החלפת פיקוד במרחב כנרת

תת-ניצב רן לוי החליף את ניצב-משנה רן אופיר * לוי בן 55 תושב מגדל העמק


 

היום (חמישי 14/9/23) התקיים טקס החלפת פיקוד במרחב כנרת של משטרת ישראל במעמד מפקד המחוז הצפוני, ראשי רשויות ואנשי דת מאזור הצפון.

לתפקיד מפקד המרחב נכנס תת ניצב רן לוי שהחליף את ממלא מקום מפקד המרחב ניצב משנה רן אופיר. האירוע התקיים לאחר ההחלטה לעלות את תקן מפקד המרחב לדרגת תת ניצב.

מרחב כינרת הוא הגדול ביותר (גיאוגרפית) במחוז צפון ותחתיו נמצאות תחנות מעלו”ת, צפת, ירדן, גולן, קריית שמונה וטבריה.

 

כפרניק 1b1012c7-3692-4425-ba75-8d814aaffb06-scaled החלפת פיקוד במרחב כנרת
תנ”צ רן לוי מפקד מרחב כינרת

 

תנ”צ רן לוי, בן 55 נשוי לחדווה ואב ל-5 ילדים, מתגורר במגדל העמק. בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במדעי המדינה. החל את דרכו בתפקיד לוחם יס”מ במחוז צפון ובהמשך היה במספר תפקידים מבצעיים. בתפקידו האחרון שימש בתפקיד קצין אג”מ של המחוז הצפוני.

  

בדבריו בטקס אמר מפקד מרחב כנרת הנכנס תנ”צ לוי: “אני מקבל היום את הפיקוד בתחושת אחריות גדולה ושליחות, נכון ומוכן לאתגר המבצעי והמקצועי. זכות גדולה נפלה בחלקי לפקד על חבל ארץ זה שבשביליו ובמשעוליו צעדתי בצעירותי כמו גם בבגרותי.”

 

 

 

 

כפרניק 4d3c330a-6534-4340-9b9c-85b2a6906aaf-scaled החלפת פיקוד במרחב כנרת
מימין: תנ”צ רן לוי וניצב ניצב שוקי תחאוכה

 

מפקד מחוז צפון, ניצב שוקי תחאוכה אמר: “משטרת ישראל היא משטרה חזקה בזכות שוטריה שעומדים על המשמר 24 שעות 7 ימים בשבוע. אנחנו משרתים את כל האוכלוסיה שנמצאת במחוז על כל גווניה. מטרתנו היא לתת לכל האזרחים החיים בגזרתנו את ההרגשה שמשטרת ישראל היא שלהם ובשבילם.

“אני שמח שמפכ”ל המשטרה והשר לביטחון לאומי קיבלו את המלצתנו והעלו את תקן מפקד המרחב לתקן תת ניצב, ובקרוב המרחב יתחזק גם בשוטרים נוספים. מרחב כנרת מאופיין במספר אתגרים שחלקם ידועים לציבור וחלקם לא. אני מאחל לתת ניצב רן לוי חברי היקר הצלחה בתפקיד ואני שמח על הבחירה בו לתפקיד מפקד המרחב.”

 

צילומים: משטרת ישראל

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן