עושים כבוד לגיא לוי


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
איתי שפר

8/2/18: תזמורת הנוער כפר ורדים והזמרת רותי נבון בקונצרט לזכר נגן הסקסופון שנפל בצוק איתן

כפרניק IMG_2818-001 עושים כבוד לגיא לוי

8/2/18: תזמורת הנוער כפר ורדים והזמרת רותי נבון בקונצרט לזכר נגן הסקסופון שנפל בצוק איתן

 

גיא לוי, חלל צה״ל הראשון בכפר ורדים ובתקווה כי האחרון, נפל בקרב בצוק איתן. גיא היה מוסיקאי מוכשר ונגן סקסופון בתזמורת הנוער בכפר.

ראובן מלאך, מנצח התזמורת, ונגני התזמורת מנציחים את זכרו של גיא מדי שנה בקונצרט חורף. בשנה הראשונה לנפילתו של גיא אירחה תזמורת הכפר את תזמורת צה״ל במופע משותף. בשנה השניה הופיעה התזמורת ביחד עם הזמר דני רובס ובשנה שעברה נערך קונצרט של התזמורת עם קובי אפללו.

השנה, ביום חמישי, 08.02.2018 בשעה 20:00, תופיע התזמורת בהיכל התרבות במעלות עם הזמרת רותי נבון במיטב להיטיה (חשמל זורם, גשם בעיתו, פרחים בקנה, יום יבוא ועוד). כמו תמיד, מובטח ערב מהנה, מרגש ומיוחד. הכניסה חופשית והציבור מוזמן.

 

 

כפרניק gl111-001 עושים כבוד לגיא לוי

 

 

ראובן מלאך (המאסטרו): ערב זה שואב ממני לא מעט אנרגיות מידי שנה. איני מתכוון לעבודות ההכנה, אלא לרגש ולכאב. הזמן אמנם חולף לו, אך הכאב נותר עומד במקומו, על אחת כמה וכמה כשאנו, התזמורת ואני, עמלים לקראת המופע, או אז הכל צף לו…

כשעסקנו בהכנות למופע הראשון לזכרו של גיא, ביצענו קטע לא פשוט כשגיא מנגן סולו על מסך ענק והתזמורת מלווה אותו. זה היה קשה טכנית/מוזיקלית אבל קשה הרבה יותר רגשית. אני זוכר שמספר לא מבוטל של בני נוער התקשו מאוד לנגן עם גיא, חברם החלל, ואלו מחו דמעה, עד שנאלצתי באחת החזרות להסתיר את המסך עם דמותו של גיא, ואז הצלחנו לעבוד על הנגינה.

כפי שאמרתי, הזמן חולף לו וכיום אך מספר מועט של נגנים הכירו וזוכרים את גיא. הם היו קטנטנים בתזמורת כשגיא היה נגן בתזמורת והיום הם בוגרים.

אני מזמין את הציבור להגיע, ליהנות, להתרגש ובעיקר ״לעשות כבוד לגיא לוי״, למשפחתו ולחבריו. כאמור, ביום חמישי, 08.02.2018,  בשעה 20:00 בהיכל במעלות.


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן