מוכרים בריאים


צוות הפיזיותרפיסטים של כללית מעלות בהדרכה מיוחדת לעובדים בצים סנטר מעלות

 

 

כפרניק 22232470 מוכרים בריאים
עובדי מכון הפיזיותרפיה במעלות – בצים סנטר

 

ביוזמה ייחודית יצא צוות הפיזיותרפיה של שירותי בריאות כללית במעלות במסגרת “שבוע הפעילות הגופנית העולמי” לחנויות קניון צים ונתן הדרכה פרטנית לעובדים במקום.

השתתפו בהדרכות וההסברה: רוחי חורי – מנהל המכון, הפיזיותרפיסטים – דוידה שמילוביץ, איהאב נאסר, רנין שופאני וענת טוטיאן – מנהלת המשרד במכון.

צוות הפיזיותרפיסטים עבר בקניון ונתן לבעלי החנויות המופתעים הסבר כיצד ליצור לעובדים סביבת עבודה נכונה מבחינה ארגונמית ולהכין עמדות מכירה מותאמות, במטרה למזער נזקים גופניים לצוות המוכרים. במקביל, לכל אחד מהעובדים בחנויות ניתנה הדרכה פרטנית על תפקוד נכון, בעיקר שמירה על בריאות הגב בזמן פריקת ציוד, הרמת ציוד וסידורו על המדפים. ההדרכה כללה הסבר כיצד יש לבצע כפיפה נכונה של עמוד השדרה והרמה של חפצים מהרצפה. בתום ההדרכה במקום חילק הצוות דפי מידע  לשמירה על יציבה נכונה בזמן עבודה. עובדי הקניון הגיבו בהתלהבות ושיתפו פעולה בשמחה, תוך הבעת תודה לצוות כללית ולפיזיותרפיסטים שהגיעו כדי להיטיב עמם.

בנוסף, הקים הצוות של כללית דוכן מידע ברחבת קניון צים ובו נתנו הדרכה ראשונית לפונים לדוכן על פעילות גופנית מותאמת לבעיה הרפואית ממנה הם סובלים, כולל דפי הדרכה ושליחת סרטוני הדגמה בוידאו ללקוחות. כמו כן, הוצגו בפניהם מגוון הטיפולים והסדנאות שנערכים במכון החדיש של כללית במעלות.

 


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן