אדרנלין באוויר


ליאת הלוי כהן: מרתון טבריה
ליאת הלוי כהן

הפייסריות (לא פרסריות!!!) מאדרנלין שהכתיבו את הקצב במרתון טבריה.

כפרניק  טבריה אדרנלין באוויר

 

הפייסריות (לא פרסריות!!!) מאדרנלין שהכתביו את הקצב במרתון טבריה.

 

סופת החורף של סוף השבוע האחרון לא הרתיעה 2,200 רצים, בניהם 330 נשים, לרוץ את מרתון טבריה המפורסם שהתקיים השנה בפעם ה-38!

שלוש רצות מקבוצת אדרנלין עם המאמנת שרונה שלו מאייר, לקחו השנה חלק בפרויקט ייחודי בו 10 נשים מרחבי הארץ רצו כפייסריות במקצה ה-10 ק"מ.

המונח פייסרית (למי שלא שולט בז'רגון המקצועי… ) היא "מכתיבת קצב" בזמן מטרה ידוע מראש המאפשרת  למאות  הרצים לרוץ לצידה, לקבל עידוד ותמיכה ולסיים את המרוץ בדיוק בזמן אליו שאפו להגיע.

בין הפייסריות הצפוניות שהובילו את מקצה ה-10 ק"מ, נמנו עדי וינובר, מעצבת אופנה בעלת הרשת לבגדי נשים "דרדלוקס"; מאיה רוזנבליט, מנהלת מרכז למשפחות עם ילדים עם צרכים מיוחדים ומדריכת outdoor; ואנוכי (ליאת הלוי כהן) כתבת טלוויזיה ושדרנית רדיו –  שלושתנו מרתוניסטיות שהריצה היא עבורן אהבה גדולה ודרך חיים.

שרונה שלו מאייר, בעלת קבוצת הריצה "אדרנלין" שימשה כפייסרית במקצה המרתון השלם וסיימה כמו תמיד, 42.2 ק"מ, עם חיוך גדול על הפנים ועשרות רצים לצידה שהצליחו בעזרתה לסיים את המרוץ הקשה ולשפר את השיא האישי שלהם.

ארבל ראובני, גם היא מתאמנת בקבוצת אדרנלין, סיימה את ריצת המרתון הראשונה שלה במרתון טבריה בו זכתה לרוץ עם רצים רבים נוספים לצד הכנרת, ליהנות מנוף קסום ואפילו מזג אויר קריר ונח, שלמרות איומי הסופה, הצליח לכמה שעות להתחשב  באלפי הרצים ואפשר לכולם לסיים את המרוץ בלי הטרדות של גשם ורוח בפנים.

 

 

אין ספק שחמש נשים אלו, שחיידק הריצה זורם אצלם כבר חזק בדם, כבר מתכננות את האתגר הבא, מתוך מחשבה גם לתת מעצמן ולתרום במסגרת התחביב הזה גם לקהילה.

חשוב לציין שבנוסף לנשים אלו סיימו את המרתון השלם רצים נוספים של המועדון מכפר ורדים ויישובי הסביבה.

בימים אלה מתגבשת קבוצה של רצים עיוורים מהצפון אותם יאמצו וילוו רצי אדרנלין.

נאחל לכולם בהצלחה!

**

צילום: עומר מנוס.

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן