כדורסל: זיכרונות והפסד מכאיב


מפגש כדורסלני העבר בכפר ורדים
מערכת כפרניק
כדורסלני העבר חוגגים… כדורסלני העתיד במקום שני…
כפרניק __9ABA~1 כדורסל: זיכרונות והפסד מכאיב

 

 כשבעים שחקני עבר

 
בסוף שבוע שעבר, 8-9 באפריל, נערך מפגש הזיכרונות בכדורסל בו נטלו חלק שחקני העבר בוגרי מחלקת הנוער של כפר ורדים וכן קבוצת הנוער הנוכחית. המפגש נערך בסימן "אגודה שאין לה עבר אין לה גם עתיד".
יואב טל וגלעד גזית ארגנו את האירוע. הם פנו באמצעות הפייסבוק לכל שחקני העבר והידיעה עברה גם מפה לאוזן וכך קיבלנו 6 קבוצות משתתפות וקרוב ל-70 שחקנים.
במפגש התקיימו 6 משחקים מוקדמים ובהם נקבעו 4 הקבוצות העולות למשחקי חצי הגמר: שנתון 91′ עם מיתר עזרא, מרק קליינר, נועם הרץ, בן איזנשטיין, תומר לנגה, וישי גור אריה התמודדו מול שנתון 86′ עם גלעד גזית, בן ואדם רבינוביץ, נסיב פלאח, רועי בר-און, אסף ואן טרינן ונתי ברק. הותיקים לא התחשבו בצעירים, ניצחו 24:53, ועלו לגמר.

במשחק חצי גמר שני נפגשו ילידי 92′: עומר טל, גב מירקין, נדב קלנר, אלון חמזני, תם סלוצקי ושקד תמנה; עם ילידי שנתוני 87′-88′: עדי בן-דניאל, אמיר בר-און, נטע פלג, ליר שיף, זיו רושניק, רון דפני, יותם שועלי ותום ברנדט. כאן גברו הצעירים על המבוגרים מהם 24:32 ועלו גם הם לגמר.

לפני משחק הגמר נערכו תחרויות שלשות והטבעות. בתחרות השלשות ניצח עדי בן-דניאל ובתחרות ההטבעות אריק וקסמן מקבוצת הנוער הנוכחית.
 
משחק הגמר היה שקול עד המחצית, במחצית השניה פתחו הותיקים (שהרגישו ושיחקו כמו צעירים) בהסתערות, קלעו שלשות "משוגעות" ומוטטו את היריב עד כדי 34:56.
את משחקי חצי הגמר והגמר שפט השופט הוותיק ביותר באזור עודד רון.
האירוע הסתיים במבואה של בית ספר אמירים, בטקס צנוע בו חולקו לכל המשתתפים מדליות, וזוכי השלשות וההטבעות קבלו פסלונים. אדם רבינוביץ נבחר לשחקן המצטיין של המפגש. סיון יחיאלי, ראש מועצת כפר ורדים, העניק את הגביע הגדול לשחקני שנתון 86′ ובירך את כולם.
כן הוקרנה מצגת קצרה ויפה סיפרה בתמונות ומלל על העבר וההווה של מועדון הכדורסל,
אורי בר צורי, מנהל א.ס., קיבל חוברת מוקדשת לפניני החוכמה שלו לאורך כל השנים, ערוכה בידי אסף ואן-טרינן. תודה מיוחדת למר פרוספר בן-זריהם שתרם את חולצות המשחק לכל 6 הקבוצות.
 
להתראות במפגש מס’ 2 בשנה הבאה.
 
 
כפרניק __9ABA~1_0 כדורסל: זיכרונות והפסד מכאיב

 

מקום שני ומכובד
 
במשחק המכריע על אליפות הליגה הארצית לנערים צפון, נוצחה קבוצת כפר ורדים על ידי הקבוצה ממשגב בתוצאה 83:71 והסתפקה במקום השני המכובד שלעצמו (אומרים שאף אחד לא זוכר מי היה הסגן של בר-כוכבא…)
פתיחת המשחק היא שהכריעה את גורלו. השחקנים שלנו לא נכנסו למשחק, הרבו להחטיא ובתום הרבע הראשון הייתה התוצאה 20:5 לטובת משגב.
שלושת הרבעים הנוספים היו שקולים,אבל יתרון 15 הנקודות מהרבע הראשון הספיק למנצחים.
קהל רב מילא את האולם במשגב, רבים מהם הגיעו מכפר ורדים.
 
האמת חייבת להיכתב: השחקנים של משגב היו הרבה יותר מפוקסים ושיחקו כקבוצה, החברה שלנו רצו מאד, אבל המשחק הקבוצתי שכל כך אפיין אותנו שבוע קודם לכן במוצקין לא נראה על הפרקט במשגב.
הצלחנו להקטין את התוצאה כדי 10 נק’ הפרש 3 דקות לסיום, כתוצאה משמירת לחץ על כל המגרש, אבל לא נצלנו את המומנטום ליותר וכך מצאנו עצמנו מנוצחים ע"י קבוצה ששיחקה במשחק זה יותר טוב.
ברכות לקבוצה ממשגב על הזכייה באליפות, לשחקנים שלנו ולצוות המאמנים שכל כך רצו לזכות באליפות, תודה על שנה מדהימה תוך תקווה לשנים טובות גם בהמשך.
 
חובה להרים את הראש ולהביט קדימה, עוד יגיעו ימים טובים מאלה.
 
 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. אליעזר הגב

    86 שיחקו נהדר!
    יופי של אירוע, מאורגן היטב. ישר כוח למארגנים ולשחקנים הצעירים- כן ירבו אירועים כאלה.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן