“בייבי בום” במחלקת הפיזיותרפיה


עדי טולדנו-שובי, מנהלת השירות הפיזיותרפי במרכז הרפואי לגליל: מזל טוב לתובל, מור, לילך, נאדיה ורואיד. המחלקה מתאימה עצמה ומגייסת עובדים

 

 

כפרניק 55543456 "בייבי בום" במחלקת הפיזיותרפיה
מימין: מור קליגר-טנדלר, תובל גינסברג-שי, נאדיה מלחם-דבס, לילך ברג-חדש וסחר אנדראוס-נגר, עם התינוקות צילום עצמי

 

גל זייד

 

שמחה כזו לא זוכרים זמן רב במחלקת הפיזיותרפיה של המרכז הרפואי לגליל בנהריה, כאשר חמש עובדות מהמחלקה נכנסו להיריון באותה התקופה, וכולן ילדו במזל טוב תוך שלושה חודשים. מדובר בכמעט רבע מבנות המחלקה, הכוללת 22 פיזיותרפיסטים, דבר הדורש היערכות מחודשת ומציאת ממלאי מקום עבור החמש, שכל אחת מהן נחשבת בכירה בתפקידה.

העובדת הראשונה שנכנסה להיריון היתה תובל גינסברג-שי, בת 33 מקיבוץ סאסא, רכזת תחום הילדים במחלקה, שילדה את בנה השלישי, מתן. פרק זמן קצר לאחר מכן נכנסה להיריון מור קליגר-טנדלר, בת 31 מנהריה, רכזת הדרכה קלינית, שילדה את בתה הראשונה, ליבי. אחריה היתה זאת לילך ברג-חדש, בת 31 מבוסתן הגליל, מדריכה קלינית בשיקום, שילדה את בתה השנייה, עדייה. העובדת הרביעית שנכנסה להיריון היתה נאדיה מלחם-דבס, בת 29 מג’דיידה-מכר, מדריכה קלינית בתחום הנשימתי, שילדה את בנה השני, רואייד. לפני כחודשיים ילדה סחר אנדראוס-נג’ר, בת 31 מפסוטה, מדריכה קלינית בתחום האורטופדיה, את בנה השני, ג’ון.

מנהלת השירות הפיזיותרפי, עדי טולדנו-שובי, שנאלצה להתמודד עם המצב המיוחד של חמש עובדות מהמחלקה הנמצאות בחופשת לידה, מספרת: “כצוות צעיר ודינמי, אנו מקבלים בשמחה ובברכה את השינויים, תוך גיוס צוותים חדשים ומקצועיים. אנחנו שמחים ונרגשים על הצטרפותם של התינוקות הרכים למשפחתנו ומקווים להמשיך ולציין רק בשורות טובות”.

 

 

 

 


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן