חדשות הספורט


אולם ספורט בכפר ורדים
אורי בר צורי
בקרוב: אולם התעמלות בקשת * באופק: אולם ספורט וקהילה * פעילות טניס, כדורסל/רגל ואופניים
כפרניק DSC_2905-1 חדשות הספורט

 

 
אולם ההתעמלות בבית ספר קשת:

העבודה מתנהלת בקצב הרצוי וכולם מקווים שבסוף השנה האזרחית יוכלו כדורסלני הכפר להתחיל ולהתאמן במתקן החדש.


 
 
אולם תרבות וספורט חטיבת הביניים "אמירים":

ביום חמישי 21 ביולי הציגו סיון יחיאלי ואדריכל אולם התרבות והספורט, אריה דרור, את תוכניות האולם לקהל הרחב (כ-12 איש…). מתוך מה שהוצג ונראה על המסך זה נראה ממש משכנע ובעיקר מותאם עד כמה שניתן לצרכים של כפר ורדים. התוכניות הוגשו לוועדה המקומית על מנת לקבל עבורן אישור עקרוני.

באולם יהיו 1450 מ"ר ו-500 מקומות ישיבה (בצד אחד של המגרש) והוא ישמש גם לאירועים קהילתיים ויהיה מונגש לנכים ברמה גבוהה.
בנוסף לאולם המרכזי, יהיו מתחת לטריבונות עוד שני אולמות יתר קטנים, לחדר כושר ולמחול. תושבים ביקשו לבחון אפשרות לאולם שלישי במקום.
באזור האולם יהיו כ-200 מקומות חניה. יש שהעלו ספקות בנוגע לחניה סבירה באירועים קהילתיים.

 

כפרניק DSC_2905-1_0 חדשות הספורט
 
 
טניס:

ציפי אובזילר, מחבט מס' 2 של ישראל אחרי שחר פאר אשר פרשה לא מכבר ממשחק ועברה לשמש כמאמנת במרכז הטניס, תקיים בכפר מחנה אימונים לטניסאים מצטיינים בין התאריכים 29 ביולי ו-1 באוגוסט. הפעילות תתקיים בבלוני הטניס וההוקי, חובבי הטניס שלנו המשחקים בבלונים בימי שישי-שבת מתבקשים לשתף פעולה ולהשתדל לתאם את פעילותם עם שעות הפעילות של המחנה.

 
 
טניס לילדי הגן:

נבדקת האפשרות לכלול שעורי מוטוריקה וטניס קט לילדי גן חובה. מועדון הטניס כפר ורדים ביחד עם מרכז הטניס בסאג'ור ישתפו פעולה בפרויקט חשוב זה. מנהלת מחלקת החינוך, ד"ר יפעת שאשא-ביטון, המכירה את הפרויקט ממרכז הטניס בקריית-שמונה, הסכימה להרים את הכפפה ואנו מקווים שכבר בעונה הקרובה נחזה בזאטוטים שלנו מנסים את כוחם במגרש הטניס.

 
 
כדורגל:

מחנה אימונים סגור לילדי כפר ורדים. 25 מילדי בית ספר לכדורגל בכפר והמאמן איתן לוי ייצאו ביום ראשון 31 ביולי למחנה אימונים בכפר הירוק, כהכנה לעונה הבאה. החניכים יזכו לאירוח מלא, אימוני כדורגל ושימוש בכל מתקני הכפר הירוק.

 
 
 
 

 

כדורסל:

15 כדורסלנים צעירים של כפר ורדים השתתפו במחנה "שחקן אמיתי" בראשות המאמן עודד קטש, אשר נערך באולם רבין בכרמיאל. הילדים התאמנו במשך 6 ימים, 4 שעות כל יום, ובעיקר נהנו מהדרכה צמודה של עודד קטש ביום השני של המחנה.

 
שי מינסטר הוא מאמן קבוצת הנוער בכדורסל של כפר ורדים שתשחק בעונה הקרובה בליגה הלאומית. שי שהוא תושב הכפר ואימן בעבר את קבוצות אליצור קרית-אתא (ניצחון סנסציוני על מכבי תל-אביב ביד אליהו) והפועל גליל עליון בליגת העל לבוגרים. שי החליף את איציק אלרון שסיים תקופה של שתי עונות וחצי. הקבוצה תחל את אימוניה במחצית חודש אוגוסט ותצא כנראה לטורניר נוער בעיר אלמלו בהולנד.

 
 
אופניים:

פעילות מועדון האופניים נמשכת גם בחודשי הקיץ. המאמן יותם נוביק והמדוושים שלנו החליטו לא לצאת לפגרת קיץ. לקראת עונת הפעילות הבאה תפתח קבוצה למתחילים.

 
 
צילומים: בן עמי מוסק.
 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אורח/ת הגב

  מס’1
  היכן מוזכרת המילה בקרוב בכתבה המופיעה לעיל?
  למס’ 2 אם אין בלון ואין עדיין אולם היכן בדיוק יעשו מחנות כדורסל בקיץ?
  שהיה בלון ואנחנו ההורים קבלנו הודעה על מחנה של 6 ימים עם מאמן אמריקני מעולה,לא רצינו להירשם והמחנה בוטל? נכון שצריך להחזיר עטרה ליושנה,נקווה שהאולם במקום הבלון יענה על הציפיות, חום טוב,אחד שחזר בתשובה

 2. אורח/ת הגב

  למס 4 -ניסית
  מילה ראשונה ?

 3. בהצלחה הגב

  שי בהצלחה
  בחירה נכונה

 4. אורח/ת הגב

  במזל טוב , רק חסרה
  לי הגדרה,כמה זמן זה בקרוב?
  עד 1.9?

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן