מנהל חדש למחלקת יולדות במרכז הרפואי לגליל

ד"ר נדיר גאנם החליף את ד"ר אולג שניידר אשר פרש לגמלאות


 

ד”ר נדיר גאנם, מהכפר הדרוזי סאג’ור, החל את תפקידו כמנהל מחלקת יולדות של המרכז הרפואי לגליל בנהריה, לאחר שנבחר לתפקיד במכרז. במקביל ינהל את חדר לידה.

 

כפרניק NG-scaled מנהל חדש למחלקת יולדות במרכז הרפואי לגליל
ד”ר נדיר גאנם מנהל מחלקת יולדות במרכז הרפואי לגליל. צילום: רוני אלברט

 

הוא החליף את ד”ר אולג שניידר, מנהריה, אשר פרש לגמלאות.

חדרי הלידה ומחלקת היולדות מהווים חלק מאגף נשים ויולדות, בניהולו של פרופ’ ליאור לבנשטיין.

ד”ר גאנם, בן 59 מהכפר הדרוזי סאג’ור, מומחה למיילדות וגינקולוגיה, הינו בוגר הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב, במסגרת העתודה הצבאית. כמו כן, יש לו תואר שני בניהול מערכות בריאות מטעם אוניברסיטת בן גוריון.

במסגרת שירותו הצבאי, שנמשך 18 שנה, כיהן ד”ר גאנם בין השאר כמפקד המרכז הרפואי הצבאי “בי”ח 10”, שם גם היה אחראי על מרפאת נשים, וכמו כן שימש רופא ראשי בלשכת הגיוס בחיפה.

בשנת 2004 סיים את שירותו הצבאי בצה”ל, בדרגת רב סרן, והחל את עבודתו בקריה הרפואית רמב”ם, כרופא בכיר במערך המיילדותי, ולאחר מכן מונה למנהל מחלקת מיון מיילדותי.

בד בבד שימש מרצה-מחנך קליני בפקולטה לרפואה ע”ש רפפורט בטכניון.

ד”ר גאנם, אמר עם כניסתו לתפקיד: “אני שמח להצטרף למרכז הרפואי לגליל. בין השאר אני שואף לקדם ולפתח את המערך המיילדותי, בשיתוף עם ההנהלה, תוך הקפדה על כך שהיולדת ובני משפחתה תמיד יהיו במרכז. חשוב לי להנחיל לרופאים המתמחים מהניסיון ומהמקצועיות שרכשתי במהלך השנים, וכמו כן לקדם את נושא המחקר בכל הקשור לתחום חדרי לידה”.

 

כפרניק 777567585868-scaled מנהל חדש למחלקת יולדות במרכז הרפואי לגליל
מנהל המרכז הרפואי, פרופ’ מסעד ברהום (משמאל), נפרד מד”ר שניידר צילום: רוני אלברט

 

מנהל המרכז הרפואי, פרופ’ מסעד ברהום, ומנהל אגף נשים ויולדות, פרופ’ ליאור לבנשטיין, איחלו לד”ר גאנם הצלחה בתפקידו, והודו לד”ר שניידר על עבודתו המקצועית והמסורה במשך שנות עבודתו.

 


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן