גלריה בספריה


עבודות דיוקן של בוגרות מגמת אמנות באמירים: עדן קמחי, מרגו בקסט, ליהי סייג, מאי שחר, ניר דיאמנט, אנה אסרף, ליאב יפרח ומיכל קריספל

 

כפרניק 888980-scaled גלריה בספריה
נוגה מגדל בפתיחת תערוכה בספריית כפר ורדים

 

בשבת 18.1.20 התכנסו בספריית כפר ורדים שוחרי אמנות, אמניות צעירות ומשפחותיהן ומארגנות התערוכה לפתיחת התערוכה החדשה של בוגרות מגמת האמנות בתיכון אמירים.

צוות האוצרות של גלריית הספריה – נגה מגדל, נורית שניר והגר שבתאי – בחרו דיוקנים יפהפיים, מצוירים או מצולמים של המשתתפות, ואלה נתלו על קירות הספריה.

הבוגרות שהציגו את עבודותיהן: עדן קמחי, מרגו בקסט, ליהי סייג, מאי שחר, ניר דיאמנט, אנה אסרף, ליאב יפרח ומיכל קריספל. חלק מהבנות משרתות בצבא ולכן לא יכלו להגיע לפתיחה החגיגית.

ראש המועצה, איל שמואלי, כיבד בנוכחותו ונשא דברים בזכות האמנים והאמנות בכפר ורדים והביע תקווה לצמיחת אמנים צעירים בכפר.

 

כפרניק 888769-scaled גלריה בספריה
הילית וילוז’ני ומיתר סויסה מגמת תאטרון אמירים

 

 

תלמידים ממגמת האמנות באמירים, בהדרכתה ובימויה של פאניה גרינשפון, העלו קטעי תיאטרון קצרים על אמנות והוסיפו לאירוע נופך תיאטרלי-קומי ודרמטי גם יחד.

כל מי שהגיע לפתיחת התערוכה וכל מי שמבקר בה בשעות פתיחת הספריה הביע התפעלות והתפעמות מהיצירות; גילן הצעיר של היוצרות מפתיע את המבקרים והמבקרות בהתחשב ביצירות הבשלות שהן מציגות.

 

כפרניק 77778970-scaled גלריה בספריה
אם ובתה בתערוכת דיוקנאות בספריית כפר ורדים

 

תודתנו נתונה לכל מי שהיה שותף להעלאת התערוכה: צוות האוצרות, שרית פולס רכזת מגמת האמנות באמירים, אלמוג אמסלם שהיה אחראי להגברה, איל ראובני שתלה את העבודות והמרכז הקהילתי שתומך בפעילויות הספריה לאורך כל השנה.

אנו, הספרניות, רואות בספריה מרכז תרבות ואמנות, אכסניה ליצירות של אמני הכפר ומקום להשראה. לכן, הצבנו את ספרי השירה והמחזות בחזיתו של חדר העיון, וביחד עם הציורים הנפלאים, זהו מקום מושלם ליוצרים ולכל באי הספריה.

מוזמנים לבקר ולהתפעל בשעות פתיחת הספריה.

אתר ספריית כפר ורדים 

 

כפרניק 8884351-scaled גלריה בספריה
כליל שחר, נטע אינהורן, קסם בירס, אליאן גוסטובסקי בפתיחת תערוכה

 

צוות הספריה: נטע סט-אבלס, גתית נאה וגלי אוזן.

צילומים: הגר שבתאי

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן