הפסדנו, אבל יש תקווה


אורי בר צורי
למרות ההפסד לעירוני נהרייה, יש עדיין סיכוי לעלות לליגה הלאומית לנוער בכדורסל
כפרניק _בפעולה הפסדנו, אבל יש תקווה

למרות ההפסד לעירוני נהרייה, יש עדיין  סיכוי לעלות לליגה הלאומית לנוער בכדורסל

 

 

 האם נגוז חלום העלייה לליגה הלאומית של קבוצת הנוער בכדורסל שלנו בעקבות ההפסד בנהריה 75:83 ?

 
רבות נאמר ונכתב טרם המשחק, מה שהפך אותו לכל כך מעניין ואטרקטיבי. למעלה מ-1,500 צופים נתקהלו ובאו בשערי ההיכל בנהריה, מאות מתוכם היו תושבי כפר ורדים, ביניהם ראש המועצה סיון יחיאלי, חברי מועצה ואוהדים רעשנים אבל מנומסים בהתנהגותם.
שלטים בנוסח "גילי מתי הטיול השנתי?" או "לקחתם לנו את הכסף אבל לא את הלב" – יכולים היו להעיד עד כמה משחק כדורסל אחד יכול ללכד כל כך הרבה צופים מכפר ורדים סביב קבוצה ייצוגית.
רצינו מאד לנצח ורצינו לחזור לליגה הלאומית ממנה נפרדנו רק לפני עונה אחת. התכוננו היטב לרגע הגדול, ואיש לא דיבר על הפסד של פחות מ-4 נקודות שיכול היה להספיק לנו, משום שניצחנו אותם במשחק הקודם, אצלנו, בהפרש כזה.
כפרניק _מעודדים במרץ הפסדנו, אבל יש תקווה
בכפר ורדים דיברו רק על ניצחון. נכון, לקחנו בחשבון שמולנו שיחקה קבוצה טובה, בעלת ספסל עמוק יותר משלנו, קבוצה חפצת חיים שרצתה כמונו לנצח וידעה בדיוק שהניצחון צריך להיות יותר מ-4 נקודות וידעה לנצל את הביתיות להשגת הניצחון הגדול עבורה.
רוב דקות המשחק היו שקולות. חלק מהשחקנים של כפר ורדים לא נכנסו טוב למשחק וחלקם ספגו עבירות אישיות שפגעו ברצף המשחק שלנו בדקות שהיינו זקוקים להם.
הגנה וריבאונד זה שם המשחק. תוצאה גבוהה לא הייתה טובה עבורנו. כנראה שזה היה לנו לרועץ, אם במשחק מכריע הקבוצה סופגת 83 נקודות, צריך להיות גורם אחר שיביא לשינוי בתוצאה. לצערנו לא היה בנמצא משהו ייחודי שיעשה את המהפך הנדרש.
לחמנו כאריות, השתדלנו מאד, היה קשה, זה היה קרב אדיר בין שתי קבוצות יריבות, תרתי משמע. קיבלנו את גב מירקין ביום טוב במיוחד, אבל כל זה לא הספיק כדי לחייך בשריקת הסיום. אנחנו לא מרימים ידיים. קורצנו מחומר אחר ועד שזה לא נגמר זה לא נגמר.
לכל השחקנים, המאמן, ההנהלה, ראש המועצה וחברי המועצה וכל בית כפר ורדים שתמך בנו במשחק הזה וברבים אחרים – תודה לכולם, אנחנו מאמינים שיבוא היום שנוכל לחייך בזכות.
הרבו לקלוע לכפר ורדים: גב מירקין – 15 נק’, שקד תמנה – 15 נק’, נוה פרצי – 12 נק’, נדב קלנר – 10 נק’, אלון חמזני ורון משגב – 7 נק’ כל אחד.
 
 
 צילומים: בן עמי מוסק
 
 
כפרניק DSC_5201 הפסדנו, אבל יש תקווה

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אורי הגב

  השחקנים שיחקו טוב והקהל היה נהדר וכמובן גם הצלם שלנו
  כל הכבוד

 2. עירונית הגב

  איזה צילומים
  כל הכבוד לבן עמי

 3. אבא של הגב

  אין על אגודת ספורט
  אין על האגודה “שרצה בשטח”כבר 20 שנה
  נקווה שכל הרוחות הרעות שנושבות לעיתים בכםר יפסקו ויתנו לאגודה מרחב ואויר להתפתח
  וההשגים יגיעו בהמשך
  בהצלחה לכל המועדונים

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן