פריצות בשונית


השבוע: שתי פריצות לבתים * נגנב רכב

 

בשבועות האחרונים מתרחבת תופעת גניבות כלי רכב בכל אזור הצפון. המשטרה נערכת בכוחות מתוגברים. גם מחלקת הביטחון  במועצה פועלת על מנת למנוע מקרים נוספים. תגבור סיורים, “משמר שכונה” ועוד.

בלילה שבין שני לשלישי (17/9/18)  דווחו 2 פריצות לבתים ברחוב שונית. בשני המקרים הפורצים נכנסו דרך חלון מטבח, לקחו תיק ובו מפתחות רכב. במקרה אחד הצליחו לגנוב את הרכב.

אנו מבקשים להקפיד לא להשאיר תיקים, מפתחות כלי רכב  וחפצי ערך במקום גלוי לעין ולא לרשום את מספר הקודן במקום בולט ברכב. חשוב להפעיל מערכת אזעקה גם בלילה (במידה ויש).

היו ערניים ודווחו למשטרה 100 או לנו בזמן אמת על כל חשד.

 

חג שמח ושקט,כפרניק tus1-300x225 פריצות בשונית

בברכת בטחון,

תושיה סוחריאנו

קב”ט מ.מ. כפר ורדים

נייד:  052-4296700

תגובות פייסבוק


2 תגובות

  1. אחד שמתבייש הגב

    אני מתבייש שזכינו למשטרה ברמה כזאת נמוכה. לא מסוגלת לתפוס כנופיה שכולם יודעים מאיזה כפר היא מגיעה. חוזרים מפעם לפעם לגנוב האיזור וזאת מבלי שנשטרה מצליחה לעצור אותם

  2. רגב אליהו הגב

    שוב פעם כותב מישהו בעילום שם. אבל לפחות הוא שם את האצבע בפצע. משטרת מעונה היא זרוע של משרד האוצר. רוב הציבור קיבל זאת מזמן. ואפילו כבר לא מתלונן על פריצות. אם כבר תפסתה פורץ ואתה בא איתו חשבון אתה פותח חשבון אין סופי עם המושטרה. הסיירים והעומדת בראשם אין להם ענין לתת לנו תחושת ביטחון ולחתור למגע וליפטור את הבעיה כי אז לא יהיה צורך בלוחמי החופש. היגיון פשוט לצערי.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן