הצטיינות ארצית


מחוז חיפה וגליל מערבי הוכרז על ידי מנכ”ל כללית כמצטיין ארצי * במחוז 3,600 עובדים ומעל 750 אלף מבוטחים

 

כפרניק 55555647 הצטיינות ארצית
מחוז חיפה וגליל מערבי מצטיין הכללית ל-2018

 

 

מחוז חיפה וגליל מערבי הוא לא רק המחוז הגדול בארץ של שירותי בריאות כללית, הוא גם הטוב ביותר, כך הוכרז בטקס ההצטיינות הארצי שערכה כללית באוניברסיטת תל אביב, בו הוענקו פרסי הצטיינות לשנת 2018 למחוזות, בתי חולים ועובדים.

במחוז חיפה וגליל מערבי, שהינו בסדר גודל של קופת חולים ארצית קטנה, יש כ-3,600 עובדים המעניקים שירות רפואי ליותר מ-750 אלף מבוטחים ברחבי המחוז שמשתרע ממושבי חוף הכרמל, דרך חיפה, קריות, גליל מערבי ובמזרח יוקנעם וקריית טבעון.

ההצטיינות הוענקה למחוז, בניהולו של רונן נודלמן, לאחר שהוביל במגוון מדדים את כל שמונת מחוזות הכללית ברחבי הארץ.

בין המדדים שנבחנו היו איכות רפואית, שביעות רצון לקוחות ועוד. רונן נודלמן, מנהל המחוז, ציין בסיפוק כי משמעות ההצטיינות כי מבוטחי כללית המטופלים במחוז מקבלים את השירות הטוב בארץ. זה הישג משמעותי במיוחד נוכח מורכבות הסוציו דמוגרפית של המחוז והיותו באיזור פריפריה, על כל הקשיים והאילוצים הכרוכים בכך.

במהלך האירוע החגיגי עלו לבמה כל חברי הצוותים המובילים של המחוז והניפו בגאווה שלט באווירת תום הבחירות עם הכותרת “בחרנו להצטיין”!

 

**

 

רן אהרון – המנהל האדמיניסטרטיבי החדש של כללית במחוז חיפה וגליל מערבי

 

כפרניק 2234790 הצטיינות ארצית
רן אהרון, מנהל אדמיניסטרטיבי בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי

 

כללית במחוז חיפה וגליל מערבי מתחדשת בכוחות ניהול צעירים: זמן קצר לאחר שרונן נודלמן מונה כמנהל המחוז, נכנס רן אהרון לתפקידו כמנהל האדמיניסטרטיבי של המחוז.

לאהרון תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני מנהלת מערכות בריאות. הוא מגיע לתפקיד הבכיר לאחר שעשה ב-20 השנים האחרונות דרך משמעותית במחוז: כלכלן ביחידת הביזור, ריכוז השירותים מחוץ לסל במחלקת השיווק, מנהל אדמיניסטרטיבי במינהלת חיפה, מנהל אדמיניסטרטיבי במינהלת אשר (נהריה, מעלות ויישובי הסביבה).

תפקידו החדש כולל ניהול צוות של כ-900 עובדי מינהל אשר מעניקים שירות בדלפקי המשרדים של המרפאות בלמעלה מ-200 מרפאות כללית ברחבי המחוז ובמרכזים הרפואיים הגדולים לין וזבולון. בנוסף, מופקד אהרון על כל מערך יחידות התמך במחוז, כמו מיחשוב ותקשורת מתקדמת, לוגיסטיקה, משק, בינוי ועוד. התפקיד כולל גם ייזום וליווי כל מערך הבינוי, השכירות והשיפוץ של מרפאות ומתקני שירות ומכונים ברחבי המחוז, ציודן במכשור רפואי מתקדם, כמו גם ריהוט ואביזרים, בתקציב של מיליארדי שקלים.

רן תושב חיפה, נשוי ואב לשניים.

 

צילומים: דוד חורש, דוברות כללית


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן