צפריר אמיתי – תהליכים מרפאים


 צפריר משלב בעבודתו ידע ממגוון רחב של שיטות טיפוליות – אנרגטיות ופיסיות, ממזרח וממערב, עם נסיון חיים עשיר בתחומי הרוח ומיצוי הפוטנציאל האנושי, המתבסס בין היתר על למעלה משלושים שנות לימוד והתנסות בדרך האימן. מכל אלה נוצרת צורת עבודה יחודית המבקשת להתעלות מעל לדפוסי הטכניקות השונות, למשהו חדש הקורה באותו רגע, והוא יחודי לאותו מפגש.

המטרה היא לעזור לאדם ליצור מתוכו אפשרויות ריפוי חדשות הנובעות מחיבור לאושר ולעושר של החיים, התעוררות של המיטב שבו, חיזוק האמונה בחיים ובעצמו, ופיתוח יכולות של ריפוי ועזרה עצמית. במהות תהליכי הריפוי נמצאת הקשבה. הקשבה לאדם ולרבדי חייו השונים, הקשבה למהויות הריפוי המצטרפות לתהליכים, ולמה שנכון שיקרה באותו מפגש. את תהליכי הריפוי מנחה התפיסה שריפוי קורה כתהליך רב ממדי בו האדם מרפה ומשתחרר מדפוסים רגשיים, מחשבתיים ופיסיים היוצרים את ‘המחלה’, ונע לקראת הווית חיים בריאה, מאוזנת ונכונה יותר.

 
בעוד תהליכי הריפוי יכולים לעזור בקשת רחבה מאוד של בעיות פיסיות, רגשיות ופסיכולוגיות נצטבר במהלך השנים נסיון מיוחד בתחומים הבאים:
בעיות הקשורות לשלד – כאבי גב, צואר, פרקים
זוגיות – קושי במציאת אהבה ובן זוג, בעיות במערכות יחסים
התמכרויות – סמים, אוכל, הימורים ועוד
תופעות של סטרס ריגשי, פסיכולוגי ופיסי הנובעות מפחדים, דימוי עצמי נמוך, דיכאון, קשיים בעבודה וכו’
 
עבודה זו נעשית מתוך אהבה לחיים, הכרת תודה ורצון לתרום ולעזור, אמון בחיים ובמערכת האנושית, אהבה וערך לחיי אדם ואהבה למה שברא ומקיים אותנו.
  
בין השיטות בהן נעשה שימוש:
פולריטי תראפי – שיטת טיפול המבוססת על הרפואה ההודית. פולריטי משלבת אבחון וטיפול על פי חמשת האלמנטים, שמטרתן ליצור איזון אנרגטי במכלול של האדם. השפעותיו של התהליך עמוקות מאוד, הוא מאזן, מרפא וטוען, ופועל ברמות שונות של הגוף, והחיים השונים שבתוכנו.
 
מוסמך ע"י The International School of Polarity Therapy, England
אירידיולוגיה – אבחון על פי קשתית העין
מוסמך ע"י The U.K. College of Iris Analysis, England
איבחון וטיפול על פי שיטת טבעוני – רפואה פונקציונלית ואוליגותרפיה טבעית. שימוש בתוספי תזונה ואוליגוטיבים לחיזוק ושיפור תהליכי החלמה.
מוסמך ע"י יצחק טבעוני מפתח השיטה.
עיסוי – עיסוי שבדי הוליסטי ושיטת עיסוי מיחדות.
מוסמך ע"י בית ספר מירב מבית מכבי שרותי בריאות.
 
 
לייעוץ ולתאום מפגש נא להתקשר לצפריר  4780790 – 054
 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן