחד כאשר לאירוע נהרו כ- 400 איש מכל רחבי הגליל המערבי. על האירוע החגיגי ניצחה עינת שרוף, אשר שלהבה את הקהל במגוון צלילי ארץ ישראל הישנה והטובה.
 
מועדון זמר גליל מערבי פתח את שעריו בהפקה נוצצת ומרשימה במיוחד , שנערכה באולם המופעים של קיבוץ כברי, פרי יוזמת ובהפקת צוות התרבות של אשכול גליל מערבי.
אשכול גליל מערבי הינו התאגיד האיזורי הראשון בישראל לקידום ופיתוחו הכלכלי של מרחב הגליל המערבי. האשכול עוסק במגוון תחומים: תעשייה, תעסוקה, תרבות, תיירות, איכות סביבה, חינוך וקהילה לטובת שיפור איכות החיים של תושבי הגליל המערבי. אשכול גליל מערבי הוקם זה לא מכבר, וכבר רשם הצלחה מרשימה בתחום התרבות כאשר הפיק את פסטיבל "דוק-אביב", שנערך במעלות-תרשיחא בחורף האחרון. מועדון זמר גליל מערבי הינו המפעל התרבותי השני של האשכול.
לערב הבכורה החגיגי, בניצוחה של עינת שרוף, הגיעו רבים אשר נהנו מקפה ועוגה בכניסה ומהופעה מרשימה של מי שידועה כ"מקפיצה הלאומית". אריק מויאל נשא דברי פתיחה בתחילת הערב ואף חבר בספונטניות לעינת שרוף בשיר פתיחה. בהמשך הערב שרוף שלהבה את הקהל, אשר שר במלוא גרון ובשיאו של הערב אף גדש את הבמה ואת היציעים בריקודים סוערים.
כפרניק no.2 מועדון זמר גליל מערבי

 

אריק מויאל, מנכ"ל אשכול גליל מערבי: "המדובר במפעל תרבותי חשוב לטובת שיפור איכות החיים של תושבי הגליל המערבי. בשלב הראשוני היה לנו חשוב לשווק מיזם זה בקרב תושבי הגליל המערבי, ובשלב הבא אנו מקווים כי גם מי שמגיע ממרכז הארץ להתארח בגליל המערבי ירכוש כרטיס ויהנה לא רק מאירוח חווייתי בגליל אלא גם מתכנים איכותיים".
 
האירוע הבא ייערך ביום ה’, 18.11, בהנחייתה של שרה’לה שרון.
ניתן לרכוש כרטיסים במוקד הטלפוני: 1-800-333-567 או אצל רכזי התרבות ביישובים.
מספר המקומות מוגבל!

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אורח/ת הגב

  היה מדהים!!!
  תמשיכו ככה.
  אני כבר מחכה לשרהלה שרון.

 2. אורח/ת הגב

  לא חשבנו אחרת
  הרי הכל מצליח פה בגליל
  אפשר מספרים אולי?

 3. אורח/ת הגב

  ועוד משו
  מי זה אופיר שפיגל?

 4. שרלה שרון הגב

  איזה ביזבוז כסף
  כול רכזת תרבות מכול ישוב קטן יכלה להרים ערב שכזה ובכזאת עלות מטורפת?
  לזה צריך אשכול?
  עודד אנא עשה חקירה יסודית למה פוטרה רכזת התרבות של כפר ורדים ולמה יש לנו את אייל שחוץ מלתת לעצמו במה הוא לא מחדש, תורם, משנה ומייעל כלום לתושבי הגליל.
  אייל לך הביתה מותק…ועוד יש לו מזכירה???!!!
  יריד תעסוקה כשל, ערב שירה בקיבוץ כברי? עשו לפניו ויעשו אחריו.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן