אימוץ לשלושה חודשים


כלבים במכלאת יסעור מחפשים בית חם בכפר ורדים
לידיה גרינפלד

שיפוץ מקיף בכלבייה ביסעור – דרושה עזרה דחופה

כפרניק IMAG0080 אימוץ לשלושה חודשים

 

 

היום, 20 בנובמבר, פינת הכלבים לאימוץ בתחנת ההסגר בקיבוץ יסעור תחל לעבור שיפוץ מקיף. הבעיה היא שצריך למצוא מחסה לכלבים עד סיום השיפוץ, בעוד 3 חודשים. 

אתם בוודאי מכירים את המכלאה האיזורית ואגף ההסגר בקיבוץ יסעור, לשם אולי נאלצתם להגיע לאחר שכלבכם נלכד ע"י לוכד הכלבים המקומי. המכלאה בקיבוץ יסעור היא מכלאה אזורית המשרתת את תושבי הגליל המערבי, ומנוהלת על ידי המועצה האזורית מטה אשר. במכלאה אגף לכלבים שנשכו, לשהייה בהסגר, וכן אגף נוסף עבור כלבים משוטטים שנלכדו. לאחרונה העניק משרד החקלאות תקציב להקמת מרפאה וטרינרית בתחומי המכלאה. המרפאה תשמש את רשויות האזור לצורך עיקור חתולים וכלבים משוטטים וטיפול רפואי בכלבי המכלאה. 

ישנה מכלאה נוספת ונפרדת, בסמוך למכלאה ביסעור, לכלבים שסיכוייהם לאימוץ מחודש טובים. במכלאה זו עובדים מתנדבים, תושבי האזור, שמטפלים בכלבים ותורמים מכספם ומזמנם. המתנדבים הם חברים בעמותת כלבלאב, שנוסדה לפני כארבע שנים. יו"ר עמותת כלבלאב הוא פטר גנאה מכפר ורדים. עמותת כלבלאב היא עמותה עצמאית, שאיננה נהנית מתקציבים מוסדיים, ומתקיימת מתרומות מזון ותרופות. התרומות מגיעות, בדרך כלל, מכיסם הפרטי של חברי העמותה, או משתדלנות שהם עושים בין בעלי עניין (חנויות של בעלי חיים וכו').

 

 

 

כפרניק IMAG0080_0 אימוץ לשלושה חודשים

 

 

היום, 20 בנובמבר, מגיע קבלן שאמור לשפץ את פינת הכלבים לאימוץ. כרגע יש בכלבייה 16 כלבים וצריך למצוא להם מחסה למשך שלושה חודשים, עד סיום השיפוץ.

קשה למצוא מקום שייתן מחסה למספר כלבים כזה ולכן מחפשים המתנדבים של עמותת כלבלאב משפחות אומנות, שיחזיקו בכלב אחד או יותר לתקופה מוגבלת של שלושה חודשים.

אנו פונים לתושבי הכפר, לאוהבי בעלי חיים ולאוהבי כלבים בפרט, שיסכימו לקבל חסות על כלב לתקופה מוגבלת של שלושה חודשים, עד שיסתיים השיפוץ בכלבייה. מדובר בכלבים מחונכים וטובי מזג. אין צורך להגיע עד קיבוץ יסעור. המתנדבים ימסרו את הכלב למעוניינים בביתם.

אל תחמיצו את ההזדמנות – קבלו כלב לשלושה חודשים בלבד! זה משתלם לכם, זה טוב לילדים,  וזה יעזור מאוד לכלבים של עמותת כלבלאב ביסעור.

 

 

פטר גנאה, 052-2976521, כפר ורדים     טלי רימר, 054-7909488, עצמון

רונית בן אברהם, 054-4853293, עצמון   זיו רוזנבליט, 052-3745213, יסעור

 

 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אורח/ת הגב

  צער בעלי בתים חיים בכפר ורדים
  מר בוב חן התריע על הנביחות של כלבים 24 שעות מתוך יממה של 24 שעות.
  עכשיו לידה גריפלד רוצה להרחיב את הנביחות בבתים נוספים.

 2. אורח/ת הגב

  1 כמה שאתה רדוד וחסר לב

 3. אורח/ת הגב

  כלבים לאימוץ
  מוכן לאמץ . כמה משלמים עבור חודש אימוץ רק פראיירים עובדים בחינם .גם לי היה עולה כסף לאחסן את כלבי ביסעור

 4. אורח/ת יאיר הגב

  כלביה ביסעור
  לידיה נכבדה הכלבים ברחוב לוטם עם המשפחה המאמצת מספיקים לכל הכפר קודם שינקו את הרחוב בעצמם אחכ יביאו עוד כלבים את יודעת למי הכוונה

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן