שת”פ כללית והעדה הדרוזית

כללית חיפה וגליל מערבי: מנהל המחוז רונן נודלמן בפגישה עם שייח' מוואפק טריף ראש העדה הדרוזית


 

מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית, רונן נודלמן והשייח’ מוואפק טריף, ראש העדה הדרוזית, מקדמים יחד את הבריאות בקרב האוכלוסייה הדרוזית למטופלי הכללית. במסגרת ביקורו של השייח’ במשרדו של מנהל המחוז, הודה לו נודלמן על שיתופי הפעולה ועל הדרך המשותפת לקידום הבריאות.

 

כפרניק 8876889878 שת"פ כללית והעדה הדרוזית
השייח’ מוואפק טריף ורונן נודלמן

 

הפגישה נערכה במטרה לתאם ציפיות ולהדק את שיתופי הפעולה לקידום בריאות בקרב האוכלוסייה הדרוזית.

עם פרוץ הקורונה והתחלת מבצע החיסונים הראשון, השייח’ טריף הגיע להתחסן במרפאת ירכא שקרובה למקום מגוריו ויחד עם נודלמן הקליטו סרטון בו הם קוראים לכלל האוכלוסייה הדרוזית להגיע ולהתחסן. לאורך השנתיים האחרונות שיתוף הפעולה בין השניים הביא לתוצאות מרשימות של מתחסנים בקרב האוכלוסייה ולמניעת תחלואה.

נודלמן: “בין כללית והעדה הדרוזית, בהובלתו של השייח’ טריף, יש שיתוף פעולה הדוק למען בריאות התושבים ומבוטחי כללית. יחד פעלנו בשנתיים האחרונות בשגרה מאתגרת בעקבות נגיף הקורונה ובזכות השותפות בנינו ולצד שגרת הטיפולים במרפאות, הגענו להישגים יפים במאבק בנגיף הקורונה ואני רוצה להודות בשמי ובשם כללית על שיתוף הפעולה.”

במהלך המפגש הביע השייח טריף את הערכתו לשירות שניתן על ידי כללית, שיבח את העשייה הרבה של כללית בפיתוח התשתיות והשירותים למען הבריאות בכפרים הדרוזיים. בנוסף, השייח’ הודה על הפעילות הרבה שכללית עושה במהלך השנתיים האחרונות כגון הקמת מתחמי בדיקות וחיסונים, עידוד התושבים להיבדק ולהתחסן, לשמור על כללי הרחוק, המסכות והבידוד.

 


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן