עונה שניה ומבטיחה!


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

מאמאנט כפר ורדים: טקס פתיחה מרגש בשיתוף "בית בחורש" ו-86 שחקניות ב-8 קבוצות. הסרט כבר בפנים!

כפרניק 1421291_10201596234002012_1252358422_o עונה שניה ומבטיחה!

 

ליגת מאמאנט כפר ורדים: טקס מרגש ו-86 שחקניות ב-8 קבוצות בפתיחת העונה בחסות "מכבי שירותי בריאות".

 

ליגת מאמאנט כפר ורדים פותחת עונה שנייה!

בשבת, 7.12.13, נערך טקס פתיחת ליגת מאמאנט כפר ורדים לשנת 2013-14, ומה היה שם?

במספרים:

100 בלונים.

86 שחקניות בליגה.

8 תלמידי כיתות י'.

10 חוסים מהוסטל בית בחורש.

1 ראש מועצה.

 

 

כפרניק 1421291_10201596234002012_1252358422_o_0 עונה שניה ומבטיחה!
Y03eN-60HGc

 

 

 

בלוני הליום צבעוניים הונחו על הרצפה בעזרת "משקולות" שייצרו דיירי הוסטל "בית בחורש" באמצעות בדים המכילים אבנים, קשורים בסרט.

כולם לבשו את חולצות הליגה היפות שהכינה נותנת החסות הראשית של מאמאנט – "מכבי שירותי בריאות".

השחקניות התיישבו על הרחבה כשהן מייצגות ב-8 קבוצות את בי"ס קשת, בי"ס תפן, קבוצות מעורבות ואורחות לליגה היישובית – אמהות מהיישוב מצפה אביב אשר במשגב.

תלמידי בי"ס אמירים התנדבו למאמאנט במסגרת פרויקט מחויבות אישית והם ישמשו כקוונים, רשמים, עוזרי מאמן ועוד. גם הם קיבלו חולצות ליגה מתנה כי הם "האבירים של אמירים" .

אורחי הכבוד היו קבוצת "הכוכבים" – הלא הם דיירי ההוסטל בית בחורש של כוכב צפון.

במשך חודש, בכל יום שישי, התלמידים אמנו ברגישות ובסבלנות את החוסים במשחק הכדורשת, בליווי צמוד של מאמני מאמאנט כפר ורדים ושחקניות הליגה.

מתרגשים ומוכנים למשחק הראווה, לבשו את חולצות הליגה שהוכנו במיוחד עבורם עם שם הקבוצה שלהם – "הכוכבים" ועלו על המגרש לקולות עידוד הקהל ומחיאות כפיים, מלווים על ידי אבי וייץ ומישו אמסילי המאמנים.

רונית וייץ – יו"ר מאמאנט כפר ורדים, שיבחה את כל העוסקים במלאכה והודתה לכולם: שחקניות, ילדים, בעלים, חברות ההנהלה ולראש המועצה מר סיון יחיאלי, שעלה אחריה למגרש, העביר את ברכתו והכריז על פתיחת ליגת מאמאנט כפר ורדים.

משחק הראווה הראשי היה של קבוצת "הכוכבים" (החוסים) וקבוצת "האבירים" (תלמידים) בליווי אבי וייץ ומישו אמסילי המאמנים. בעידוד השחקניות והקהל, כל נקודה שנצברה זכתה לתשואות, שמחה והתרגשות. בתום המשחק, הוזמנו ה"כוכבים" לקבל תעודת השתתפות מראש המועצה.

המשחק השני נערך בין ה"אבירים" לבין אלופת אשתקד קבוצת "קשת ברשת". (התלמידים ביקשו ואצטט: "לא רק לעבוד, אלא גם לשחק, ואם אפשר 'לקרוע' את האמהות".). נציין כי הקרב היה צמוד ובסופו אכן ה"אבירים" נצחו, אך למען ההגינות נספר כי קבוצת "קשת ברשת" לא הייתה בהרכבה המלא (עונת הפסטיגלים, בכל זאת-ליגת אמהות).

לאחר 2 משחקי הראווה, 6 הקבוצות הנותרות שיחקו ב-3 משחקי ידידות שנערכו ע"פ הגרלה.

**

 

נשים אשר מעוניינות להצטרף לליגה מוזמנות בכל עת להגיע, לשחק ולהיות חלק מפרויקט קהילתי, ספורטיבי מהנה הנותן ביטוי ומקום לאימהות!

אנו מזמינות את בעלי העסקים אשר מעוניינים להצטרף למעגל ידידי מאמאנט, לתת הטבות לשחקניות ולתרום לקהילה ולליגה.

 

 

**

 

מאמאנט כפר ורדים תמשיך ותחבק את הוסטל בית בחורש לאורך כל העונה וגם תלמד ותעניק את כל ערכיה לתלמידי בי"ס אמירים, אנו מזמינות את הציבור לקחת חלק בפרויקט חשוב זה, לקבלת האחר והשונה ועזרה לחוסים בעלי לב הזהב להיות חלק מקהילת הכפר באירועים השונים.

 

**

בעקבות מאמאנט כפר ורדים, נפתחה ליגה בנהריה המונה כ-100 שחקניות, נפתחה ליגה באצבע הגליל המונה כ-700 שחקניות.

תושבים ממטה אשר, מעלה יוסף, כרמיאל, וחיפה פונים לרונית וייץ ומתייעצים כדי לפתוח ליגות משלהם – כבוד לליגה וכבוד לכפר ורדים!

 

****

 

אין חכמת הלימוד כחכמת המעשה!

– כשהאימהות יוצאות לאימון בערב אחרי יום עמוס, וזמן הוא כידוע דבר יקר אשר אף פעם לא מספיק, אתן מלמדות את כל הסובבים אתכן ואת עצמכן כי לכל אחד מגיע זמן אישי, אתן מלמדות מהי נחישות, מחויבות, התמדה, כי גם אם קר ועייפים מגיעות – כי החברות סומכות עליכן. כשאתן לוחצות ידיים לפני ואחרי משחקים אתן מחנכות לכבוד. כשאתן על הספסל אתן מראות כי אחת למען כולן וכולן למען אחת, הקבוצה כולה מנצחת או מפסידה גם אם לא שיחקת…

מאמות שלי – גייסתן, ארגנתן, קישטתן, פעלתן למען הליגה ובכל שבוע מחדש מתפנות מעיסוקכן ובאות לשחק ולתת את הלב. כל הכבוד!

התחדשנו העונה! מאמאנט כפר ורדים שמה לה כמטרה 2 פרויקטים עיקריים בקהילה:

נערי כיתות י' של תיכון "אמירים" בחרו במאמאנט במסגרת מחויבות אישית והן ישמשו כקוונים, רשמים, עוזרי מאמן ותומכים בכל הפרויקטים התחרותיים והקהילתיים של הליגה-תודה שבחרתם בנו.

הוסטל בית בחורש – אנו מאמצות בחיבוק ובאהבה את דייריי בית בחורש המקסימים ורוצים לאפשר להם, כתושבי כפר ורדים להשתלב ולהנות איתנו.

 

חיוך- הוא הקו העקום היחיד שיכול ליישר כל דבר בחיים.

במשך חודש האבירים של אמירים אימנו את הכוכבים של בית בחורש בליווי השחקניות והמאמנים אשר התנדבו ותרמו – החיוך של הנערים, החוסים, האמהות והמאמנים גרם לכולנו להתרגש – עוד מעט הם יעלו למגרש.

 

אנו מקבלות לליגה בברכה ובאהבה את שחקניות היישוב מצפה אביב ובראשן המאמן עופר אורטל. שחקניות אשר בוחרות לעשות! בוחרות לקום מוקדם בבוקר, לנסוע רחוק ולשחק – זה לא מובן מאילו וכל הכבוד לכן!

אני רוצה להודות לצוות המקצועי: ניר גרינברג – ה-שופט אשר ממשיך איתנו עונה שנייה בבקיאות ובמקצועיות שאין שני לה.  איתן לוי מאמן הכדורגל האגדי של ילדי הכפר, ממשיך איתנו עונה שנייה ומאמן את קבוצת מאמאאוף. אורי בן דוד– מורה לספורט של בי"ס קשת -ממשיך איתנו בעונה שנייה עם קבוצת קשת ברשת – והביא אותן לאליפות בעונה הקודמת. מיכל מצר – שחקנית עבר בנבחרת ישראל בכדורעף- מאמנת את קבוצות אקסטרא שהיא הקבוצה המעורבת וקבוצת ניומאמא המייצגת את בי"ס קשת. מישו אמסילי –אשר תורם מניסיונו הרב בתחום הכדורעף כמאמן ושחקן והשנה מאמן את קבוצת מאמאל'ה המייצגת את בי"ס קשת.

לאבי וייץ – מאמן קבוצת תפנט  – קבוצה המייצגת בגאווה את בי"ס תפן – ברוכות הבאות לליגה.

אתעכב עוד קצת בעניין אבי… כמנהלת הליגה – אני רוצה להודות לך על העיצובים המדהימים והיצירתיים של כל ההזמנות והכרזות, הסרטים והמצגות,ההדרכות בנושא הפציעות בכלל והאימונים בפרט, תודה על התרומה וההתנדבות שלך בפרויקטים השונים שלנו אימצת את מאמאנט לליבך יחד איתי ובחרת להיות שותף מלא בעשייה. אישי היקר – התמיכה שלך האישית, נפשית, רגשית, משפחתית היא גדולה לאין שעור והדף קצר מלהכיל ולפרט אותה במילים – אני אוהבת אותך!

אני רוצה להודות לראש המועצה סיון יחיאלי – על התמיכה, הליווי, ההקשבה העזרה, הזמינות והרגישות שלו לצרכי הליגה אשתקד. וגם בשנה זו אציין גם את השירות האדיב של כל עובדי המועצה שזמינים סובלניים ורגישים לצרכינו.

הנהלה המקומית אשר מלווה ופועלת איתי לעשייה מבורכת וחשובה –דבירה גזית, אוסנת אור לוירר וחדווה הרפז – שמחה ומודה לכן שבחרתן להתלוות אליי.

קפטניות הקבוצה – אתן תותחיות על! אתן מזיזות את הקבוצה, מעודדות, מגבשות, פועלות, מלמדות ומאחדות – אני אוהבת אתכן!

ואחרונים חביבים – תודה לכם הילדים של כולנו, שמזדהים מעודדים ותומכים באהבה גדולה, לבעלים – שנשארים עם הכלים של ארוחת הערב והסיפור לפני השינה.

 

 

חלק מדברי רונית וייץ בטקס פתיחת העונה.

 

צילומים: מריאנה אמסילי.

 

 

 

 

 

 

כפרניק 1483531_10201595248257369_1493699507_o עונה שניה ומבטיחה!

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. יעקב הגב

  גאוות הכפר
  אתם הגאווה האמיתית של הכפר בלי רעש וצלצולים עושות את העבודה
  יופי יופי יופי.

 2. אוהד מכבי הגב

  כמה וייץ
  יו”ר וייץ, מאמן וייץ כתבה וייץ מה זה מכבי וייץ?מזל שיש מישו ומצר….העיקר שהאדום שולט

 3. מאוכזבת הגב

  מופלא

  איך שהצבענו סיון והוא
  לא מוכן לחמם את הבלנוים
  בושה
  לא אצביע יותר סיון

 4. . הגב

  לאוהד מכבי
  אתה מוזמן להצטרף ולסייע ואל תשכח יש גם את מכבי (שירותי בריאות) במאמאנט (מכבי והפועל ביחד)

 5. מופלאה הגב

  תשובה מופלאה
  סיון מעדיף להוציא כסף על אולמות בישובים הסמוכים לכל חודשי החורף מאשר על סולר שנגמר אחרי שבועיים בגלל תקלות או שמישהו שכח לכבות או תקלה כזו או אחרת .

 6. אוהד ממאנט הגב

  תמשיך לרוץ אוהד מכבי
  תמשיך לרוץ אוהד מכבי בסוף תגיע…

 7. אוהד מכבי הגב

  בלי רעש?
  יעקב, הצחקת אותי, גאווה אמיתית של הכפר כאשר המשחק הזה נראה כמו שמתאים לחרדליות? גאוה זה שיש ערך מוסף למשחק ולא שעמום אחד גדול
  ……..
  לא שזה רע אבל בטח לא גאוה, מה שרמי אבירם עושה זו גאוה, מה שקבוצת הקטסל בכדורסל עושה זו גאוה, אבל הולכות שבי אחרי מילים ומספרים,……… בסוף גם המשלמות יבינו את האפסיות של משחק זה.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן