“בכיין” ו”חוצפן”


ארקדי פומרנץ למוטי בן דוד: אני אבכה עליך אם יקרה מקרה * הוגשה תלונה על איומים למשטרה

 

כפרניק 223288900-scaled "בכיין" ו"חוצפן"
מליאת עיריית מעלות תרשיחא

 

החום הכבד השורר בימים אלו הגיע גם לאולם הממוזג של מליאת עיריית מעלות-תרשיחא. בישיבה שנערכה בתחילת השבוע, ועיקרה דיווח על החינוך, אישור הלוואת פיתוח ומחזור הלוואות קיימות, התנהל ויכוח בין ראש העיר ארקדי פומרנץ לבין חבר מועצת העיר מוטי בן דוד.  במהלך הוויכוח אמר פומרנץ לבן דוד: “״אני אבכה עליך אם יקרה מקרה״.

בן דוד קרא לראש העיר “בכיין” ואילו פומרנץ השיב לו “חוצפן” והזהיר אותו כי יוציא אותו מהמליאה.

אתמול הגיש בן דוד תלונה במשטרת מעלו”ת כנגד פומרנץ בטענה כי איים עליו.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-09-03-at-08.49.16-scaled "בכיין" ו"חוצפן"
מוטי בן דוד: הגשתי תלונה במשטרה נגד ארקדי פומרנץ

 

 

מעיריית מעלות תרשיחא נמסר בתגובה, כי הדברים בגינם הוגשה תלונה במשטרה נחתכו והוצאו מהקשרם. חבר המועצה מוטי בן דוד הוא מגיש תלונות סדרתי. חבל לנו שחבר המועצה בוחר לנגח באמצעים פופוליסטיים את ראש העיר, במקום להתמקד ולהירתם בעשייה עירונית.

 

 

בן דוד:

אין לי אלה להצר על כך שפומרנץ בוחר להשתמש בתירוץ כי: ״דבריו הוצאו מהקשרם״ באופן מגוחך. דבריו לא הוצאו מהקשרם! הם נאמרו על ידו במסר מאיים והוטחו לעברי על כל המשתמע מכך ובעקבות זאת הגשתי תלונה בתחנת המשטרה. העובדה כי הוגשה תלונה מטעמי באה להמחיש את החומרה שבדברים ואת אפס הסובלנות לאמירות מסוג זה.

לא ברור על אילו תלונות נוספות המדובר, ככל הנראה ״תלונות מפי דמיונו של פומרנץ״. חבל שפומרנץ באמצעות גורמים עלומים מגיב במקום להביע חרטה אמיתית על אמירה שאסור שתאמר על ידי נבחר ציבור ולו מהטעם שנבחר הציבור צריך לשמש דוגמא לדור העתיד במסר של פיוס ובשיח תרבותי וענייני. שנת הלימודים רק החלה ואנו עמלים להוקיע אמירות בעלות אופי מאיים מסוג שנאמר על ידי פומרנץ ולחנך את דור העתיד שלנו לנהל שיח תרבותי בדרכי נועם, בעוד פומרנץ ממשיך בשלו ובבריונות פונה אליי באמירה מאיימת כמי שאמור לייצג את כלל תושבי מעלות תרשיחא. כל עוד אני משרת הציבור לא אתן לשיח מסוג זה על כל המשתמע ממנו מקום בעיר בה נולדתי. עיר אשר מאז ומעולם שמרה על קבלת האחר, סובלנות וערבות הדדית.

 

 

 

 

 

 

התנצלות מערכת כפרניק:

בגרסה קודמת של הידיעה, בשל קושי בתמלול, התפרסם מידע שגוי על חילופי הדברים בין בן דוד ופומרנץ.

אנחנו כמובן מצטערים על כך.

 


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן