בהצלחה לד”ר טרטמברג

המנהל בפועל של המחלקה לטיפול נמרץ במרכז הרפואי לגליל: ד"ר אוריאל טרטמברג * החליף את ד"ר ניקולא מח'ול שפרש לגמלאות


 

ד”ר אוריאל טרטמברג החל את תפקידו כמנהל בפועל של המחלקה לטיפול נמרץ כללי ונשימתי במרכז הרפואי לגליל בנהריה. ד”ר טרטמברג החליף את ד”ר ניקולא מח’ול, שפרש לגמלאות לאחר 40 שנות עבודה במרכז הרפואי.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-08-11-at-12.07.14-scaled בהצלחה לד"ר טרטמברג
ד”ר אוריאל טרטמברג מנהל המחלקה לטיפול נמרץ בבית חולים נהריה צילום: רוני אלברט

 

ד”ר טרטמברג, בן 43 מנהריה, נשוי + 4, נולד בפרו ועלה ארצה בשנת 1999, בהיותו בן 20. הוא למד רפואה באוניברסיטה העברית בירושלים, שם גם השלים לימודי PhD (תואר שלישי מחקרי) באימונולוגיה – מערכת החיסון. בהמשך התגייס לצה”ל ושימש רופא בגדוד 890 של חטיבת הצנחנים וקצין רפואה של החטיבה.

בתום שירותו הצבאי הסדיר, בשנת 2013, השלים במרכז הרפואי הדסה התמחות ברפואה פנימית ותת-התמחות בטיפול נמרץ.

בשנת 2018 יצא להשתלמות עמיתים (Fellowship) של שלוש שנים בביה”ח סנט מייקל בטורונטו, קנדה (St. Michael’s Hospital), המסונף לאוניברסיטת טורונטו. נוסף על ההכשרה הקלינית עסק ד”ר טרטמברג במחקר, ובשנתו האחרונה גם שימש אחד הרופאים האחראים על היחידה לטיפול נמרץ נוירו-טראומה בביה”ח שבקנדה.

  

 

לאחר שובו ארצה, באוגוסט 2021, החל לעבוד במרכז הרפואי לגליל, כרופא בכיר במחלקה לטיפול נמרץ. במהלך הגל החמישי של נגיף הקורונה שימש אחראי מחלקת טיפול נמרץ קורונה, בה היו מאושפזים חולי הקורונה המורכבים ביותר במרכז הרפואי.

ד”ר טרטמברג: “מדובר בתפקיד מאתגר ביותר, הטומן בחובו אחריות גדולה, תחושת שליחות ויראת כבוד. אני מודה על האמון שניתן בי להוביל את המחלקה, ובכוונתי להשקיע כל מאמץ כדי לקדם אותה ואת הצוות המצוין שבה לרווחת המטופלים ובני משפחותיהם. חרטתי על דגלי מצוינות קלינית, כאשר המטופל ובני משפחתו נמצאים במרכז, תוך מתן דגש על רפואה מותאמת אישית”.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-08-11-at-12.30.19-scaled בהצלחה לד"ר טרטמברג
ד”ר ניקולא מח’ול צילום ארכיון: רוני אלברט

 

 

מנהל המרכז הרפואי, פרופ’ מסעד ברהום, איחל לד”ר טרטמברג הצלחה עם כניסתו לתפקיד והודה לד”ר ניקולא מח’ול על עבודתו המקצועית והמסורה במשך שנים רבות.

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן