גניבות, תנועה וקהילה


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

תחנת מעלו"ת-מעונה: נתפסו נהגים עבריינים, אותר סלולרי גנוב ונערך אימון כושר לצעירים

כפרניק WhatsApp Image 2018-05-08 at 18.19.17 גניבות, תנועה וקהילה

תחנת מעלו"ת-מעונה: נתפסו נהגים עבריינים, אותר סלולרי גנוב ונערך אימון כושר לצעירים

 

במסגרת מאבקה של משטרת ישראל בתאונות הדרכים ובעבירות הבריונות בכבישים, נערך מבצע שיטור מקיף של תחנת מעלו"ת-מעונה: במהלך המבצע הורדו מהכביש עשרה כלי רכב, מתוכם שלושה רכבים משופרים שאינם עומדים בתנאי הרישוי, ארבעה רכבים הורדו עקב זיהום אוויר חריג והשאר על ליקויים בטיחותיים.

כמו כן נתפס נהג תחת השפעת סמים ורישיונו נפסל במקום ורכבו הושבת. נתפס גם נהג שביצע עקיפה על קו הפרדה רצוף וסיכן רכבים, רישיונו נפסל במקום ורכבו הושבת. עוד נתפסו שני קטינים שנסעו על קטנוע ללא רישיון נהיגה.

מהתחנה נמסר, כי שוטרי תחנת מעלו"ת ימשיכו במאבקם העיקש כנגד תאונות הדרכים ועבירות הבריונות המסכנות חיים. סעו בזהירות.  

**

השבוע הוגשה לתחנה תלונה על ידי אזרח שבשעת בילוי בפארק במעלות, נגנב ממנו מכשיר הסלולרי. מהתחנה נמסר, כי בפעילות חקירה אינטנסיבית ומתוחכמת אותר המכשיר הגנוב אצל תושבת מעלות אשר נעצרה לחקירה, והמכשיר הגנוב הוחזר לבעליו המאושר.

כפרניק WhatsApp Image 2018-05-08 at 18.19.16 גניבות, תנועה וקהילה

**

כחלק ממשימות התחנה לחיזוק הקשר עם הדור הצעיר בבתי הספר, במסגרת פרויקט מיל"ה (מובילים יחד למען הנוער, פרויקט משטרתי קהילתי בהובלת המש"ק המקומי איציק פסמן), נערך למשתתפים אימון ייחודי בחדר כושר במעלות, במטרה להגביר את המודעות לכושר הגופני.

משטרת ישראל תמשיך לחזק את הקשר עם הדור הצעיר ולהסביר את חשיבותה של מערכת אכיפת החוק במטרה לשמור ולגדל נוער נורמטיבי ושומר חוק.

**

 

בפעילות משולבת בכפר גוש חלב – בהשתתפות משטרת ישראל, משמר הגבול, יחידת הפיצו"ח ממשרד החקלאות ומשרד הבריאות – נתפסו באטליז כ-1.5 טון בשר ועופות משחיטה שחורה. הבשר הוחרם ובעל האיטליז, בשנות ה-30 לחייו, עוכב לחקירה.

באחת הרפתות בכפר נמצא כי בעל הרפת דיווח על 300 עגלים ובפועל נמצאו במקום 50 עגלים. בעל הרפת בשנות, גם הוא בשנות ה-30 לחייו, נחקר באזהרה והוטל עליו קנס בסך של 70,000 ש"ח.  

משטרת ישראל יחד עם רשות האכיפה הנוספות, ימשיכו במאבקם הנחוש כנגד שיווק מזון פיראטי בדגש על מזון מן החי שלעיתים קרובות מובלת בתנאים לא ראויים ועלולה להיות נגועה במחלות ולסכן את בריאות הציבור.

צילום: משטרת ישראל

 


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן