נזקי הסערה


חסימת כביש 89 מצומת המשטרה לכיוון המרכז הרפואי גליל, עקב הצפות * בורות מסוכנים על כביש 89 ו-854

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-01-05-at-19.33.40-scaled נזקי הסערה
הצפות בנהריה. צילום משטרת ישראל

 

עדכון 7:30 (יום שני 6/1/20):

בתום הערכת מצב שקיימה מפקדת תחנת נהריה, סנ”צ מרי דניאלי, יחד עם גורמי הפיקוח והבטחון בעיריה וכב”ה, עקב פגעי מזג האוויר, הוחלט להמשיך ולחסום את שדרות הגעתון לתנועת כלי רכב, על מנת לשמור על בטחון משתמשי הדרך.

בשלב זה, תתאפשר חציית הגעתון ברחובות הראשיים (ויצמן והרצל), אולם נסיעה לאורך הגעתון לא תתאפשר הבוקר, אלא רק לתנועת הולכי רגל. ככל שמפלס המים הזורמים בגעתון ירד, לצד ניקוז הכביש והכשרת התנועה הבטוחה בו, תצא הודעה בהמשך בדבר פתיחת השדרה לתנועת כלי רכב.

גם הבוקר, המשטרה בפריסה מבצעית מוגברת בצמתים הראשיים ובמוקדי ההצפות, על מנת לסייע לציבור הנהגים ולהזרים את התנועה לצירים בטוחים, לצד תגבור מוקד החירום של משטרת ישראל – מוקד 100 למתן מענה מהיר ומציל חיים.

נמשיך ונעדכן דרך כלי התקשורת בדבר שינויים עתיים בהסדרי התנועה ומבקשים מהנהגים לנהוג בהתאם לתנאי הדרך המיוחדים, לא להסתכן בחציית קטעי כביש מוצפים ולדווח למוקד 100 בכל אירוע חריג, על מנת שנוכל לסייע בהתאם.

 

עדכון 22:00 (5/1/20): המשטרה חסמה את כביש 4 מצומת שומרת לכיוון נהריה עקב הצפות.

בהמשך לשינויים בהסדרי התנועה סמוך לנהריה עקב ההצפות, נכון לעכשיו הצומת הראשי עדיין חסום מכל הכיוונים והתנועה אינה מתאפשרת בשדרות הגעתון ובקטע הכביש שבין תחנת המשטרה לכיוון ביה”ח.

בנוסף, נחסמה לתנועה הגישה לעיר מכיוון צומת שומרת, לפיכך ניתן להיכנס לעיר רק מחלקה הצפוני – דרך צומת בצת.

**

משטרת ישראל, בשת”פ עיריית נהריה, סגרה הערב (ראשון, 5/1/20. שעה 19:00) לתנועה את צומת המשטרה לכיוון ביה”ח נהריה, עקב הצפה בצומת נהריה.

שוטרי תחנת נהריה בשת”פ גורמי פיקוח וביטחון בעירייה, מזרימים את התנועה לצירים חלופיים בטוחים.

התנועה מנהריה אל ביה”ח תתאפשר בשלב זה דרך צומת כברי בלבד (מנהריה: לצומת בצת – וכברי).

המשטרה מבקשת מציבור הנהגים להיות קשובים להנחיות מצילות חיים שמופצות על ידה באמצעי התקשורת ולהתאים את מהירות הנהיגה לתנאי הדרך, בדגש על הימנעות כניסה אל מוקדי שיטפונות והצפות.

עוד קודם לכן המשטרה סגרה לתנועה את שדרות הגעתון בנהריה בעקבות הצפה. שוטרי תחנת נהריה בשת”פ העירייה חסמו לתנועה את שדרות הגעתון למען בטחון הציבור ויחד עם כב”ה, מחלצים מספר אזרחים שנתקעו עם רכבם במקום.

לאור מערכת מזג אוויר חורפית אשר מלווה במפגעים מסכני חיים שיטפונות והצפות המשטרה מבקשת מהציבור להיות קשוב להנחיות מצילות חיים שמופצות על ידה באמצעי התקשורת השונים.

**

 

עוד דווח היום על שני בורות (ויתכן שיש נוספים) עמוקים ומסוכנים בכביש:

כביש 89 מערב בירידה ממעיליה לכיוון כברי.

כביש 845 דרום כמאה מטר אחרי צומת כפר ורדים. מעט לפני חניון שביל נורמן.

כביש 70 בורות מסוכנים בכביש סמוך לנתיב השיירה.

 

סעו בזהירות!!

 

שבוע שעבר: בור מסוכן על 89 לפני צומת כברי. וגם איך מקבלים פיצוי מנתיבי ישראל.

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן