שר הבריאות במרכז הרפואי לגליל

אוריאל בוסו: לנוכח השריפות והירי מלבנון, החלטתי להגיע לצפון. מצאתי ניהול מקצועי וצוותים מצוינים * פרופ' מסעד ברהום: נמצאים בדריכות ומוכנות שיא


 

שר הבריאות אוריאל בוסו הגיע הבוקר (שלישי 4/6/24) לביקור במרכז הרפואי לגליל, כדי לחזק את הצוותים הרפואיים ואת הנהלת המרכז הרפואי, על רקע התחממות הגזרה הצפונית וגל השריפות בגליל ובגולן.

מנהל המרכז הרפואי, פרופ’ מסעד ברהום, עידכן את השר על הפעילות השוטפת בימים האחרונים ועל המוכנות לתרחישים שונים, ובהם שריפה, עלטה וטיפול בפצועי מלחמה מהחזית הצפונית.

 

כפרניק d7d9ede0-cbf2-4b47-970d-678a062ee875-scaled שר הבריאות במרכז הרפואי לגליל
שר הבריאות ומנהל המרכז הרפואי לגליל בנהריה

 

 

כפרניק 4e3a8d74-ede1-4750-b3a8-20fad1d13392-scaled שר הבריאות במרכז הרפואי לגליל
מימין: פרופ’ מסעד ברהום, השר אריאל בסו ומנהל המלר”ד ד”ר ח’אלד עטאללה

 

הביקור כלל סיור במלר”ד (מחלקה לרפואה דחופה), בליווי מנהל המלר”ד, ד”ר ח’אלד עטאללה, כולל בשני חדרי הטראומה, אשר אחד מהם נפתח בחודשים האחרונים בעקבות המלחמה.

בביקורו אמר שר הבריאות: “לנוכח השריפות בצפון והירי הבלתי פוסק מלבנון, החלטתי הלילה לדחות את לוח הזמנים הרגיל שתוכנן לי, לפנות את היומן ולהגיע פיזית לצפון, כדי לחזק ולהביע הזדהות. לשמחתי, אני יוצא מכאן מחוזק. יש כאן ניהול מקצועי נהדר וצוותים רפואיים מצוינים, שנותנים את הלב והנשמה”.

 

כפרניק d83b84b0-b1ce-4bc2-9aea-6b2a88c89e01-scaled שר הבריאות במרכז הרפואי לגליל
פרופ’ מסעד ברהום ושר הבריאות אוריאל בוסו במרכז הרפואי לגליל בנהריה

 

פרופ’ ברהום הודה לשר הבריאות על ביקורו ואמר: “בימים אלו, אנו זקוקים לכל עזרה מהמדינה. אנו נמצאים בדריכות ומוכנות שיא, לקראת המשך הימים שעוד נכונו לנו. אני מבקש להודות לצוותים הרפואיים על עבודה במסירות ובמקצועיות לילות כימים, ובאופן אישי מודה לשר בוסו על ביקורו החשוב אצלנו”.

 

צילומים: רוני אלברט


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן