לרוץ ברוח טובה


אדרנלין מטה אשר.
שרונה ולירז

תלמידי ביה"ס קשת במרוץ במטה אשר: למען מטרה טובה ביום המעשים הטובים.

כפרניק  ויותם מאייר לרוץ ברוח טובה

תלמידי ביה"ס קשת במרוץ במטה אשר: למען מטרה טובה ביום המעשים הטובים.

 

לאחרונה התקיים מרוץ "לרוץ ברוח טובה" במסגרת פעילויות יום המעשים הטובים  במטה אשר. במרוץ השתתפו כ 900 רצים שבאו לרוץ למען מטרה טובה –  על כל קילומטר ריצה נתרמו 20 ₪  מעסקים באזור הגליל המערבי. במרוץ השתתפו גם תלמידים מבית ספר קשת בכפר ורדים.

הכל התחיל בתכנון יום המעשים הטובים במטה אשר, כאשר ישבנו וחשבנו איך לעשות פעילות שתחבר את כל תושבי המועצה למען אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים. לאחר חשיבה מעמיקה עלה רעיון משותף של לירז נפגי, רכזת יום מעשים טובים במועצה ושרונה שלו מאייר (תושבת כפר ורדים), רכזת ריצה במטה אשר. הרעיון: מרוץ שמטרתו לשפר את הכושר והבריאות ולגייס יחדיו כספים עבור העשרת הפעילויות של אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.

לאחר כמה חודשים של עשייה מאומצת, החלום הפך למציאות והאירוע נפתח ע"י כרוז המרוץ, משה דוידוביץ, סגן ראש המועצה. הרצים הוזנקו בזמנים שונים לפי המקצים.

את המקצה עממי של 850 מטר הזניק השחקן דניאל סבג, מתוכנית הטלוויזיה ״זגורי אימפריה״. בין הרצים במקצה זה היו בוגרי מועדון הכדורגל הפועל עכו, חניכי מכינת כנפיים שבבוסתן הגליל ומאות מתושבי המועצה.

המקצה השני היה של 3.5 ק״מ שבין הרצים ניתן היה לראות את סגן ראש המועצה איל רייז, מועדון הריצה של בי"ס חורשה, מועדון הריצה של כישורית, נבחרת ריצה מבי"ס קשת בכפר ורדים, שחקני הכדורעף מטה אשר עכו ומאמן קבוצת הפועל עכו, שלומי דורה.

במרוץ רצו פייסרים (מכתיבי קצב) שתפקידם היה ללוות ולהעצים רצים עם צרכים מיוחדים.

האווירה במקום הייתה של יום חג, יום של מעשים טובים. אפשר היה לראות משתתפים מכל הגילאים מגילאי 4 ועד 70+, רצו בזוגות, בקבוצות, ביחידים, על כסאות גלגלים, עם קביים ועוד רבים וטובים אחרים.

 

כפרניק  קשת_2 לרוץ ברוח טובה

 

 

בית ספר קשת בכפר ורדים הוציא משלחת של כ-30 תלמידים לאירוע. את המשלחת ארגנו אורלי גינת (הרכזת החברתית) ואורי בן דוד (המורה לספורט). הילדים יצאו בבוקר יום שישי בהסעה שיצאה מהמועצה המקומית כפר ורדים.

אל ההסעה הצטרפו תלמידים נוספים מהכיתות הגבוהות בכפר.

חלק מהילדים אף הגיעו למקומות הראשונים וקיבלו גביעים. בין הילדים ניתן היה לראות את שחר הרפז, ניקו סולטן, ליאור לביא ועוד.

האוירה הייתה טובה והילדים כולם סיימו 3.5 ק"מ עם חיוך …

 

כתבו: לירז נפגי ושרונה שלו מאייר.

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן