חנוכה במרכז למשפחה


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
ניקי פיקובסקי

לגור במקום בו נקודת החיבור הקהילתית של כולנו כ"כ מושקעת ומטפחת. תענוג ותודה לדורית.

כפרניק han1 חנוכה במרכז למשפחה

לגור במקום בו נקודת החיבור הקהילתית של כולנו כ"כ מושקעת ומטפחת. תענוג ותודה לדורית.

 

מזג האוויר הקר והגשום הזה וחג האור החם והמזמין משתלבים ב ד י ו ק כמו סופגנייה וריבה…

שילוב כזה שגורם אפילו לרצות לצאת מהבית מכורבלים במעיל, צעיף, כפפות ולהגיע למליאה. ברגע בו פתחתי את דלת עברתי מחשכת החורף לאור החג החמימה האפופה בריח משכר של עוגיות נאפות בתנור, טעם הילדות שאני מייחלת לעצמי שלעולם לא יעזוב ולילדיי שייחרט כזיכרון מתוק.

…החברים כבר משכו פנימה ונשארתי ביד עם מעילים ונעליים, רואה אותם מתרוצצים וצוחקים בהנאה ואני נמשכת לפינת הקפה הכל כך במקום, עליה היו אחראים החבר'ה מ"בית בחורש".

דבי מן משמחת כל כך הרבה קטנטנים באיפור הפנים בציורי נרות, חנוכיות וסביבונים המעטרים בחגיגיות את פניהם המאושרות…

ניבה עסוקה בפינת היצירה עם הילדים שמרוכזים בהדבקות ומידי פעם מרימה ראש ומחייכת חיוך קורן ומזמין. בפינת האולפנוע עם הלגו והמחשבים, המדריכה מסבירה לילדים והם מתנסים בעצמם. איזה כייף לאפשר לילדים התנסות כזו מעניינת וסוחפת.

 

 

כפרניק han1_0 חנוכה במרכז למשפחה

 

 

מחצלות נפרשו ודורית מזמינה את כולנו לטקס נר שלישי של חנוכה. האורות נכבים, אחד האבות מדליק נרות ומברך וניב בן אזר מנגן על האורגן וסוחף אותנו לשירי חנוכה. הילדים יושבים מחובקים זה עם זה על המחצלות ומיד לאחר הטקס קראו לילדים להסב לשולחנות ולעטר סופגניות מתוקות בקצפת, שוקולד, פצפוצים למיניהם… הכי מתוק שיש.

טל ונועם המקסימות עברו עם מגשים מלאי עוגיות על מקל. הזמן במשחקייה חלף בכייף, דורית מזרחי מעדכנת אותנו על הפעילויות הבאות וזו עוד סיבה למסיבה, לפגוש חברים וליהנות בפעילויות בחברת האנשים שצומחים ומתבגרים יחד אתנו והם הקהילה אליה אנחנו משתייכים. לגור במקום בו נקודת החיבור הקהילתית של כולנו כל כך מושקעת ומטפחת, תענוג לנו והמון תודה לדורית שעובדת כ"כ קשה כדי שהכל יצליח. תודה על לך היותך נקודת אור לכולנו. חג שמח חברי, ותתעדכנו על הפעילויות כדי שניפגש בקרוב, כי כייף גדול היה (תמיד) פה.

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. עדי גולן הגב

    LIKE
    LIKE

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן