הגליל על המפה


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
עינב הדרי

שלמה בוחבוט מקים תנועה ציבורית לקידום הגליל.

כפרניק את הצפון הגליל על המפה

 

שלמה בוחבוט מקים תנועה ציבורית לקידום הגליל.

 

עד היום לא הייתה מנהיגות אמיתית ומאוחדת שתוביל את הגליל המערבי להישגים ושגשוג. ראשי רשויות, מנהלי בתי חולים, ראשי אקדמיה ואנשי ציבור נוספים נלחמו איש איש בזירתו הפרטית על מנת להשיג תקציבים והכרה מהממשלה. לאחרונה, קמה תנועה ציבורית המבקשת לאגד את כל ראשי הציבור האלה ביחד על מנת להקים תנועה ציבורית חדשה שתצליח להביא לשינוי משמעותי ולבשורה מרגשת עבור הגליל.

אחרי שהיה חבר כנסת, הוביל מאבקים מתוקשרים, שירת כיו"ר פורום קו העימות וכיו"ר השלטון המקומי מפנה שלמה בוחבוט את זמנו ואת מרצו למאבק הבא: המאבק על הגליל.

"אני חושב שהדרום היום עבר טלטלה חזקה עם המצב הביטחוני. ראשי רשויות ואישי ציבור נתפסו לא מוכנים ונאלצו להתאגד על מנת לזכות למיגון ולהכרה ממשלתית. גם פה בגליל נבנות מנהרות. אמנם לא ביטחוניות אך אלו הן מנהרות כלכליות וחברתיות אשר מאיימות למוטט את הכלכלה והתיירות בסביבה ואני אומר לא עוד." אמר בוחבוט.

בצו חירום נקראו ראשי הציבור, אנשי עסקים, ח"כים מהצפון, מנהלי בתי חולים, מנהלי אקדמיה ועוד, לקחת חלק בישיבה אופרטיבית להקמת צוותי פעולה אשר ייעודם יהיה הקמת תנועה ציבורית כמנוף לחץ ציבורי ופוליטי לחיזוק כלכלי-חברתי של יישובי הגליל ויישום מדיניות ממשלתית אופרטיבית לחיזוק ההתיישבות בגליל.

"תקציב המדינה מתנהל כיום ממלחמה למלחמה. הגיע הזמן לתוכנית שלא תהיה מוטה לעבר המצב הביטחוני אלא צריך להכניס סדר יום חברתי – כלכלי שיתבטא בתוכניות אופרטיביות למען הגליל." כך לפי בוחבוט.

ביום רביעי 20 לאוגוסט בין השעות 10:00-13:30 יקיים שלמה בוחבוט, בשיתוף מכללת הגליל המערבי ישיבת חירום בה הוא יכריז על הקמת תנועה ציבורית חדשה ומאוגדת אשר תפעל למען קידום הגליל כולו. לישיבה הוזמנו חברי כנסת מהגליל, מנהלי בתי חולים, ראשי האקדמיה ועוד.

 

בואו לעזור לנו לעזור לגליל!

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. שלמה פרס הגב

  סבא טוביה
  כל הכבוד לשלמה בוחבוט על היזמה!
  אחרי שעבר בשש מפלגות- תמי, יחד, ליכוד, שס, העבודה וקדימה, בגיל 71 מתכונן לרוץ לכנסת הבאה כאשר הוא יהיה בן 73.
  האם הקאמבק מרמז חיקוי בדרכו הפוליטית של שמעון פרס?
  המורשת ששלמה בוחבוט משאיר למחליפיו כפי שמופיעה בספרו הראשון והאחרון שהוציא לאור, מספקת.
  מנהיגי הגליל, פתחו עיניים וקראו בין השורות, אל תיגררו להיות נושאי הכפיים של דמות פוליטית שנויה במחלוקת.
  יש מנהיגים צעירים יותר, הגונים וישרים בגליל, שאותם צריך לשאת על כפיים.
  “בהצלחה” בכנס הקרוב במכללת הגליל.

 2. י. הגב

  דיבור לעניין.
  משנת 1982 אנו מגוררים בסביבה, תחילה במעלות ולאחר מכן בכפר ורדים. אכן, קשה למנות באיזו מפלגה לא ניסה האיש את כוחו ונכשל. להזכירכם, שלמה בוחבוט היה אחרון ה”כלנטריסטים” לאחר שהדיח ברוב עורמה את אלי בן יעקב ז”ל (שנשאר עד אחרון ימיו איש מפלגת העבודה בניגוד לשלמה).
  במהלך התקופה בה כיהן כראש מועצה ולאחר מכן ראש עיר, אכן קידם רבות את היישוב אך כמובן, התנגד בתחילה להקמת כפר ורדים ולאחר מכן חבר לסטף ורטהיימר והוכיח כמו בפעמים רבות אחרות שאכן, יכול הנמר להפוך חברבורותיו. כמו כן דאג כמנהג המלך: תמיד קומת נתיניו תהיה נמוכה ממנו ואנשים טובים ומוצלחים לא תמיד מצליחים להשלים כהונתם.
  אז אנא ממך שלמה, הנח לנו בשקט ותן גם לאחרים, אולי טובים יותר הזדמנות.

 3. הקלנטריסט הגב

  מפלגה חדשה
  מה קרה שלמה, המשפחה התרחבה וצריך לחפש ג’ובים חדשים לחברה?

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן