מוכנים לחירום


מעלות-תרשיחא: אלוף תמיר ידעי ואל״מ איציק בר בפגישה עם ארקדי פומרנץ, שמעון בן נעים, חמד נעים ואבי סויסה

 

כפרניק 7776868 מוכנים לחירום
צמרת פיקוד העורף בביקור במעלות-תרשיחא

 

 

אתמול (ראשון 14.7.19 ) ביקרו בעיריית מעלות-תרשיחא מפקד פיקוד העורף האלוף תמיר ידעי, ומפקד מחוז צפון אל״ם איציק בר. ראש העיר ארקדי פומרנץ, סגני ראש העיר שמעון בן נעים וחמד נעים, קב”ט העירייה אבי סויסה ומנהלי המכלולים השונים קיבלו את פניהם. עוד נכחו ארגוני החירום וההצלה השונים ונציגים נוספים.

מטרת הביקור הייתה חיזוק וחידוד שיתוף הפעולה בין פיקוד העורף לרשות בשגרה ובחירום.

במהלך הביקור הציג  סויסה את העשייה בתחום ההיערכות והמוכנות לחירום ונערך דיון בהמשך שיתוף הפעולה של פיקוד העורף עם הרשות.

האלוף ידעי: ״אני מתרשם שמעלות-תרשיחא מתאפיינת בעשייה רחבה ומרשימה, לרבות בתחום המוכנות לחירום ואני מלא הערכה לכל העוסקים בדבר. אין ספק כי כלל הפעולות שהעירייה תבצע בשגרה יקדמו את מוכנותה ויבטיחו מענה והמשך אספקת השירותים החיוניים לאזרח בחירום”.

ראש העיר פומרנץ: “אני מקבל בברכה את האלוף ומפקד מחוז הצפון. העיר שלנו מוכנה לחירום. אנו עוסקים בתרגול לשעת חירום בעבודה השוטפת, בכדי שיגיע הרגע ונהיה מוכנים לפקודה. לאחר בדיקה יסודית, התבשרנו שהמקלטים בעירנו מתוחזקים כראוי ואף שדרגנו מס’ מקלטים שהיו זקוקים לשיפוץ. אנו פועלים לתת מענה לכלל הצרכים בעיר, בכדי שלא יהיו פערי מיגון בשעת הצורך. אני מברך את כל העוסקים במלאכה על שיתוף הפעולה החיובי ומאחל שישמר השקט באזורנו.”

 

כפרניק 7778905 מוכנים לחירום
ארקדי פומרנץ: עיריית מעלות תרשיחא מוכנה לחירום

 

 

צילום: שלמה שרביט


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן