אז הבטיחו…


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מערכת כפרניק

א-לה כפר: למרות ההבטחות, בית ספר תפן יעבר לכפר ורדים רק בתחילת שנת הלימודים הבאה.

כפרניק ספר תפן בכפר ורדים אז הבטיחו...

א-לה כפר: למרות ההבטחות, בית ספר תפן יעבר לכפר ורדים רק בתחילת שנת הלימודים הבאה.

 

בכתבתה של ליטל מאירי המתפרסמת בגיליון החדש של "א-לה כפר", נכתב כי בית ספר "תפן" יעבור למשכנו החדש בכפר ורדים (סמוך לאמירים) רק בספטמבר 2015, תחילת שנת הלימודים הבאה (תשע"ו), וזאת למרות שהבניה כמעט הושלמה וכי הובטח שהמעבר יהיה בחנוכה (לפני כחודש).

מנהלת מחלקת חינוך, ורד אמר, מסבירה בכתבה: "קיבלנו החלטה כי בנוסף לעבודות שלא הסתיימו, מעבר בית הספר החדש באמצע השנה עלול לפגוע בתלמידים, שחלקם לומדים לבגרות חורף".

דבי מן, אם לילדה בכיתה א' הלומדת בתפן: "שכר הלימוד שאנחנו משלמים לבית הספר הולך בחלקו לשכירות. לו היה המעבר מתבצע בחנוכה כפי שנקבע, ניתן היה לנצל את הכסף לפעילויות אחרות".

דניאל מרקוביץ', הורה לשני ילדים בגן ובכיתה ב' בתפן אומר: "אנחנו מעוניינים מזה שנתיים כבר לעבור. המבנה בתפן ישן, ומיועד בכלל לתעשייה".

 

הידיעה המלאה ב"א-לה כפר".

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אמא ל3 ילדים בתפן הגב

  המעבר לכפר ורדים
  המעבר של בית הספר למבנה החדש נעשה ברגישות ואחרי מחשבה רבה, תוך שיתוף ההורים והתלמידים בחשיבה על ההיבטים הבטיחותיים, הארגוניים והרגשיים של מעבר לבית חדש. אף אחד לא רוצה להכניס 500 ילדים לאתר בנייה חצי גמור, או לשתק פעילויות משמעותיות של בית הספר כמו הפקות סוף שנה, בחינות בגרות וכדומה. פחות חשוב להיות צודקים ויותר חשוב להיות חכמים. מעבר בחופשת הקיץ הוא טבעי ונכון יותר לכולם.

 2. משה הגב

  הכל נכון הבטיחות מעל לכל

  הבטיחות מעל לכל
  אבל ראש המועצה תמיד מבטיח
  אבל לא מקיים
  הוא לא אשם בכלום

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן