כרטיס מועדון בבקשה


מועדון הצרכנות של אשכול גליל מערבי
איילה מיכאל

האשכול מציג: מועדון צרכנות גליל מערבי

כפרניק IMG_0508_2 כרטיס מועדון בבקשה

 
 

הנחות, הטבות, והגדלת כוח הקנייה של תושבי הצפון: אשכול רשויות גליל מערבי לא מפסיק לעבוד.  יקים מועדון צרכנות בהיקף חסר תקדים לתושבי האזור !!!
 
 
אשכול רשויות גליל מערבי יצא במכרז ענק להקמת מועדון צרכנות לרשויות מעלות-תרשיחא, שלומי, כפר ורדים, פקיעין, תפן, בית ג’ן, מעלה יוסף, מטה אשר וחורפיש. במסגרת המכרז, יוקם מועדון הצרכנות אשר ינוהל למשך 3 שנים ויכלול כ-100,000 חברים, בעלות משוערת של 850 אלף ש"ח.
 
מנכ"ל אשכול רשויות גליל מערבי, עו"ד אריק מויאל, הודיע על פתיחת המכרז, שלדבריו יוביל לקידום כלכלי וחברתי של תושבי הרשויות החברות באשכול, ויתמוך בפיתוח העסקים הכלכליים בגליל המערבי.
 
מויאל מסר, כי בהמשך לפעילות האשכול בתחום הכלכלי-צרכני והקמת מרכז מעסיקים אזורי, כעת המטרה היא להעניק גם לתושבים הטבות ותמיכה כלכלית.
"אשכול רשויות גליל מערבי פועל למען פיתוחו ומינופו הכלכלי של הגליל המערבי ולמען קידום איכות החיים של התושבים במרחב האשכול", אמר מויאל. "לאחר שביססנו מועדון כלכלי שמסייע לעסקים, הצעד המתבקש הוא תרגום הצמיחה הכלכלית לכדי הטבות ותמיכה ישירות לתושבים. מעצם איגוד מספר רשויות יחדיו ותוך ניהול נכון של המשאבים, יש באפשרותנו לבוא לקראת התושבים וליצור שיתופי פעולה ומועדונים משותפים."
 
כפרניק IMG_0534_0 כרטיס מועדון בבקשה
באשכול מעריכים כי הפרויקט צפוי לאפשר הטבות בהיקף אלפי שקלים לתושבי הרשויות המקומיות, תוך הגברת הפעילות העסקית באזור.
לדברי מויאל, התושבים שיבחרו להצטרף למועדון צרכנות אשכול גליל מערבי, יזכו להנחות אמיתיות במגוון הצריכה היומיומית כדוגמת הנחה בדלק לתעשייה ולרכבים הפרטיים, רכישת מוצרים, הנחות למתקנים לייצור חשמל מאנרגיית השמש לבתים הפרטיים, הצטרפות לעסקה של המועדון ברכישת מכשירי טלפון ניידים, הנחות למסעדות וקניות ברשתות הביגוד וכן במרכולים ובסופרים באזור, והיד עוד נטויה. עוד הוסיף, כי המועדון כלל את מרכזי הקניות באזור הגליל המערבי ובאזורים אחרים, בכדי לענות על צרכיהם האמיתיים של התושבים.
  
בימים הקרובים יסתיים הליך המכרז לבחירת הזכיין, ובמסגרת זו ייפתח "קו חם" טלפוני וגם באתר אינטרנט ייעודי לתושבים ולמעסיקים מהאזור אשר יהיו מעוניינים להצטרף למועדון הצרכנות בו יזכו להנחות משמעותיות….פרטים בהמשך…
 
לדברי מויאל, מדיניות האשכול בהתאם להחלטת ראשי הרשויות הי כי יש לחזק את הנכסים הקיימים אצלנו "בבית", שילובם והעצמתם ובעת הקמת המועדון, תישקל אפשרות לשיתוף פעולה עם מועדון הצרכנות של כפר ורדים והסביבה בחסות אתר כפרניק.
 
 
 
 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אורח/ת הגב

  מצוין
  רעיון מעולה…איך לא חשבו על זה קודם, הגיע הזמן שנתאגד ונהווה כוח קניה גדול. היכן נרשמים?

 2. אורח/ת הגב

  ל- 1 כן חשבו על זה קודם ראה באתר זה
  עוד פעם מויאל מואל בתפקיד שנתנו לו להביא פרויקטים חדשים לאזור, לא כאלה שצריכים להתחרות בתושבי חוץ מה התועלת בתחרות עם כפרניק המנסה להרים את הפרויקט.
  ושוב לשם מה צריך את מויאל שום דבר רציני לא יצא ממנו עד היום, פרויקט החשמל רץ גם בלעדיו.

 3. אורח/ת הגב

  ל-2
  אתה כל כך עלוב בתגובות שלך, עזוב כבר את הכפר, אנחנו יודעים מי אתה, אתה מגיב כך לכל כתבה של כל אחד ובכל ענין שהו, אתה פשוט פתטי ומסכן.

 4. אורח/ת הגב

  ל-4 מצוין חשוב מאוד שהאשכול יעזור
  אבל מה זה קשור לכתבה? הנוכחית??

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן