הזוכה: עומר טל


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
אורי בר צורי
טל ניצח את פניני באליפות כפר ורדים ה-3 בקליעות עונשין
כפרניק 109 הזוכה: עומר טל

אליפות כפר ורדים ה-3 בקליעות עונשין: עשרות רבות של משתתפים ומאות רבות של צופים גדשו כל פינה בבלון בית ספר קשת  * 
עומר טל ניצח את גיא פניני ממכבי תל-אביב וזכה בכרטיס טיסה לחו"ל  * 
עוד הצטיינו: אוהד שמואלי, אורי עידו, שחר בר-און, ליאם לוי ולירן נטע

 

מי שלא הגיע הפסיד.
עשרות רבות של משתתפים ומאות רבות של צופים שגדשו כל פינה בבלון בית ספר קשת, כדורסלן נבחרת ישראל ומכבי תל-אביב גיא פניני ומעל כולם עומר טל שלנו, גיבור התחרות, מי שניצח בגמר את גיא פניני וזכה בכרטיס טיסה לחו"ל מתנת חברת מונה טורס-כפר ורדים.
 
שני כוכבי עבר השתתפו בשתי התחרויות הקודמות: מיקי ברקוביץ ודורון שפר. הפעם היה תורו של שחקן ההווה, גיא פניני, שגדל במחלקת הנוער של מכבי תל-אביב, נדד לקבוצות שונות בליגת העל וחזר לפני שתי עונות למכבי תל-אביב. כל זה לא עזר לפניני לגבור בקליעות עונשין על בוגר מחלקת הנוער שלנו, עומר טל, המשחק העונה בליגה הלאומית במדי הפועל יקנעם/מגידו.
 
המפגש היה נוסטלגי ולא פחות חשוב מהתחרות עצמה. בוגרי מועדון הכדורסל משנים עברו כמו אסף שריד ששיחק אצלי שהיה בכתה ח’ עוד בשנת 1997, גב מירקין, שקד תמנה, תומר לנגה, נדב קלנר, בר-און אמיר; והורי שחקנים כמו אבי כהן, משה שוורץ ואחרים.
           
כפרניק 109_0 הזוכה: עומר טל
אמרנו גיא פניני, אמרנו חתימות לכל דכפין על כל מה שרק הדמיון יכול לייצר. גם על נעל של אחת הצופות הצעירות, שלא לדבר על כדורי סל ודפי נייר. כל הכבוד לגיא על הסבלנות שגילה, כולל צילומים משפחתיים.
המשתתפים נחלקו לפי קבוצות גיל וכל משתתף זרק 10 זריקות רצופות מקו העונשין. מי שדייק הכי טוב עלה לשלב השני ואחר כך השלישי. לאחר מכן היה שלב חצי הגמר בו נטלו חלק אוהד שמואלי, שחר בר-און, ליאם לוי, לירן נטע, אורי עידו, אבידר אלון, אופק שרף, אבי כהן עומר טל ושקד תמנה.
לשלב הגמר מול גיא פניני העפילו אופק שרף ועומר טל. אופק נחתך בשלב הראשון, כאשר עומר וגיא קלעו 10 מתוך 10 קליעות. ההמשך היה מותח לא פחות ורק בזריקה ה-13 החטיא פניני והכתיר את עומר טל אלוף לשנת 2010.
 
ראש המועצה סיון יחיאלי בירך את כולם והעניק לפניני אימונית של כפר ורדים. נציג חברת AND 1 שתרמה 5 זוגות נעלי כדורסל וסיון אמסלם הבעלים של מסעדת הדרל’ה באגם מונפורט שאימצה את האליפות, העניקו לאוהד שמואלי, אורי עידו, שחר בר-און, ליאם לוי ולירן נטע את הנעליים ויוסי כהן ממשרד מונה טורס כפר ורדים העניק לעומר טל את כרטיס הטיסה לחו"ל.
"היה מוצלח מאד", סיכמה אימא של אחד המשתתפים בגיל גן.
להתראות בשנה הבאה.
כפרניק 085 הזוכה: עומר טל

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. יעל הגב

  עוד הצטיין!!!
  יואב שטרן כיתה ג’ בן 8.5 שקלע 10 קליעות מתוך 10 בסיבוב הראשון ועלה ישר לשלב השלישי. היחידי מכל המתמודדים של היסודי. סה”כ היום 3 שקלעו 10 מ-10. השניים הנוספים מהתיכון.

 2. אורח/ת הגב

  בלון קשת
  שמשהו יסביר לי את הקסם איך אתם מצליחים להביא לפאר היצירה בלון קשת שחקנים כמו מיקי ברקוביץ דורון שפר ואתמול את גיא פניני? שהרי שלושתם מעולם לא דרכו באולם כה מפואר…אולי משהו בקדושה של כפר ורדים? נדמה לי גם שלא ראיתי אף שחקן מקבוצת הנוער של מועדון הכדורסל, גם על כך אשמח לשמוע למה?שבת שלום וגשום לכולנו, תודה לגיא פניני

 3. אורח/ת הגב

  אחר כך מתפלאים שפניני לא רואה פרקט במכבי השנה …
  .

 4. כדורי הגב

  קליעות עונשין

  קליעת עונשין נגד המועצה
  עד מתי תספרו לנו שמקימים אולם ספורט “בקשת”
  אני רק “בן שנה”
  שאגיע לכיתה א יהיה אולם בבית הספר???
  אגב אחי החייל סיפר לי שהוא היה
  בפעוטון הבטיחו לו גם
  ולה מנהל צורי ולאגודה
  כול הכבוד אתם 10

 5. דני הגב

  קליעות עונשין

  ישר כח אורי וברכות לאגודה

 6. אורח/ת הגב

  ישוב קטן עם אגודת ספורט גדולה…מצטרף למברכים. כל הכבוד לאורי !!
  .

 7. מרים ברל הגב

  ברכות לעומר טל
  כל הכבוד לך עומר!

 8. אורח/ת הגב

  עומר
  כל הכבוד עומר. אוהבים סבא וסבתא

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן