חופש? לא אצל הכינים!!


תמר שריג, מספרה בבית
תמר שריג

עושים סוף למסיבת הקיץ של הכינים בחופש הגדול (חום, לכלוך, זיעה…) 

כפרניק IMGP4629_0 חופש? לא אצל הכינים!!

 

במהלך חודשי החופש הגדול, אנו שוכחים לפעמים לטפל גם בראשינו היפים. עם החום, הזעה, הלחות והלכלוך חברותינו הכינים תשמחנה להשתכן בשערותינו.
 

ביריד לגיל הרך בכפר ורדים, ניתן היה לרכוש ג'ל מונע ומטפל בכינים על בסיס חומרים טבעיים בלבד. הג'ל עשוי מאצות ים, עם נוסחה ייחודית של שמנים אתריים לסילוק הכינים. בנוסף לכך, הג'ל מתיר קשרים בזמן הסירוק ושומר על שיער רך ועדין. ניתן לקבל את המוצר גם בתצורה של ספריי/תרסיס. יש לעצום את העיניים בזמן התזת הספריי.

כפרניק ללא הפסקה 014 חופש? לא אצל הכינים!!

 

מריחה יום יומית של הג'ל או הספריי על קו השיער (מאחורי האוזניים, בעורף, בקודקוד הראש ובמצח) יבטיחו ראש נקי מכינים. תזכורת: הכינים הינן טפיל המפריש רוק הגורם לגרוי העור, מוצץ דם הקרקפת ועלול להעביר את מחלת הטיפוס. 

ובצד הרגשי – ילד המסתובב עם ראש נגוע עלול לפתח הרגשת הזנחה, דחייה חברתית ורגשות שליליים כלפי עצמו. טיפול יום יומי ותשומת לב ההורים לנושא, מגבירה את הרגשת הביטחון העצמי של הילד, מחזקת את הקשר ההורי, ומעניקה (מזמנת הזדמנות) לזמן איכות של הורה וילד.

אנו מזמינים את כל המשפחות שרכשו את המוצר לספר לנו מחוויותיהן. רצוי לרכוש את המוצרים הללו עוד קודם החזרה ללימודים, ולהבטיח לילדים שנה חדשה נקייה, בטוחה ונעימה גם בשיער.

קיץ נעים ונקי מכינים, תמר.  

 

תמר שריג, מספרה בבית

054-2516204

04-9805246

 

(תוכן שיווקי)
 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. תמר - הלוחשת לשיער הגב

  כינים
  אין ספק – אפשר גם אחרת, זה תלוי רק בנו ההורים, נקפיד על מניעה ונצליח!!!

 2. יעל לוי שיינפלד הגב

  כינים
  סוף סוף אפשר לשלוח את הילדים למסגרות (גן, בי”ס) עם משהו טבעי שהוא לא רוזמרין(שלא עוזר)ואז הם לא יחזרו כל שני וחמישי עם חברים חדשים, מגרדים ולא רצויים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן