יום אימוץ בכפר ורדים


אימוץ כלבים בכלבלאב
ניבה פורן

עמותת כלבלאב ביום אימוץ כלבים בששי, 5 ביוני, במרכז המסחרי בשעות 10:30 – 13:30.

כפרניק  יום אימוץ בכפר_ניבה יום אימוץ בכפר ורדים

לאור התוצאות המוצלחות מיום האימוץ הקודם בכפר ורדים, תקיים עמותת כלבלאב יום אימוץ נוסף, ביום ו', 5 ביוני, במרכז המסחרי, בין השעות 10:30 עד 13:30.

ביום האימוץ יוצג מגוון כלבים כדי שתושבי הכפר יוכלו לבחור להם כלב מתאים.

הכלבים של עמותת כלבלאב מטופלים בקפידה, מחוסנים, עברו עיקור/סרוס ויש להם שבב לזיהוי. המתנדבים בעמותת כלבלאב שבפינת האימוץ בקיבוץ יסעור, עושים מעל ומעבר כדי לספק לכלבים את צורכיהם הבסיסיים. א ב ל – מה שבאמת חסר לכלבים הוא בית חם ומשפחה אוהבת.

אימוץ כלב, בדיוק כמו אימוץ ילד, הוא הצלת נפש. כלב, גם אם הוא נמצא בכלבייה טובה כמו כלביית יסעור, שבה הוא מקבל אוכל טוב ואהבה מכל המתנדבים, משתוקק לשבט, משתוקק להיות שייך למשפחה, שם יהיה באמת מאושר.

אנו מקווים שתושבי כפר ורדים יפתחו את לבם ויחליטו לאמץ חבר לחיים, שמבטיח למשפחה המאמצת  שמחה והנאה לאורך שנים וכן נוכחות בבית של ידיד נאמן. זכרו, אימוץ כלב הוא הצלת כלב!

אנו מזמינים את תושבי כפר ורדים לבוא ליום האימוץ ולהתרשם.

ניבה פורן, רכזת האימוצים, poran.niva@gmail.com 0507-900781

 

עמותת כלבלאב:

כלבלאב היא עמותת מתנדבים הפועלת למען הצלת כלבים נטושים, טיפול בהם וחיפוש בית חם לכל אחד ואחד מהם. העמותה מנהלת כלביה בסמוך לתחנת ההסגר לכלבים השייכת למועצה האזורית מטה אשר, בקיבוץ יסעור. העמותה מקבלת כלבים מתחנת ההסגר, ומחפשת להם משפחות מאמצות ומשפחות אומנות. פעילות העמותה היא על בסיס מתנדבים בלבד והיא איננה מקבלת תמיכה כספית ממוסדות כלשהי בארץ או בחו"ל. העמותה מנוהלת ע"י ועד מנהל המונה חמישה חברים, מתנדבים גם הם.

המתנדבים במתקן האימוץ של העמותה מגיעים מהעיר, מיישובים קהילתיים, תלמידים וסטודנטים, בעלי מקצועות שונים וגימלאים. מגיעים לתורנויות ילדים עם הוריהם וכן אנשים מבוגרים. תחומי ההתנדבות בעמותה רבים ומגוונים, החל בחיפוש משפחות מאמצות או משפחות אומנה זמניות, תורנויות ניקיון והאכלה, קניית מזון ותרופות, טיפול וטרינרי, תיחזוק מאגרי מידע ואתרי אינטרנט לפרסום הכלבים בפייסבוק ובעיתונים, ועד אירגון ימי אימוץ ביישובים בגליל המערבי.

כתובת האתר: http://www.klavlove.co.il/

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. תושב מפרגן הגב

    הכלב הינו ידידו הטוב של האדם
    מחקרים רפואיים שפורסמו לאחרונה, מוכיחים שהחזקת כלב בבית, משפרת את איכות החיים, הן של ילדים, והן של מבוגרים. אי לכך מומלץ לכל מי שעדיין לא מחזיק כלב לבוא ליום האימוץ ביום שישי הקרוב.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן