חשיפה!…


אמירים: מגמות ומוזיקה.
שמוליק בצלאל

בשבוע הבא תערך באמירים "חשיפת" המגמות לשנה הבאה לתלמידי שכבת ט'  *  הקונצרט המסכם.

כפרניק 20150115_082848 חשיפה!...

בשבוע הבא תערך באמירים "חשיפת" המגמות לשנה הבאה לתלמידי שכבת ט' * הקונצרט המסכם.

 

ביום ראשון הקרוב (18/1) בשעות הבוקר, ייחשפו תלמידי שכבת ט' בביה"ס אמירים למגמות הלימוד לקראת הבחירה בשנה הבאה. ביה"ס מציע מגוון גדול ומעניין של לימודי בחירה בהיקף של 5  עד 10 יח"ל, תוך התחשבות בשונות של התלמידים.

 

 

כפרניק 20150115_082848_0 חשיפה!...

 

 

מגמות הלימוד המוצעות הן: פיסיקה, הנדסת תוכנה (מחשבים), מדעי החברה, ערבית, ביולוגיה, אומנות חזותית, תיאטרון, מחול, ומוסיקה. ביה"ס משקיע משאבים רבים מאוד כדי לאפשר את המגוון הגדול. החשיפה למגמות הלימוד לתלמידי שכבת ט' תיעשה ע"י מרכזי המגמות ביחד עם תלמידים מהחטיבה העליונה.  ב- 5/2 יוזמנו ההורים ביחד עם התלמידים כדי לשמוע על הלימודים בחטיבה העליונה. בערב זה יוצג סרט תדמית על ביה"ס, שיח פתוח של תלמידי ט' עם תלמידי החטיבה העליונה וסיור נוסף של התלמידים עם הוריהם במגמות.

**

 

השבוע התקיים במרכז למוסיקה בכפר קונצרט החורף של תלמידי מגמת המוסיקה. הקונצרט מסכם תקופת עבודה של תלמידי מגמת המוסיקה בביה"ס בשכבות י' י"א י"ב, והוא כלל קטעי נגינה ושירה של תלמידי המגמה. זו הפעם הראשונה שמגמת המוסיקה מעלה קונצרט של כל שכבות החטיבה העליונה. המרכז למוסיקה הפך להיות אבן שואבת לתלמידים שוחרי מוסיקה. בדברי הסיכום של הערב הנפלא, אמר ראובן מלאך, מנהל המרכז כי "המקום הפך לרבים מן הילדים לבית שני, שבו ניתן ליצור וללמוד על עשייה של מוסיקה".

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן