האופרה מגיעה למעלות


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי

 

סולני האופרה הישראלית יכבדו, בשלושה מופעים מרגשים ואיכותיים, שייערכו בהיכל התרבות במעלות ביום חמישי ה- 7.12.17 (21:00), יום ששי ה- 8.12.17 (21:00)  וביום שבת ה- 9.12.17 (11:00) את מיטב הזמר העברי של חתני פרס ישראל אהוד מנור, נעמי שמר, משה וילנסקי ותבדל לחיים ארוכים וטובים נורית הירש.

 

לתושבי האזור מחירים מיוחדים: המזמינים מופע אחד ישלמו 120 ₪ לכרטיס במקום 180 ₪ ולמזמינים לשני מופעים המחיר 160 ₪ לשני כרטיסים במקום 360 ₪.

המזמינים 10 כרטיסים ויותר ישלמו 100 ₪ לכרטיס למופע אחד ו-160 ₪ לשני כרטיסים לשני מופעים.

 

המופעים המרגשים והאיכותיים,  יכללו את כול להיטים מכול הזמנים של הזמר העברי, שהפכו כבר מזמן לנכסי צאן הברזל של הקלסיקה הישראלית. בין להיטי אהוד מנור – ברית עולם, אני אשתגע, זאת ילדותי השנייה, בלדה לשוטר ועוד. בין להיטי נעמי שמר: לשחר זה כמו להיות ירדן, מורשת האקליפטוס, העיר באפור, פגישה לאין קץ ולו יהי. בין להיטיו של משה וילנסקי – כלניות, זוהי יפו, סתיו וונצואלה ובין להיטיה של נורית הירש – פרח הלילך, כבר אחרי חצות, ללכת שבי אחרייך, אי שם ובן יפה נולד.

ביום חמישי ב- 21:00 המופע -"ירושלים של כלניות"  יתבסס על הלהיטים של  נעמי שמר ומשה וילנסקי עם כל השירים שליוו אותנו כול חיינו.

ביום שישי ב-21:00 יככבו אהוד מנור ונורית הירש בשיריהם הבולטים והמרגשים "ללכת שבי אחריכם" וביום שבת ב-11:00 בבוקר במופע "אי שם בין חורשת האקליפטוס לוונצואלה" נמצא שירים של כל ארבעת חתני פרס ישראל.

את האופרה הישראלית ייצג המנהל המוסיקלי המפורסם דוד זבה – מוזיקאי, מנצח, מעבד, מלחין, זמר ופסנתרן ישראלי מוביל שיפליא בנגינה על הפסנתר יחד עם מיטב הסולנים והסולניות עם רקורד ישראלי ובינלאומי עשיר ביניהם: גוני כנעני, טל גנור, נמרוד גרינבוים, הדר עטרי, ניצן אלון, שירי הרשקוביץ, מאיה בקשטנסקי, שירה רז, אפרת אשכנזי ואלינור זון.

המופעים מתקיימים בתמיכתו של המיזם הפילנתרופי ״אוצרות הגליל״, מייסודה של התעשיינית רעיה שטראוס בן דרור. המיזם תומך ומקדם עסקים ותיירות בגליל המערבי, באמצעות אתר אינטרנט ייעודי, קידום וחשיפה תקשורתיים, קורסים והדרכות להתמקצעות עסקית ועוד.

 

 

כפרניק Z האופרה מגיעה למעלות

 

 

 

גוני כנעני, סופרן, בעלת רפרטואר אופראי עשיר הכולל את דונה אלווירה בדון ג'ובני (מוצרט), גרטל בהנזל וגרטל, סוזנה בנישואי פיגרו, הגבירה הראשונה בחליל הקסם ועוד.

טל גנור, סופרן, ביצעה את דספינה בכך עושות כולן, ברברינה בנישואי פיגרו (מוצרט), התפקיד הראשי באלמנה העליזה, אדינה בשיקוי אהבה ועוד.

נמרוד גרינבוים, טנור, הופיע בתפקיד טמינו בחליל הקסם, באליסה בארץ הפלאות, שיקוי אהבה ועוד.

הדר עטרי, סופרן, מופיעה על במת האופרה וכן בקונצרטים. היא הופיעה כסולנית עם התזמורת הפילהרמונית הישראלית, סיפונייטת באר-שבע ורעננה. בין השאר הופיעה בתפקיד פפגנה בחליל הקסם, מוניקה באופרה המדיום, הנזירה ג'נובייפה בנזירה אנג'ליקה, אליסה באופרה אליסה בארץ הפלאות ועוד.

ניצן אלון, מצו-סופרן, הופיעה על בימות העולם האופרה ביוליוס קיסר במצרים, לה רונדינה וריגולטו. הרפרטואר הקונצרטי שלה כולל בין השאר את הרקויאם של מוצרט, המגניפיקט של באך, מיסת נלסון של היידן ועוד.

שירי הרשקוביץ, סופרן, הופיעה כפמינה בחליל הקסם, סוזנה בנישואי פיגרו, פיית החול ופיית הטל בהנזל וגרטל, אדינה בשיקוי אהבה, נורינה בדון פסקואלה, לוסי בטלפון וכן כליזטה בלה גאזטה, איבט בלה רונדינה, אוסקר בנשף המסכות ועוד.

מאיה בקשטנסקי, מצו-סופרן, הופיעה בתפקיד המכשפה בהנזל וגרטל, אורפיאו באורפיאו ואאורידיצ'ה, הגבירה השנייה בחליל הקסם (מוצרט),מרצ'לינה בנישואי פיגרו ועוד.

0

שירה רז, מצו-סופרן, הופיעה במגוון תפקידים כאניו ברחמיו של טיטוס, כרובינו בנישואי פיגרו, דורבלה בכך עושות כולן, הנזל בהנזל וגרטל,ג'ובאנה בריגולטו, פלורה בלה טריוואטה ועוד.

אפרת אשכנזי,סופרן, הופיעה בין היתר כביאנקה בלה רונדינה, הרוזנת בנישואי פיגרו, ויטליה ברחמיו של טיטוס, הגבירה הראשונה בחליל הקסם של מוצרט, מימי בלה בוהם, האימא בהנזל וגרטל ורוזלינדה בעטלף של י. שטרארוס.

אלינור זון, הופיעה בתפקידים ראשיים רבים ביניהם קונטסה וגבירה ראשונה של מוצרט, האחות אנג'ליקה, פראארטה של הנדל. היא זוכת פרסים בינלאומיים רבים. הופיעה בבית האופרה של שטוטגרט, שרה את פיורדיליג'י (מוצרט) ושיתפה פעולה עם אמנים חשובים כפול נדלר, סילבן קמברלן ועוד.

 

לרכישת כרטיסים באתר

כרטיסים בהיכל 04-9573050

(כתבה פרסומית).

 

חדשות

השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן