#יום העצמאות ה-63#


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
סיון יחיאלי

עצמאות אינה רק צבא. עצמאות היא גם חברה אזרחית, דמוקרטית ושיוויונית!

כפרניק 2011 027_0 #יום העצמאות ה-63#
אין חברה אזרחית ללא חינוך!
וכל מדד אבייקטיבי, מראה כי בכפר ורדים בתי הספר והגנים טובים ביותר.
מובילים אותם אנשי חינוך מהמעלה הראשונה אשר רוצים להפוך את העתיד לטוב יותר

 

ערב טוב לכולם.
 
ערב חג העצמאות תשע"א.
קרוב אל ליבנו, במצפה הילה, יש מי שעבורו חג אינו חג ועצמאות אינה עצמאות. גם היום אנחנו ממשיכים לייחל לשחרורו של גלעד שליט.
 
אתמול בערב עמדנו בשקט זך וצלול של זיכרון כואב, זיכרון אשר בצידו הידיעה הברורה כי עם חפץ חיים, חייב להיות מוכן לשלם את מחיר חירותו.
 
אלו אינן מילים בעלמה, הנתונים מראים כי בכפר ורדים, זהו ציווי חינוכי, הבא לידי ביטוי כל שנה מחדש, עם התגייסותו של מחזור בוגר, לשרות צבאי משמעותי.
 
אך בשעה זו, שעת בין השמשות, המסיימת את שבוע הימים הנוראים, אשר החל ביום הזיכרון לשואה ולגבורה, ומסתיים אט-אט ברגעים אלו, אני מבקש להזכיר כי עצמאות אינה רק צבא. עצמאות היא גם חברה אזרחית, דמוקרטית ושיוויונית!
  
כפרניק 2011 027 #יום העצמאות ה-63#
חברה אזרחית היא בתי משפט, חברה אזרחית היא מערכת בריאות, חברה אזרחית היא מגזר שלישי ועוד דברים רבים.
ובד’ אמותנו, חברה אזרחית היא בני הכפר היוצאים לשנת שרות. וחברה אזרחית היא גם קהילות המתנדבים הרבות בכפר. אני רוצה להודות להם. להוקיר את אנשי 50+, לומר מילה טובה על מתנדבי קתדרה, לברך את קהילת האמנים, על המנהיגות והבית החדש. לשבח את המתנדבות בחנות יד שניה.
 
אני רוצה להודות למתנדבים הרבים במועצה, בספריה ובמערכת החינוך. תודה לכל אחת ואחד, אנשים טובים, הלוקחים על עצמם לתרום מזמנם וממרצם על מנת לעשות את הישוב שלנו ואת החברה הישראלית כולה, למקום טוב יותר.
אין חברה אזרחית ללא חינוך! וכל מדד אבייקטיבי, מראה כי בכפר ורדים בתי הספר והגנים טובים ביותר. מובילים אותם אנשי חינוך מהמעלה הראשונה אשר רוצים להפוך את העתיד לטוב יותר.
 
החינוך אינו מסתיים בין כתלי בית הספר. מערכת החינוך הבלתי פורמלית – המשכ"ל, הנוער, הצופים, אגודת הספורט, מרכז המוזיקה והחוגים השונים –הם חלק אינטגרלי וחיוני במערכת החינוך הישובית.


 
אם אנחנו רוצים להמשיך ולבנות חברה אזרחית חזקה ובריאה, בואו יחד ונהפוך לישוב חינוך. ישוב מחנך וישוב מתחנך
 
אני רוצה לומר תודה לעובדי המועצה ולמתנדבים אשר עמלו מאחרי הקלעים ובקדמת הבמה, לארגון טקסי יום השואה, יום הזיכרון ואירועי יום העצמאות.
תודה רבה מקרב לב!
 
תושבים יקרים, למדינת ישראל יש היום יום הולדת, היא בת 63, ואנחנו שמחים בה!
 
אני מכריז בזאת על פתיחת ארועי יום העצמאות!
 
 
 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אורח/ת הגב

  “ממש לא גזען”
  “ממש לא גזען”

 2. אורח/ת הגב

  “ממש לא גזען”
  “ממש לא גזען”

 3. אורח/ת הגב

  ל- 3 שאינו גזען על פי התמונה אנו רואים שגם חרדים היו שם
  והם הרי גם גובים ממך כסף למחיתם מה דעתך עליהם

 4. ממש לא גזען רק מוטרד מאד מהעתיד הגב

  שכננו הערבים
  נחמד מאד שבאתם לחגוג את יום העצמאות של מדינתנו בכפר ורדים. אז אם אתם מכירים במדינה מדוע אתם לא משלמים מיסים? מדוע אתם לא מוציאים היתרי בניה בהתאם לחוק? מדוע אתם עוקפים אותנו בתור למתנפחים, האם זה בגלל שאתם יודעים שאנחנו מפחדים ממכם? הרי שהמשטרה נכנסת לכפר שלכם היא מתאמת זאת מול השיח המכובד של הכפר… אתם חיים במערב הפרוע או במדינה שומרת חוק? בואו נראה אתכם בסוריה או באיראן או בלבנון? רוצים לעבור לשם? אתם רוצים רק זכויות בלי חובות, ובעצם למה לא אם אפשר…

 5. אורח/ת הגב

  חג שמח
  חג שמח לנו ולכל השכנים

 6. אורח/ת הגב

  נהנו מאוד
  היה ערב נחמד ומגוון למרות הקור, האווירה היתה חמה.

 7. א. הגב

  צודק במאה אחוז!!!!!
  מה קשור גזען ? הבן אדם אומר את אשר על ליבו!!! והאמת? הרבה צדק בדבריו!!!להנות צריך לתת רק למי שנותן כתף ומכבד את חוקי המדינה כולם. אנחנו מתנהגים כנמושות ונותנים לכוח לנהל אותנו.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן