~אלופי החורף~


נערי כפר ורדים אלופי החורף בכדורסל
אורי בר צורי

במשחק דרמטי והפכפך נצחו נערי כפר ורדים את משגב

כפרניק 073_0 ~אלופי החורף~

 

חם. חם מאד היה ברביעי האחרון בבלון בית ספר "קשת", 200 צופים משולהבים, כלי הקשה ונשיפה והשכנים לא הבינו מהיכן זה בא להם (בשעות כאלה כפר ורדים בדרך כלל רגוע ושלו). אפילו מגרשי החניה בסמוך לבלון היו מלאים עד אפס מקום, כל זאת בגלל משחק כדורסל במסגרת הליגה לנערים ארצית צפון בין הקבוצה מכפר ורדים והפועל משגב.
לשתי הקבוצות לא נרשמו עד אותו מפגש הפסדי ליגה, שתיהן הוליכו את ראשות הטבלה והמשחק היה אמור לקבוע מי משתיהן תזכה "באליפות החורף" של הליגה.
"על הנייר" קיימת איזו שהיא יריבות סמויה בין כפר ורדים למשגב, אולי בשל הקרבה הגיאוגרפית, אולי בגלל הניסיונות בעבר לאחד את שני מועדוני הכדורסל ויתכן שגם העובדה ששני שחקנים מצטיינים ממשגב ביקשו בתחילת העונה לעבור לכפר ורדים והדבר לא נסתייע בסופו של הליך.
 
כפרניק 073 ~אלופי החורף~
הכל היה מוכן לקרב הצמרת. בכפר ורדים עשו את הכל כדי להכשיר את "הבלון" לאירוח המשחק. בל נשכח שמספר ימים קודם לכן קרס הבלון וכבר נאמרו עליו פסוקי תהילים ותפילות השכבה. עקשנותם של ראש המועצה, מנהל מחלקת הנדסה ומנהל מחלקת הספורט, גרמו לכך שהנס הראשון התחולל כאשר הבלון קיבל בלוני חמצן והורם לאחר כבוד לגובהו הרגיל.
קבלן השיפוצים אהרון לוי (תושב הכפר) עשה עבודת קודש וגם עמד בהבטחתו שהבלון יהיה כשיר לארח את המשחק הכל כך חשוב.
המשחק עצמו היה מותח, מעניין ורצוף מהלכים דרמטיים. קבוצת כפר ורדים השתחררה ראשונה מהמתח, הוליכה ברבע הראשון 21:24 בעיקר תודות למשחק טוב של הראל לוי ונועם כהן. יתרון 3 הנקודות נשמר גם במחצית, שהסתיימה בתוצאה 34:35 לכפר. הרבע השלישי היה בשליטת שחקני משגב והבליט בעיקר את דן כספי ורז גרילאק שקלעו שניהם ביחד כ-60% מהנקודות של משגב. בתום הרבע השלישי הייתה התוצאה 53:55 למשגב.
הרבע האחרון היה כולו יובל הרמתי, הראל לוי ומעל כולם נועם כהן "ששתל" שלשה גדולה 2 דקות לסיום המשחק ושיחרר את הלחץ ממאמן כפר ורדים איציק אלרון.
תוצאת הסיום 68:76 לכפר ורדים הותירה את הקבוצה שלנו היחידה הבלתי מנוצחת בליגה ובעמדת זינוק טובה לעליה לליגה הלאומית (עדיין מוקדם לשמוח, נותר עוד סבוב שלם לשחק).
מה יהיה על זריקות העונשין, נקודת התורפה הבולטת היחידה של הקבוצה במשחק זה?
חומר לעבודה ומחשבה.
את הנקודות לכפר קלעו:יובל הרמתי 19, הראל לוי 16, נועם כהן 14, אסף אגוזי, איתי רונן ואופק שרף 8 כ"א ואלדר בויקו 2.

תגובות פייסבוק


4 תגובות

 1. אורח/ת הגב

  בלון יוק
  יופי שהבלון קיבל מנת חמצן,אבל מה עם האולם שהובטח הוא כבר היה אמור להיות מוכן מזמן? רוצים תשובה מדוייקת מראש המועצה,עד מתי נתבזה בבלון יחיד במינו…ולחברה של איציק כל הכבוד על הלחימה והמשחק המותח שסיפקו לנו בערב שטוף קרה,אגב באולם שיבנה יהיה חימום?

 2. אורח/ת הגב

  היה קר…………..מחכים לתשובה
  למה לא הופעל חימום?הילדים שלנו קופאים בבלון.קצת רגישות !

 3. אולמי הגב

  אחלה קבוצה ומאמן
  הגיע הזמן לאולם מתאים
  שהייתי בן 13 הבטיחו שיהיה אולם
  ועכשיו אני כבר חייל

 4. צבי שוץ הגב

  הערת ניסיון – תתעלם
  הערת ניסיון – תתעלם

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן