~ חצי שנה לכפרניק!~


חצי שנה לכפרניק בכפר ורדים
מערכת כפרניק

עשרות אלפי כניסות, 80 כותבים/צלמים/מאיירים וכיף גדול

כפרניק pic-for-article-01_2 ~ חצי שנה לכפרניק!~

תודה לכל הגולשים, המגיבים, המעורבים, הכותבים, הצלמים, המאיירים, הספונסרים והמפרסמים! * תוך זמן קצר הגענו, רק בזכותכם, למעל 13 אלף כניסות בחודש ועוד היד נטויה  *  כנסו-כנסו: יש גם סקר חדש על הטוקבקים!

 

 
 
היום, פחות או יותר, אנחנו מציינים חצי שנה לאתר "כפרניק".
 
החדשות הטובות:

תוך זמן קצר התבסס האתר כלי תקשורת מוביל בכפר ורדים ובאזור.
 
כמה עובדות ומספרים:
יש באתר מעל 13 אלף (!) כניסות בחודש, וכארבעת אלפים (!) גולשים "ייחודיים" (כתובת אינטרנט, IP, ספציפית)!!! חלקם גם מיפן, ניו-זילנד, אוסטרליה, צ’ילה, ארצות הברית, קנדה ורוב ארצות אירופה. היו אפילו כניסות ממרוקו, אוגנדה, הודו, תאילנד, ניגריה וסעודיה (אנשי המוסד בשטח, תיזהרו, כי בסוף יעלו עליכם….).
חולקו באמצעות האתר מאות כוסות קפה 1+1 ומעל עשר ארוחות בוקר זוגיות מנת "קפה אחר". שוב תודה לגדי אלקלעי ואלירן מלול. וכמובן לכל הגולשים המשתתפים ב"חידת השבוע".
בחודש ספטמבר עלו לאתר 43 כתבות שונות!!!!
מאז היווסדו אירח האתר למעלה מ-70 כותבים (!!!).
 
ואלה שמות:
אברום רותם, מיה שנור, חגית פרידלנדר, סיון יחיאלי, דורית קלנר, צילה שנהר, ישראל ברוך, ירון וייס, מוטי מזרחי, יורש, ניר שילה, איריס איינשטיין, דורית מזרחי, כפיר לנגה, סרינה פריאל, יפעת הרץ, טל קיפניס, צבי שוץ, אריק מויאל, חוטר ישי, ריה אושפיז, נגה כוכבי, רפלאה פוקס, תושיה סוחריאנו, מיטל אור, דויד רנוב, מאיסה טוטרי, יעקב זיו, אלה בר, פרץ טסטה, טובה פריאל, עליזה פרידמן, ליאת צימט, אורי בר צורי, עלי בדר, עודד שלומות, דרורה ויינר, גילי לזר יוסף, טלי קרן, עמית ארז, אריה ברן, מאיר גרינפלד, מרים אברהמסון, אמיתי פוקמן, דורון מזרחי, עדי גרינפלד, דינה שחר, נטע סט-אבלס, דרורה גדרון, אורית רייך, עידו חגאי, נעמה ארגוב, תמי אצקוביץ, אלון טמיר, אלדד מרום, לידיה גרינפלד, שרון רגב, אייל שמואלי, פרידה גרנות, אביבית גולן שוץ, רינה סטרוד, נורית זר, שי ברש, חיים רוטנר, אבנר רביב, חיים מילין, אבנר ברזילי, הדס בואנוס, קובי שקד, עליזה כץ, פזית חן-הירשפילד, דרור פלטין ורחלי בן חיים-פלר.
ובנוסף ארחנו מאיירים וצלמים רבים. נזכיר את יורש, דבי מן, יאיר רוט, אבי הירשפילד, בן עמי מוסק, עלי בדר, אברהם ליכטר, ערן מרעננה, ארנולד בר ורונית הוד.
סליחה אם השמטנו שם ברשימות לעיל.
 
בשבועות האחרונים עבר האתר שדרוג טכני שתרם רבות למהירות עלייתו. תודה לצבי ואביבית שוץ על המאמץ!
 
האתר הופך לאינטראקטיבי יותר ויותר:
תגובות לכתבות, לוח מודעות חינמי פעיל (רכב, נדל"ן, קורסים, עבודה, אבדות/מציאות, טרמפים ועוד), לוח אירועים בו יכולים הגולשים להוסיף אירועים (ציבוריים וקהילתיים), סקרים, אינדקס עסקים ועוד. נרשמו אלפים רבים של שימושים אינטראקטיביים (תגובות, לוחות והצבעות בסקרים!)

תודה גם למפרסמים הרבים שנתנו בנו אמון!

 

 

החדשות הרעות:
מספר קטן של גולשים (ויש לנו אנדיקציות ברורות על כך… לא כל אחד הסובל מפיצול אישיות נספר כשני אנשים…), "סדומניקים" כדברי אברום רותם, אשר אינם מסוגלים לשלוט ברגשותיהם וביצריהם ועשו שימוש לרעה ב"חופש הביטוי".
כפי שהוזכר בעבר, אותן תגובות מכוערות, גסות ומתלהמות מעידות בעיקר על כותביהן ועל עולמם, ולכן אין להתרגש מכך יותר מדי. אולם לאחר שמספר מגיבים עברו את גבול הטעם הטוב (וקיבלנו גם בקשות מפורשות מגולשים "מזוהים" לנקות את האתר מטינופת זו) וצונזרו – הם (יתר נכון לומר הוא/היא…) החלו במסע "דמוקרטי" בשם "חופש הביטוי" שהוא גם חופש הביזוי והשיסוי…
 
בכל אופן, מכיוון שכאמור נכנסים לאתר אלפי גולשים, גם מחוץ לכפר ורדים, ובמידה מסוימת הוא "מייצג" את פני הכפר – אנחנו מתייחסים לעניין זה באחריות וברצינות רבה ומטפלים בתופעה בטווח שבין חינוך והסברה לבין סינון תגובות בלתי ראויות. וכך נמשיך!
זאת ההזדמנות גם לקרוא לאותם גולשים אלימים ובוטים: אם האתר ומדיניות התגובות איננה לרוחכם, אנא הניחו לנו והפסיקו לזהם את האוויר והאווירה הציבורית. מצאו לכם, בבקשה, מקומות אחרים "להתבטא" בהם!
 
 
ועוד בעניין זה: תגובות רבות הינן בעילום שם. על מנת לדרבן את הגולשים להזדהות, עשינו את המבצע "מזדהים וזוכים".

 ואלו התוצאות:

* אפרת עשירי זכתה בזיכוי של 100 ₪ לקניית מוצרים בחנות "פט בר", מתנת מיטל אור, "פט בר" – ציוד, מזון ואביזרים לבעלי חיים.
* דבי מן זכתה בעוגה טעימה שמחזירה אותך הביתה מתנת איריס נריה, "אופים ונהנים" .
* אלון תמיר זכה ב-60 דקות עיסוי הוליסטי משולב או 60 דקות טיפול רייקי או 4 בקבוקי טיפול אישיים של פרחי באך מתנת גילי לזר יוסף "מסע פנימה – טיפולים לגוף ולנפש".
* גליה לוי זכתה בייעוץ תזונתי ראשוני מתנת יפעת הרץ טברסקי – דיאטנית קלינית.
 
תודה לתורמים ולמזדהים!
 
נותרו עוד מספר מתנות לחלוקה וגולשים המזדהים באתר בשמם המלא (בתגובות. ראו הסבר ב"מזדהים וזוכים"), מוזמנים לכתוב מייל ל- editor@kfarnik.co.il ולבקש את אחת מהמתנות הבאות ( אם יהיו מספר קופצים על אותה מתנה, תיערך הגרלה):
 
* מסגרת אומנותית מתנת אלכס ולילי לינקסמן, "בית המסגרת בכרמיאל".
* מסאז’ גב וגפיים במשך 30 דקות (מסאז’ לאחורי הגוף) מתנת יורם מצנע, "עיסוי, פינוק חלומי" .
* קורס החייאה מתנת דורית מזרחי, מנהלת הגיל הרך בכפר ורדים.
 * השתתפות בסדנת תיאטרון (מתאים גם לילדים) או 20% הנחה על "ערב תיאטרון" מתנת פאניה גרינשפון "תיאטרון פאן" – תיאטרון בפן אחר. סדנאות, מפגשי משחק תיאטרון, אירועים תיאטרליים.
 

 

***
ולסיום: לאחר חצי שנה של עבודה אינטנסיבית (אבל בכיף גדול ובהנאה רבה!) עודד שלומות יוצא לחופשה קצרה של כשבועיים. בזמן זה יערוך וינהל את האתר ניר שילה, שותף ביוזמת "כפרניק".
בכל עניין, מערכתי או פרסומי, ניתן לפנות לניר במייל: editor@kfarnik.co.il
או טלפונית: 052-4683898
 
להתראות ותודה.
ניר ועודד.
 
***
 
ראו סקר חדש:

האם מדיניות סינון הטוקבקים באתר נכונה?
 
* כן, נכונה. יש לסנן תגובות גסות ואלימות
* לא. אין צורך בסינון. חופש הביטוי חשוב מכך
 
 הסקר, כרגיל, בתפריט השמאלי למעלה…
 
 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אורח/ת הגב

  toda!!!
  toda raba!

 2. אורח/ת הגב

  רק תסננו טוקבקים
  אני מבקשת פעם נוספת.
  לא נעים לקרוא טוקבקים אלימים.
  סננו בבקשה

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן