מנכ”ל כללית בביקור בגליל המערבי

פרופ' אהוד דודסון, רונן נודלמן וד"ר אסף הלפרן בינוח, עמקא, ג'דידה מכר וירכא


 

פרופ’ אהוד דודסון – מנכ”ל כללית ואנשי המטה בהנהלה הראשית עלו צפונה לסיור מסכם קורונה בישובים ברחבי הגליל המערבי.

במהלך הסיור הציגו בפניהם רונן נודלמן – מנהל כללית במחוז חיפה וגליל מערבי וד”ר אסף הלפרן – מנהל מנהלת אשר בכללית, יחד עם חברי ההנהלה וצוותי המרפאות, ג’דידה מכר, ירכא, יאנוח ועמקה שהינה מודל ייחודי של מרפאה איזורית שמשרתת מספר ישובים קטנים.

 

כפרניק 99808877-scaled מנכ"ל כללית בביקור בגליל המערבי
פרופ’ אהוד דודסון בביקור בגליל המערבי בעמקה

 

הנהלת הכללית עודכנה על כך שבכל הישובים הללו מרבית התושבים בוחרים בכללית כקופת החולים שלהם, בדרך כלל 85-90% מתושבי הכפר וזאת על אף התחרות הרבה בין קופות החולים, כי  ברור להם היתרון בשייכות לכללית.

המנכ”ל התרשם מאד מצוותים מקצועיים ומסורים שמאיישים את המרפאות, אשר נרתמו בתקופת הקורונה באופן יוצא דופן להתמודדות עם המשבר והמשיכו לתת שירות רציף ובו בזמן איישו עמדות בידוק, ערכו ביקורי בית, ליוו חולי קורונה בניטור מרחוק – משימות מאתגרות נוכח אחוזי תחלואה גבוהים בעיקר בישובים הערביים. עם תחילת מבצע החיסונים, לקחו על עצמם גם משימה זו וחיסנו את התושבים במרפאות, במטרה להנגיש ככל האפשר את השירות למבוטחיהם והכל תוך קשר הדוק עם הרשויות המקומיות.

על אף המשימות הרבות והאתגרים שנבעו גם מהעדרויות עובדים בשל תחלואה ובידודים, המשיכו הצוותים במרפאות אלו לתת שירות איכותי, כפי שמעידים ציוניהם הגבוהים במיוחד במדדי איכות רפואית שקובע משרד הבריאות וכן מבחינה שירותית, כפי שעולה מתוצאות סקרי שביעות רצון לקוחות אותם עורכת כללית כשיגרה.

 

  

 

“בזכותכם הלקוחות מתברכים במרפאות מצוינות, עם רמה רפואית גבוהה ושירות מסור”, ציין פרופ’ דודסון בדבריו לצוותים, בהדגישו כי התרשם מאוד ממחויבות הצוותים, המקצועיות והברק בעיניים.

עוד ציין המנכ”ל את נראות המרפאות שהן מאירות פנים ומעוצבות באופן ידידותי ונעים לאחר שכולן עברו לאחרונה שיפוצים מקיפים, שדרוג הסביבה הפיזית והתאמתה לסטנדרטים גבוהים. פריסת השירות של כללית באיזור, רמתן הגבוהה של המרפאות הן בהיבט של צוות איכותי והן בתנאים הפיזיים. בתום הסיור ודיון מסכם של המנהלים שנערך במבנה ציבור בעמקא, קיימו המנכ”ל, סמנכ”ל וראש חטיבת הקהילה ומנהל המחוז מפגש עם 15 עובדים, מכלל הסקטורים. התקיים שיח פתוח ובגובה העיניים, הושמעו הצעות והוצגו נושאים לחיזוק ושיפור מזווית גם עינו של העובד. רוח המפגש התאפיינה בתחושת גאווה עליה דיווחו העובדים והם סיפרו על סיפוק רב על היותם חלק מארגון שבמידה רבה הוביל את המאבק בקורונה.

העובדים ציינו שהם רואים עצמם חיילים במלחמת הקורונה ועל אף שהייתה זו שנה מאומצת ומאתגרת מאוד, הם חשים סיפוק רב  על תרומתם הרבה שמאפשרת, בין השאר מפגש מסוג זה, אותו לא היה ניתן לקיים עד לפני זמן קצר, לולא מבצע החיסונים, בו היה להם חלק חשוב והירידה התלולה בתחלואה בעקבותיו. בסיכום דבריו שב המנכ”ל והודה לעובדים ולהנהלת מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית על העשייה המרשימה בשגרה ובשנת הקורונה במיוחד.

 

 

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן