בית המשפט: צו פינוי לבית חב”ד


צו פינוי לבית חב”ד בכפר ורדים
עודד שלומות
הצו יעוכב בשבועיים ובכוונת מרינובסקי לפנות למחוזי
כפרניק (2) של lag baomer 011 בית המשפט: צו פינוי לבית חב"ד

 

 
בדיון שנערך אתמול (17 בנובמבר 2010) בבית המשפט השלום בחיפה, נתן כבוד השופט דניאל פיש פסק דין בזו הלשון:
 
"שמעתי את טענות הצדדים ולאחר ששמעתי שאין בידי הנתבעים (גאולה ועמיחי מרינובסקי. ע.ש.) טענה להחזקה חוקית של הבית בשכירות כעת, ניתן בזה פסק דין לפינוי היחידה המרכזית כפי שהוגדרה על ידי התובעים (ציפורה ורמי וינטר. ע.ש.) ובה מתגוררים הנתבעים 1+2. למען הסדר הטוב שיחידה זו כוללת מרתף.
פסק הדין יחול על חלקים אלה של המבנה בלבד וצו הפינוי יעוכב עד ליום 1.12.10".

במסגרת פסק הדין הוטל על מרינובסקי גם תשלום הוצאות של 2,500 ₪ ונדרש להחזיר 610 ₪ אגרת בית משפט.
 
 
כפרניק (2) של lag baomer 011_0 בית המשפט: צו פינוי לבית חב"ד
עיכוב צו הפינוי נעשה לבקשת מרינובסקי, משום שבמקביל לתביעת הפינוי שנדונה, כאמור, בבית המשפט השלום; מתנהלת בבית המשפט המחוזי תביעת מרינובסקי לרכישת הבית בו הוא מתגורר ובו הקים את "בית חב"ד בכפר ורדים", ברחוב יקינטון 14.
בין וינטר למרינובסקי עומדות עוד תביעות נוספות: וינטר מבקש פיצויים בשל נזקים שנגרמו לו ומצב הבית המוזנח, ומרינובסקי תובע על לשון הרע. הכל כמובן, לכאורה.
רמי וינטר ביקש להפנות את תשומת הלב לפסקה זו בפרוטוקול:
 
"בא כח הנתבעים:
לשאלת בית המשפט חוזה השכירות הסתיים. יש מיילים ממהלך מאי 2009 לעניין המכירה. לשאלת בית המשפט מכוח איזו זכות מרשי מחזיק בבית כעת, אני משיב כי אני מודע לבעייתיות בהליך זה, ואינני מסוגל להצביע על זכות ספציפית. אבקש לעכב את הפינוי ב-15 יום מהיום".
 
לדברי מרינובסקי, בקשת צו עיכוב הפינוי נועדה לאפשר לקבל בזמן זה סעד מבית המשפט המחוזי, שם מתנהל, לדבריו, התיק החשוב והעיקרי בסכסוך זה.

 

 ***

ידיעה קודמת בנושא
 

***

תזכורת: לא נאפשר תגובות אלימות, גסות ומסיתות!


 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. תודה על השעור הגב

  תזכורת לבעלי הבתים בכפר. רוצים דייר שהופך את הבית השכור לשלו?
  .

 2. שרה הייל הגב

  עמיחי אשמח להשיכר לך את הבית שלי
  עמיחי אשמח להשכיר לך את הבית שלי בכול עת
  רק תגיד מתי אתה צריך.

 3. אורח/ת הגב

  צדק צדק תרדוף
  לא כתוב בתנ”ך “לא תשיג גבול רעך”
  מה קורה פה? אין גבולות בחיים? רד לכולנו מהווריד!
  אין לנו מושג על איזה דת או חוקים או ערכים אתה פועל.
  מבחן המציאות—רק מלחמות וכעסים עם כל העולם מהרגע שבאתם!!!

 4. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגב

  בית חב”ד הוא מוקד משיכה גם להונאות ולפעילות פלילית, מסתבר
  דברים בשם אומרם – ידיעה שהתפרסמה במעריב nrg במדור יהדות:
  מאת: יצחק טסלר | 18/11/2010 8:19
  העיתון החרדי המודיע חשף תרגיל עוקץ.
  נוכל הציע לחרדים לשכור וילה מפוארת עם מקווה בכפר ורדים תמורת 2,500 שקל, אבל חקירה העלתה שמדובר בתרגיל עוקץ
  בעיתון החרדי “המודיע” חשפו השבוע תרגיל עוקץ מיוחד שבו חרדים הפסידו כסף. הפרשה החלה לפני מספר שבועות כאשר בעיתון קיבלו מודעת פרסום המציעה לחרדים לשכור דירת נופש מפוארת. תמורת 2,500 שקל “בלבד” לשבת שלמה, הוצעה להשכרה וילה מפוארת בכפר ורדים, על שטח ענק של חמישה דונמים ואשר כוללת חדרים מפוארים בשלושה מפלסים, בריכה צמודה ואפילו מקווה טהרה.

  לאחר שהמודעה פורסמה הגיע לעיתון דיווח כי מדובר בתרגיל עוקץ. אחד הנעקצים סיפר כי ביקשו ממנו לשלם דמי קדימה בסך 1,000 שקל במזומן, אותם הוא מסר לנהג מונית שהגיע לשם כך לבני ברק. אלא שכאשר ה”שוכרים” רצו לממש את ההזמנה ולהגיע לווילה המפוארת ברח’ יקינטון 26 בכפר ורדים, התברר שאין שום וילה המוצעת להשכרה.

  השלב הבא בחקירה
  היה לפנות לרב עמיחי מרינובסקי, שליח חב”ד ביישוב. אז התברר שביישוב אין רחוב יקינטון 26, אין וילה עם מקווה ובכלל – רבים מהתושבים החילוניים אפילו מתנגדים להקמת מקווה טהרה על ידי החב”דניקים, שלא לדבר על הקמת מקווה בווילות שלהם עצמם.

  כשאנשי מחלק ההונאה במחוז ת”א עורבו בפרשה, הם דאגו להעביר “דמי קדימה” עבור הווילה. הכסף הועבר לאישר הקשר – נהג המונית שהגיע לבני ברק ואשר נסע דרומה, תחת עיניהם הפקוחות של השוטרים. כאשר הנהג נפגש בתחנת דלק עם נהג מונית אחר והעביר לו את הכסף, השניים נעצרו. בחקירתם אמרו השניים כי מי שיזם את העוקץ הוא תושב הדרום, שזהותו מוכרת לשוטרים. נכון לעכשיו החשוד במעשה טרם נעצר, אולם במשטרה טוענים כי מדובר כעת רק בשאלה של זמן.

  הכתבה מעוררת הרבה שאלות. ולאחר שהושכר צימר לעבריין, שוב מפורסמים הצימרים והוילות בכפר ורדים בהקשר פלילי עברייני. מה נהיה פה? סמיכות הארועים הללו בחדשות מעלה תהייה וגם לא מעט חשש.
  איך זה קורה ולמה? למה כאן? למה סוג כזה של פעילות פלילית? מה בישוב פותח פתח לדברים כאלה? מה חסר כאן? ובעיקר – מה צריך לעשות כדי שתופעות ופרסומים כאלה ייפסקו?

 5. אורח/ת הגב

  צעד בכוון הנכון
  צעד בכוון הנכון, ועכשיו מרינוביץ, תצא בראש מורם מהכפר כל עוד אתה יכול, אין לך עתיד פה. שרה הייל – מה קרה, איבדת את הטלפונים שלהם, או ששכחת שאת נפגשת בתדירות עם גאולה? מה הקטע שלך? בכל מקרה את עסוקה במכירת הבית, שהוא עדיין מושכר והפרובוקציות שלך נמוכות מאד. אגב יש עוד משפחה מקורבת להם שבעל הבית נאלץ לפנות לבית המשפט לפינוי הדיירים סרבני הפינוי (ברח’ חורב)

 6. רש"י הגב

  צדיקים מלאכתם נעשית בידי אחרים
  צדיקים = כפר ורדים
  אחרים + בית המשפט

 7. אורח/ת הגב

  איזה הרס וחורבן
  עברתי היום ליד הבית, נראה כתוש והרוס, מסכן הבעלבית, מאחל לו הצלחה בתביעת הנזק ושילמד מרינובסקי את הלקח, ואף אחד מאיתנו שלא ישכיר לו בית פה

 8. אלמוני הגב

  עמיחי אל תתיאש, האמת תצא לאור
  עמיחי אל תתיאש, האמת תצא לאור בסופו של הליך, לא יעלה על הדעת להחזיק 60,000 ש”ח ולטעון שהם לצרכי שיפוצים, זהו קרב בתוך מלחמה שלמה, אל תפנה את הבית, ממה ששמעתי הליכי הוצל”פ יכולים להימשך שנים

 9. שכנה מרחוב דישון הגב

  תשובה לשרה הייל
  שרה,כמי שהבינה שמקומך היום הוא לא בכפר ורדים ולמה בעצם? מקומו של ע.מ אינו כאן!!אוכל לספר לך על האיש , חוסר אמינותו -ערכים כמו אהבת הזולת, יושר וצניעות אין בינם ובינו דבר!!

 10. שכן ממול הגב

  לאלמוני מ 8. בושה, בושה
  איזו עצה “טובה” אתה נותן לו.
  נראה שרמת המוסר שלך ושלהם שואפות לאותו גובה: לאפס.
  אתה אומר לו לא לפנות בית שלא שלו? לגזול רכוש שלא שלו?
  ועוד מנחם אותו שההוצאה לפועל לוקחת הרבה זמן? אני לא מאמין למשמע אוזני, בעצם למראה עיני.
  וגם לידיעתך, ההרס בבית מרקיע שחקים. אני רואה את זה כל יום מולי. הכל שבור ומנופץ.
  אגב, כשדייר רוצה לקנות את המושכר שבו הוא גר, הוא אינו מביא אותו לרמת הרס כזאת, כדי שאחר כך יצטרך לתקן הכל. חומר למחשבה…

 11. נועה הגב

  עמיחי, בבקשה: תפרט לנו מה קורה
  אני ועוד הרבה תושבים שאינם מכירים אותך באופן ישיר, אך נחשפנו פה ושם לשרותי הדת שלך (בדיקת תפילין ומזוזה, חנוכת בית, הלויה וכו’)מאוד רוצים לעזור לך להוכיח את צדקתך. נכון שאתה שונא לדבר על גבי האתר, אז לפחות תענה באריכות יותר כשמראיינים אותך.

 12. מבין ענין הגב

  נוכלות של בעלי הנכס
  עצם העובדה שבעלי הנכס פונים לתקשורת בענין אישי כזה, מעידה כאלף עדים על נוכלותם. מן הסתם הם מחפשים לקבל גיבוי לנוכלותם ע”י שונאי מרינובסקי מאז ומקדם…

 13. אורח/ת הגב

  עמיחי נכשלת בכל, ועכשיו לך
  עמיחי נכשלת בהכל מה שניסית לעולל לנו פה: לא הצלחת להזיז כלום, לא הצלחת לקרב אף אחד לדת ולהיפך, לא הצלחת לגרום שיאהבו את החרדים ואת חבד אלא להיפך.הצלחת בדבר אחד: לפתוח את העיניים שלנו שנראה מי אתם באמת…, ועל כך תודה.
  קח את משפחתך ולך מפה, אתה תלך בסוף, זקוף או שפוף.

 14. שכן ממול הגב

  למגיב 10
  אני גר ברחוב יקינטון כבר 9 שנים בערך, עוד פני שמרינובסקי התחילו לשכור את הבית ווינטר גרו שם ואני רוצה להגיד לך שוינטר מעולם לא סיימו לבנות את הבית, אין גימור נורמלי והקירות החיצוניים מתקלפים מהגשם, גם אחת מדלתות הכניסה לבית מקולף ונפוח מהגשם והמדרגות שמובילות לביתו אינן צבועות או מצופות וגם אין מעקה. בנוסף, אין גדר תוחם סביב שטח הבית בקיצור, כל ה”נזקים” שמרינובסקי הסבו לבית כביכול, הינם תוצאה של מחדל של בעלי הבית. אז כשאתה בא להאשים את מרינובסקי בהרס הבית, תפעיל היטב את זכרונך, ותראה שכך היה הבית מאז שנבנה…

 15. אחד שמתפלל בבית חב"ד מידי פעם הגב

  עמיחי, עכשיו אני בטוח שהאמת איתך
  זה דבר ידוע שלכל דבר טוב שאדם רוצה לעשות יש התנגדויות… כשאני רואה כמה התנגדות יש לפעילות הברוכה שלך – אני מבין עד כמה פעילותך חשובה בכפרינו!
  חזק ואמץ! אל תתפעל ואל תתרגש מכל המתנגדים!
  גם מעט אור דוחה הרבה חושך!

 16. טלי(פוחדת לחשוף את שמי שלא יעליבו אותי) הגב

  כולנו נרתמים להשתתף בכתיבת ספר תורה לבית חב”ד
  חברי היקרים, תושבי כפר ורדים!
  לפני כמה חודשים ראיתי באתר של חב”ד בכפר ורדים שיש אפשרות לתרום לכתיבת ספר תורה שיוכנס לבית חב”ד. שמחתי מאוד להשתתף בדבר קדוש וחשוב כזה ואכן, קניתי פרשה שלימה לזכות הורי. לדעתי, מי שרוצה באמת לעזור ולחזק את בית חב”ד שייתן תרומה ויקנה פרשה בספר תורה וגם ירויח זכות גדולה

 17. רמי וינטר הגב

  פינוי מרינובסקי
  לכל המגיבים תודה על ההתיחסות
  אני לא מתכוון להכנס לפרטים כאן באתר.אשמח לשוחח עם מי שירצה.
  ברצוני לציין שכל רצוננו הוא לקבל רכוש שנגזל מאיתנו בכח ובדרכים לא חוקיות.
  לשרה הייל או חברים אחרים שמעונינים לעזור למרינובסקי, קחו אותם אליכם ואני נותן לכם מתנה 64000 ש”ח. רק קחו את העונש הזה ממני.
  אני בטוח שהקרבה אליו תקרב אותכם לדרגת צדיקות גבוהה. וככל שתקדימו ייטב לכולם

 18. חבר קרוב הגב

  לרמי וינטר
  אתה מוכן לתת במתנה 64000 שח’. למה? כי זה בדיוק הכסף שגזלת שלא כהוגן ממרינובסקי ובחוצפתך כי גדלה, עוד העזת לטעון בכלי התקשורת השונים בכפרינו, כי הכסף הנ”ל ניתן לך ע”י מרינובסקי לפי חוזה השכירות ביניכם… חוצפה שכזאת!!!
  אני הייתי בין אלו שנתנו לו חלק מכספי המיקדמה לקניית הבית. עלי לא תצליח לשקר. גם לבית המשפט אני אבוא להעיד. האמת תצא לאור…

 19. אורח/ת הגב

  מתגעגעים ללג בעומר
  ילדיי רואים את התמונה ואומרים: הנה עמיחי של לג בעומר, מתי יש עוד פעם תהלוכה?
  בקיצור: זוכרים אותך לטובה, עמיחי, אל תדאג מחזיקים לך אצבעות.

 20. מתפקע מצחוק הגב

  ל 11, 15, 16 19
  געגועים למרינובסקי?
  הצחקתם אותי…

  מרינובסקי, אתה כותב את התגובות האלה? חוטר ישי, אתה שם? אולי קפל? אה, זה בטח שיינפלד.

  אחרי מה שהוא הביא על הכפר, זה מחיר זעיר למה שעשה לנו. לכל אחד מאיתנו.

 21. אורח/ת הגב

  לכל המסנגרים-לשקר אין רגלים
  מדוע בפרוטוקול המשפט משפ מרינובסקי לא העלו את טענותיהם?? מדוע פסק השופט על פינוי והוצאות?? מדוע סנגורם עו”ד בר לב אמיר משיב לשאלת השופט “מכוח איזו זכות מרשי מחזיק בבית כעת אני משיב כי אני מודע לבעייתיות בהליך זה ואיני מסוגל להצביע על זכות ספציפית!!!נו מה יש לומר…אולי השופט או העו”ד הנכבד של מרינובסקי גם מתנכלים להם?. או אולי..גוזלים אותם? “”לשקר אין רגלים””וכל הנ”ל לא שייך לדת או ללג בעומר או לכל תירוץ אחר.עיצה לעמיחי-עקשנות וראש בקיר לא תמיד משתלם.בית המשפט צריך לחנך אתכם.נקודה

 22. אורח/ת הגב

  גם הילדים שלי ראו את התמונה הזו
  ושאלו אותי אם זה האיש שבא לכיתה שלו לפני כמה שנים לפני פסח, הביא מצה שמורה והסביר להם שפסח זה בגלל הערבים ושהערבים הם רעים, והוא סולק על ידי המורה.

 23. אורח/ת הגב

  געגועים
  גם ילדי מסתכלים על התמונה ושואלים:
  זה עמיחי שהרס לנו את הכפר והשניא עלינו את הדת?
  לא, עמיחי, לא מתגעגעים.
  מוכנים לתת לך את ברכת הדרך, וישלם לך הקב”ה כגמולך. אמן.

 24. אורח/ת הגב

  לשרה הייל תגובה 2: אין פה אחד שיסכים להשכיר למרינובסקי
  את הרי יודעת שאף בעל דירה שפוי לא ישכיר למרינובסקי, ואת ביניהם. מי ירצה להיות תלוי בחסדי אדם לא מוסרי שיחליט לא לפנות כי לא מתאים לו? מי ישכיר לאדם כזה?

 25. אחד העם הגב

  אני חש תחושת חוסר נוחות קיצונית מהתגובות
  מה יש לנו כאן?
  סכסוך מסחרי בין שני מבצעי עיסקה נפוצה למדי (להלן השוכר והמשכיר) שהגיע לערכאות.
  עד כאן – לא נעים, אבל די שכיח.
  אבל ראו את התגובות.
  כל מי שנגד השוכר (כמייצג משהוא) מוצא בסיפור הזה תימוכין לכך שהוא נוכל\גנב\רמאי\מאחז עיניים
  וכל מי שהוא בעד השוכר (כמייצג אותו דבר) מוצא בו תימוכין לעמדה הפוכה בדיוק (מרמים אותו כי הוא …)

  כמה מהתומכים והמתנגדים באמת מכירים את העובדות ולא מביעים דעה על בסיס הטייתם הראשונית?

  כמה מהם היו מוצאים לנכון להתערב. לחוות דעה בנוגע לסכסוך אחר שצדדיו אינם מזוהים באופן ברור כל כך עם משהוא מעורר מחלוקת?

 26. פינוי אשפה הגב

  לכותב תגובות 20-24
  בפעם הבאה שאתה רוצה להוציא את הזבל שלך נגד מרינובסקי- תוציא לאט לאט ולא במסה של 5 תגובות ברצף ודי לחכימא ברמיזא…

 27. עורך דין הגב

  “אל יתהלל חוגר כמפתח”
  כפי שמובן מגוף הכתבה, הדיון בביהמ”ש נגע רק לעצם חוזה השכירות. ברור ששם יחליט השופט בפינוי.
  נראה מה יאמר השופט בביהמ”ש המחוזי כשישמע על תרגיל העוקץ שעשה בעל הנכס לקונה התמים…

 28. אבי כ. (מנחש?) הגב

  עמיחי, אני עוד אדבר איתך בטלפון, אבל פה זה רק כדי לעודד אותך
  כמי שמכיר אותך לעומק ומכיר את הסיפור, אני רוצה להודיע פה באתר, שאתה ומשפחתך הפכתם לחלק חשוב בחיינו ותודה לכם שאתם פה. יש לנו זכות גדולה. אתה באמת מביא לנו אור גדול (לא של חשמל) זה אור של הנשמה.. תודה מכל הלב!

 29. רמי וינטר הגב

  תגובה ל-18 וכל יתר המגיבים
  ל-18 אם אתה יודע כל כך טוב את הפרטים למה אתה מפחד לפרסם את שמך?
  זה שנתת למישהו כסף והוא עשה עם זה כהבנתו , מה זה קשור אלי?
  עוד בפברואר 2010 הצענו לעמיחי להחזיר לו את הכסף והוא סרב!!! תנסה לחשוב למה? אין בכוונתי להכנס כאן לפרטים זה פשוט לא חשוב כאן. אם מישהו באמת מתעניין מוזמן להתקשר אלי
  לכל יתר המגיבים, מאחר ואני לא גר בכפר כל הפוליטיקה בכפר זה לא עניני, אני רוצה את מה ששייך לי.
  ולכל האוהבים והדואגים למרינובסקי, אני חוזר על הצעתי קחו אותו אליכם ובא לציון גואל ובכך תהפכו לצדיקים .

 30. איש שלום הגב

  לאמיר בר לב
  כל הכבוד שאתה מייצג את הרב עמיחי!
  הלוואי שבקרוב ייצא לאור הצדק ותחזור אחוות אחים לכפר ורדים!
  אולי דווקא אתה כאדם חילוני ואהוב עלינו שגר בכפר תצליח להרגיע את הציבור מהפחד שזרעו בהם הקבוצה הקטנה אך האלימה בחסות “אופק”

 31. דניאל הגב

  למגיב 14 אני מחזק את תגובתך
  פעם גרתי באחת מיחידות הדיור בבית המדובר כשרמי וציפורה עוד גרו שם ואני זוכר את מראה הבית ה”לא גמור” (היום אני לא גר בכפר)אני גם זוכר שהייתה איזו הצפה גדולה של מים, כמדומני במרתף הבית ואם אני לא טועה, ז’ק בן זקן בא לסדר את הבעיה..
  מסתבר, שהבית הוא לא מציאה של ממש.
  מרינובסקי, תאמין לי יש בתים מוצלחים יותר בכפר המטורף והמסוכסך הזה, עזוב אותם.

 32. מגשרת מוסמכת הגב

  לרמי וינטר
  אני לא מבינה על מה המחלוקת בינך לבין עמיחי מרינובסקי. אתה רוצה למכור את ביתך? לכן אתה רוצה לפנות אותו מיושביו? מרינובסקי רוצה לקנות את ביתך על נזקיו? אז…
  אני מוכנה לגשר ביניכם באם תרצו. אם אתה מעוניין אני אצור איתך קשר טלפוני.

 33. אורח/ת הגב

  למגשרת התמימה
  את לא קלטת שהייתה כאן התחלה של עיסקה? כאשר סיעת “אופק” התחילה לאיים ולהחרים עסקים שהיה להם קשר עם מרינובסקי,התחרט בעל הבית. דחקו אותו לקיר ודרשו ממנו לא למכור למרינובסקי. חוץ מעמיחי אף אחד לא יתקרב לבית הבעייתי ,ללא גימור ובעיות שצצו לאורך שנים ללא קשר למשפחת מרינובסקי. כמו כן תחזוקת המבנה מתחת לאפס.

 34. אורח/ת הגב

  אני לא מאמין שמרינובסקי היה אי פעם מועמד רציני לרכישת הבית
  הוא קבע שם את מעוזו “בית חב”ד”, ולא היה לו נוח לעבור דירה כשבעל הבית רצה למכור, אז כל פעם יצר כנראה אצל בעל הבית את הרושם שאוטוטו הוא קונה את הבית, ובעל הבית התמים האמין לו. אני לא מאמין שמרינובסקי התכוון אי פעם לרכוש את הבית הזה, כי פשוט אין לו כסף לכך.

 35. אורח/ת הגב

  ל 33 גם את תמימה
  איזה התחלה של עיסקה היתה כאן?
  ומה, לדעתך וינטר שומע לאופק? את הזויה. וינטר שומע רק לעצמו. היה לו נוח להשכיר למרינובסקי, אז השכיר.
  למרינובסקי היה סוף-סוף מצודה שעליה אפשר לתקוע דגל, אז הוא לא רוצה לעזוב. מה גם שהוא חשב שכבר קיבע במודעות של כולם את הכתובת: בית חבד יקינטון 14. לכן לא רצה לעזוב, והישלה את בעל הבית שהוא עומד לקנות. גם הוא הזוי.
  אבל הכי מצחיק זה שאת חושבת שוינטר מקשיב לאופק.

 36. ראיתי בפרוש את האימייל הגב

  וינטר יצר קשר עם אופק
  יש אימייל שהתפרסם ב”רשת”, בו כותב וינטר לזיו שיעשה לינץ’ תקשורתי נגד מרינובסקי…

 37. אורח/ת הגב

  למרינובסקי מגיע הרבה יותר מגינוי ציבורי, 36 תחסוך את חירטוטך
  אחרי כל הנזקים והרע שעשה המרינובסקי הזה לכפר ורדים, מגיע לו הרבה יותר, ובכל אופן הקטע בקשר להשתלטותו על בית וינטר זה עוד דבר אחד ברשימה הארוכה של חטאיו של הבושה לחב”ד הזה.

 38. אורח/ת הגב

  תגובה רשמית – לא בית חב”ד!
  אני קורא בכאב את את הכתבה ואת תגובות ה תושבים וליבי נחמץ. חבל רק שהתושבים הולכים שולל וחושבים שאומנם בבית חב”ד המייצג את תנועת חב”ד. כמי שמוסמך ומופקד מטעם התנועה על פתיחת בתי חב”ד והתנהלותם, אני מבהיר בזאת כי האיש אינו מייצג את חב”ד ואינו מנהל בית חב”ד במקום. מדובר אם כן בעניין אישי לחלוטין שאינו קשור בחב”ד.
  נפתלי ליפסקר, מנהל אכף הסניפים במרכז צעירי חב”ד

 39. אורח/ת הגב

  כולכם עושים לו רק טוב
  למרינובסקי יש מספיק כסף כדי לקנות את מה שהוא רוצה. ככול שהוא יוצר בכפר ורדים יותר התנגדות ורעש תקשורתי – כך כוחו בקרב תומכיו ותורמיו עולה. הבלגן בכפר רק ממלא את כופתו ביותר ויותר תרומות.
  הויכוח סביבו רק מחזק אותו יותר.

 40. תושב הגב

  ל 38 למר ליפסקר
  איני מבין מדוע אתה פונה אלינו.
  האיש (מרינובסקי) לבוש כמו חב”דניק, מניף על ביתו את דגל חב”ד, ועורך לנו בל”ג בעומר תהלוכות של חב”ד. בשבילנו הוא חב”ד.
  אם זה באמת מרגיז אתכם, אז תאמר לי, מר ליפסקר, מדוע אינכם אוכפים את פסק הדין ש א ת ם הוצאתם נגדו ונגד גולדפרב? בידכם הדבר.
  תנועת חב”ד לא עושה את אשר היא צריכה לעשות. העניין ועוד איך קשור לחב”ד.

 41. אורח/ת הגב

  מר ליפסקר (38)– אתה מבקש מאיתנו שנוציא עבורכם את הערמונים מהאש?
  אכן הכאב שלך הוא הסבל של כולנו, ולכם יש דבר נוסף – הבזיון שהוא מנת חלקכם. אז למה אתם לא עושים דבר? יש פסק שלכם, יש לכם אפשרויות ודרכים ואתם מגלגלים עיניים. אתם באמת רוצים לגמור את הבזיון הזה? ת פ ע ל ו, הרי אתם יודעים מה צריך לעשות, כפי שפעלתם בעבר. תנו את חלקכם להצלת שמה הטוב של תנועת חב”ד ושחרור כפר ורדים מעונשו של זה. אנחנו את שלנו עושים ונמשיך לעשות.

 42. יוסי הגב

  לעמיחי ידידי ורעי
  עלה והצלח, אל תבוש ואל תחת! זכור: יד החסידים על העליונה!

 43. אורח/ת הגב

  עמיחי, עמיחי
  אתה התזכורת: עם ישראל חי

 44. אורח/ת הגב

  לעמיחי תודה
  תודה שהראית לנו פעם נוספת שחוק ומוסר אחד לך ואחר לשאר. תודה שהוכחת לנו כמה אתה יודע לכופף ולהתעלם מאמות המוסר המקובלות ומחוקי המדינה. תודה שהראית לנו פירוש חדש ישן למושג לא תגזול. תודה עשית כל זאת בחוסר החוכמה האופייני לך, כדי שכולנו נדע מי אתה ולמה אתה מסוגל, וניזהר ממך. תודה לך על שליכדת את השורות אצל החילונים למלחמה בהחזרה בתשובה וההשתלטות חרדית.
  מבחינתי השגת את מטרתך, הצלחת להשניא את הדת על כולנו. מספיק רע גרמת לדת, לדתיים ולחילונים. הגיע הזמן שתעשה מעשה טוב אחד ותלך מפה.

 45. אלי חמו הגב

  היחיד שאינו מדבר נגד אף אחד
  הרב עמיחי מרינובסקי הינו היחיד, שמעולם לא דיבר נגד אף אחד: לא נגד הרפורמים ולא נגד הבית כנסת האורטודוכסי, גם לא נגד החילונים וכן, גם לא נגד הרב כספי ממעלות. תמיד, הוא מדבר רק טובות גם נגד אנשים שמתנכלים לו. זה סוד הצלחתו פה ביישוב כפר ורדים. אני באופן אישי התחלתי ללכת לבית הכנסת בשבת לפני חצי שנה, לאחר שיחה ארוכה עם הרב עמיחי, בו הוא הבהיר לי חד משמעית, שכל יהודי באשר הוא חשוב לפני הקדוש ברוך הוא כמו בן יחיד.

 46. אורח/ת הגב

  ל 42 ו 43 בושה
  בושה לעודד את עמיחי ואת מעשיו בכפר ורדים.
  בושה לעודד התחזות.
  בושה למוסר שלכם ושלו.

 47. רפי הגב

  עמיחי, תודה על ההתוועדות
  עכשיו חזרתי הביתה מהתוועדות לכבוד חג הגאולה שהתקיימה אצלך בבית חב”ד… אוי, איזו אוירה שמחה ואלו ניגונים מעוררי נשמה, וישי עם הגיטרה.. ממש מעין עולם הבא… עלה והצלח. אני אשלח לך מחר טופס הוראת קבע לבית חב”ד…

 48. אורח/ת הגב

  לאלי חמו מתגובה 47
  אני מסכימה עם כל מילה שכתבת, אבל זה לא מספיק.
  צריך לתמוך בפעילות של הרב עמיחי גם מבחינה כלכלית. אתמול השתתפתי בהתוועדות מרגשת שהתקיימה בבית חב”ד כפר ורדים ודיבר שם אחד המשתתפים על כך שכל אחד צריך לתרום מכספו לפעילות בית חב”ד לטובת כולם!

 49. אורח/ת הגב

  לאלי חמו. מעניין…

  לא מפריעים לך מעשיו? לי כן.
  לא מפריע לך שאסור לו להיות “שליח חבד” (בפסק דין של חבד)? לי כן.
  אז מה יוצא? אתה הולך לבית כנסת של מתחזה, של …. (אני לא רגיל לכתוב את כל המילים האלה), ונדמה לך שאתה מתחכך בקדושה.
  אוי ואבוי לכזה “רב” ולכל ה”תורה” שהוא מטיף.
  עדיף לך שתדבק באדם ישר !

 50. כותב תגובה 44 הגב

  ל 47 – ומה יש לעמיחי להגיד לעם?
  אני פה כדי להחזיר בתשובה? אני פה כראש חץ לחרדים? כל הכפר יודע בדיוק מי אני, מה אני יכול כבר לחדש להם? שאני לא סופר את תושבי הכפר ממטר, ודעתם לא מעניינת אותיי? לאלה שמודאגים, ביניהם ליפסקר, בית הדין של חב”ד, כולם יכולים לקפוץ לי? שיש לי מערכת חוקים ומוסר משלי, והשאר זה של הגויים? שבינתיים אני לא מצליח בכלום, חוץ מכמה חסידים שוטים שהצלחתי להדביק אלי?

 51. אורח/ת הגב

  תגובה ל 47 מרינובסקי מדבר ועוד איך, באמצעות חסידיו המעטים
  וגם בעצמו… פה באתר…

 52. דני ביבי הגב

  תגובה ל-31
  12/12/2010
  ברצוני להכחיש מכל וכל דברים שפורסמו בשמי כביכול, בכפרניק.
  חבל ומצער שהכותב(ים) מסתתר(ים) ומפרסם(ים) את שמי הפרטי (שגם הוא שובש)
  ולא את שם משפחתי. הרי אני היחיד בשם שפורסם שהתגורר בעבר בבית.
  יוצא מהכתוב כאילו אני מותח ביקורת ומכפיש את שמם של בעלי הבית ברח’ יקינטון 14
  בכפר ורדים, שבו מתגורר מיודענו מרינובסקי.
  בעלי הבית צפורה ורמי וינטר הם אנשים הגונים ואנושיים אשר באו לקראתי בכל
  שביקשתי.
  הגדילו לעשות באפשרם למרינובסקי לגבות בעבורם את דמי השכירות בשתי היחידות
  הצמודות לבית ובכך להפחית משמעותית את דמי השכירות ששילם בפועל.
  התקינו בבית מזגן לרווחתו של מרינובסקי וזאת על חשבונם.
  כותב אותו “אלמוני” כאילו טוען אני שאיכות הבנייה קלוקלת, איכות הבנייה הינה לעילא
  ולעילא ומעולם לא הבעתי דעתי על כך.
  מצער להיווכח עד כמה ולאן התדרדר מוסרית אותו מרינובסקי כאשר נאחז בקרנות
  המזבח, מכפיש ומסלף ומפר בצורה בוטה צו פינוי שהוצא נגדו.
  אין לי אלא לרחם עליו וכמעשה חסד יחיד שיעשה, הוא לפנות את המושכר לאלתר
  ולנטוש את הכפר לאלתר ולצמיתות.
  דני ביבי

 53. אורח/ת הגב

  האם לערבים היה יחס דומה?
  תושב חוץ אני. מה מאוד נדהמתי ונחרדתי עד עמקי נשמתי. אנשי ארץ ישראל, תחת איצטלא של אזרחים ישרים כביכול, חוגגים על דמם של משפחה אחת שהם דתיים?? תוהה אני בעקבות אירועים אחרונים, האם גם לאנשים שאינם יהודים הייתה נעשית נוולה דומה??? נ.ב. דני ביבי אחי היקר, אוהב אותך נשמה טובה!!!!

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן