נותנים בקיקבוקס ובסייף

סופ"ש ספורטיבי במעלות-תרשיחא עם הישגים לדניז סרבריאנקוב, קרולינה צ'ורני, בן אייל, איברהים עלי, דריה קרביץ, דניאל קניאז׳יצקי, אמלי שטפנוב, מיה שוחט ועוד


 

בסוף שבוע האחרון נערכה אליפות ישראל בקיקבוקס, בהשתתפות שני מועדונים הפועלים במעלות-תרשיחא בחסות עמותת הספורט העירונית:

 

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-04-03-at-11.44.18-scaled נותנים בקיקבוקס ובסייף
דוד רמון עם האלופים בקיקבוקסינג

 

שמונה תלמידים ממועדון  ramon gym, בהנהלת דוד רמון זכו בתשעה תארים:

דניז סרבריאנקוב זכתה במקום הראשון בשתי קטגוריות. משקל עד 65 ק”ג ומשקל 65+.

בן אייל זכה במקום הראשון בקטגוריית עד 69 ק”ג .

איברהים עלי זכה במקום הראשון משקל 47 +.

לוטם פורן זכה במקום השני במשקל עד 69 ק”ג.

אליסה זכתה במקום השני במשקל עד 65 ק”ג .

לוטם פארנגי זכתה במקום השני במשקל 65+.

נועם טולר זכה במקום השלישי במשקל 69+.

אלכסנדרה  גורליק זכתה במקום השלישי במשקל 65+.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-04-03-at-11.46.05-scaled נותנים בקיקבוקס ובסייף
דניז סרבריאניקוב על דוכן המנצחים

 

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-04-03-at-11.45.21-scaled נותנים בקיקבוקס ובסייף
בן אייל – מקום ראשון בקיקבוקסינג

 

 

 

מועדון קיקבוקס עצמה מעלות תרשיחא בהדרכת ניקולאי דונייאבסקי ואלכס דר קטף שישה תארים:

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-04-03-at-11.39.41-scaled נותנים בקיקבוקס ובסייף
המנצח: רואד חטיב

 

קרולינה צ’ורני מקום ראשון משקל 37 קילו עד גילאי 13

ירין ארזומנוב מקום שני משקל 32 קילו עד גילאי 13

אמונה חלפון מקום שני משקל 42 קילו עד גילאי 13

ניב קחטה מקום שלישי משקל 47 קילו עד גילאי 13

רואד חטיב מקום שני משקל 42 קילו עד גילאי 16

מג’ד חמדאן מקום שני משקל 47 קילו עד גילאי 16

 

 

 



 

 

בסוף השבוע נערכה תחרות ילדים וילדות בסייף בחריש. את העיר ייצג מועדון סייף מכבי מעלות הפועל תחת העמותה העירונית, ולהלן עיקרי התוצאות:

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-04-03-at-11.49.01-scaled נותנים בקיקבוקס ובסייף

 

דקר קדטיות גילאי 14:

מקום ראשון קרביץ דריה

מקום שני מעיין אוחנה

מקום שלישי לינוי שוחט

מקום שלישי מיכל לוינזון

 

דקר קדטים גילאי 14:

מקום ראשון דניאל קניאז׳יצקי

מקום שביעי נטי שיפרין

מקום שמיני לב פווזנר

 

דקר בנות גילאי 12:

מקום ראשון אמלי שטפנוב

מקום שני ירדן דוידזון

מקום שמיני אריאל גנויאניק

 

דקר בנים גילאי 12:

מקום שלישי נתאנל בורודיצקי

מקום חמישי יואב מלץ

 

דקר בנות גילאי 10:

מקום ראשון מיה שוחט

מקום שלישי ליזה רייטר

מקום חמישי שלי שיפרין

 

דקר בנים גילאי 10:

מקום שלישי עמית גנויאניק

מקום שביעי מיכאל קולקר

 

כל הכבוד לכולם!



תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן