תזוזות פוליטיות ופונקציונליות


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

ורד אמר תחליף את אביעד כהן שמסיים, מסיבות אישיות, תפקיד מנכ"ל מ.מ. כפר ורדים. איריס וקנין מצטרפת להנהלה

כפרניק verd_2 תזוזות פוליטיות ופונקציונליות

ורד אמר תחליף את אביעד כהן, שמסיים את תפקידו כמנכ"ל המועצה מסיבות אישיות.

יצא מכרז למנהל/ת מחלקת החינוך

 

 

איריס וקנין הצטרפה להנהלת המועצה ותעסוק בספורט, רווחה וביטחון.

סיון יחיאלי מייצב רוב במליאה

 

**

אביעד כהן, מנכ"ל המועצה המקומית כפר ורדים זו השנה השלישית, הודיע בימים אלו על עזיבתו את המועצה מסיבות אישיות. במקומו תתמנה לתפקיד מזכיר/מנכ"ל המועצה ורד אמר, מנהלת מחלקת החינוך מזה שש שנים. מינויה יכנס לתוקפו מיד בתום תהליך האישור מול משרד הפנים.

המועצה יצאה במכרז למנהל/ מחלקת החינוך.

 

אביעד כהן: "לאחר כמעט שלוש שנים, בהן כיהנתי כמזכיר/מנכ"ל המועצה, הבעתי בפני סיון את רצוני לעזוב מסיבות אישיות. התאהבתי בכפר ובקהילה המיוחדת ואף בחרתי לעבור לגור ביישוב. אני מבקש להודות לעובדים על מסירותם הרבה ולחברי המועצה על שיתוף הפעולה לו זכיתי במהלך כל התקופה.

"אני מבקש להודות לראש המועצה מר סיון יחיאלי על ההזדמנות להיות שותף בעשייה לטובת כפר ורדים. סיון, עבודתנו המשותפת הייתה לי חוויה, אהבתך לכפר ורדים ולתושביו היא נר לרגליך בכל צעד ושעל בפועלך. ניחנת במנהיגות, ביושרה ובמקצועיות נדירים במחוזותינו.

"ולבסוף, תודה אחרונה ומיוחדת לתושבי כפר ורדים. מצאתי ביישוב קהילה נהדרת ומגויסת. אני מאחל לכפר ורדים ותושביו המון הצלחה מול האתגרים הרבים והמשך פריחה ושגשוג".

 

 

כפרניק verd_1 תזוזות פוליטיות ופונקציונליות
 

**

 

אמש, ממש לפני נסיעתו של סיון יחיאלי לכנס של איגוד המרכזים הקהילתיים בארצות הברית ולחופשה פרטית, סוכם בינו ובין איריס וקנין – חברת המליאה מטעם סיעת "יחד" של יורם אילון, כי תצטרף להנהלת המועצה. ההחלטה נעשתה בשיתוף חברי הנהלת המועצה שסיכמו על איחוד כוחות והסכמה לפעול בשותפות לטובת היישוב, פיתוחו וקידומו ובכלל הנושאים המוניציפליים.

בהודעת המועצה נאמר, כי הסיכום נעשה תוך שקיפות והבנה, חוצה סיעות, ובראיה בוגרת, אחראית ומקצועית לפעול יחדיו כקבוצה אחת.

יחד עם זאת יש לציין כי בשנה וחצי האחרונות, מאז התפטרו יורם איילון ואיריס וקנין מהנהלת המועצה והתפטרות איילון מתפקידו כסגנו של יחיאלי, לעיתים היה ראש המועצה במיעוט במליאה: סיעתו הכוללת את סיון יחיאלי, נורית שפירא, עופר כהן ודבירה גזית (4 חברים) – מול מאיר גרינפלד, ציפי דיקמן, יורם איילון, איריס וקנין ויואב ניצב (5 חברים).

לכן להצטרפות וקנין להנהלת המועצה משמעויות פוליטיות נרחבות.

"הקו המנחה בהחלטה על שיתוף הפעולה הנו הרצון להמשיך ולהצעיד את כפר ורדים קדימה, תוך קידום תחומים רבים, שמירה על הטבות המס, פיתוח היישוב וכן נושאים רבים אחרים שעל סדר היום היישובי" נאמר בהודעת המועצה. "איריס תצטרף להנהלת המועצה ותעסוק, בין היתר, בתחומים הקרובים אל ליבה, תחום הספורט, הרווחה והביטחון".

ראש המעוצה המקומית, סיון יחיאלי: "אני מברך את חברת המועצה איריס וקנין על הצטרפותה להנהלת המועצה ומשוכנע כי יכולותיה וכישוריה יסייעו לנו להמשיך ולקדם את הנושאים הרבים והחשובים שעל סדר היום לטובת התושבים".

חברת המועצה איריס וקנין: "מדובר ביישוב קטן אך גדול בתכניו, עיסוקיו, איכותו ועוד. כל שחשוב לי הנו לתרום, להיות שותפה ולקדם. אני שמחה על היציאה לדרך משותפת עם ראש המועצה וחברי הנהלת המועצה".


0 תגובות

 1. יחד? הגב

  יורם???
  אפילו את איריס?

 2. תומך יחד לשעבר הגב

  בושה
  מעניין לדעת איך סיון “שכנע” את איריס לערוק מ”יחד” ולבגוד בציבור שבחר את סיעת יחד למועצה. אולי עזרו לו “לשכנע” את איריס שגם מנהלת את קבוצת הכדורסל במעלות , חבריו במועצת מעלות ושלהם עסקים בכפר.

 3. הלם הגב

  התנהלות כחיקוי
  גם לכפר הגיע התנהגות בזויה בכיסוי טובת הכפר.
  איריס תחזרי את המנדט לסיעה זה מריח

 4. בושה הגב

  מדהים
  סיון מונה בחשאי לסגנו של בוחבוט.
  תשאלו את איריס הביאה מנהגים של התנהלות ציבורית מהעיר השכנה
  בושה איך סיון נותן ידו למהלכים פוליטים קלוקלים ורק להשאר הראש של הישוב

 5. אין מוסר הגב

  הכל ברור
  סגן של בוחבוט מחזיק תיק הספורט במעלות. איריס מההלת קב הסל במעלות לסרי היזם בבנית בית חולים סיעודי. אתם הבנתם. עד לאן המעורבות של השכנים אצלנו בבית?
  תתעוררו. סיון הבייתה

 6. היה צפוי הגב

  מדביקים את הכסא לתחת

  אני הבנתי
  סיון נשלט עי מעלות
  סיון הבייתה. היושרה הציבורית. באבל

 7. בוכה שהצבעתי לסיון לא עוד הגב

  ככה ממנים מנכל ללא מכרז
  איריס מצטרפת לא מחזירה את המנדט. ואפשר למנות מנכל ללא כישורים אבל עם קשרים. שאפו על המהלך. סיון הבית

 8. אחד ששואל הגב

  שמח בשכונה
  שיטת הכסאות המוזיקלים.יש מבקר מועצה?

 9. איריס הבייתה הגב

  איריס בושה

  מענין מי אמר למי ומה אמר שאיריס חצתה את הקווים תחזירי את המנדט לסיעה. זו התנהגות שלא מתאימה לכפר ורדים. בושה וחרפה. ממעלות נמסר שהובטח לה…. בבחערות הבאות. מעניין כאן. ומענין למי אנו דומים

השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן