חוג טיסנאות – דניאל דקל – כפר ורדים


כפר ורדים , כפרניק,חוג טיסנאות,דניאל דקל

המדריך

החוג מועבר ע"י דניאל דקל, מהנדס אווירונאוטיקה בעל ניסיון עשיר בתחום התעופה. משמש בתור יועץ עצמאי בתחום. בעל ניסיון של למעלה מ- 25 שנה בבניית והטסת טיסנים. מרצה לתעופה בבי"ס שפירא בנתניה ובי"ס גליל מערבי במסגרת פרויקט מיוחד של משרד החינוך.
כתובת: עפרוני 3, שכונה צעירה, כפר ורדים
טל: 9573592 04, 6492482 054
 
קהל יעד
נערים/ות החל מכיתה ה’ חובבי/ות  תעופה המעוניינים ללמוד להטיס טיסנים נהוגי שלט רחוק ולהעשיר את הידע שלהם בתחום התעופה. התחביב מפתח את הקורדינציה, מסגל ראיה מרחבית, מעודד כישורים טכניים, ומעשיר את תחושת הביטחון העצמי.
 
מבנה החוג
נלמד להטיס טיסנים בעזרת סימולטור טיסנים (מיועד לימים סגריריים)
נרכיב טיסן חשמלי מקצועי בעל מוטת כנף של 1.5 מטר העשוי מחומר עמיד בריסוקים. הטיסן מגיע עם כל האביזרים הדרושים להטסה(לחץ כאן לפרטים נוספים).
שיעורי הטסה מעשיים יתקיימו במנחת דלתון אשר ליד גוש-חלב כל יום שישי החל מהשעה 14:30. זמן נסיעה הינו כ- 30 דקות. בקייץ ניפגש מעט מאוחר יותר.
 
ביטוחים
מומלץ שכל חניך יבטח עצמו בביטוח צד שלישי כנגד נזקי רכוש.
עלות הביטוח הינה 494 ₪ לשנה והינה באחריות החניך.
המדריך מבוטח בביטוח זהה.
 
עלויות וזמנים
החוג יתחיל מעשית ב 1.10.10 וימשך בהתאם לרצונו של החניך. לאחר הגעה לרמת שליטה טובה על הטיסן (3-4 חודשים) ניתן לעבור לטיסן מתקדם יותר וללמוד תרגילי אווירובטיקה.
עלות חודשית של החוג – 180 ₪ בתחילת כל חודש. במידה ושיעורי ההטסה יתבצעו על גבי טיסן הדרכה של המדריך העלות תעמוד על 250 ₪ .
עלות רכישת טיסן חשמלי+ מנוע+שלט+בטריה+מטען הינה  2200 ₪, ב- 3 תשלומים שווים.
כפרניק tisanaut-pic-01 חוג טיסנאות - דניאל דקל - כפר ורדים

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן