רחל תורג’מן יוצאת לגמלאות

מנהלת המשרד הוותיקה של מרפאת כללית (בשלומי, מעלות ונהריה) פרשה לגמלאות * תכניות לפנסיה: נכדים ואמנות


 

רחל תורג’מן, המנהלת האדמיניסטרטיבית של מרפאת כללית בשלומי מחוז חיפה וגליל מערבי פרשה החודש לגמלאות אחרי 44 שנה. היא תכננה לעסוק בחינוך והוראה ואפילו החלה לעבוד במילוי מקום כמורה, אך הגורל רצה אחרת: התפנתה משרה במרפאת כללית בשלומי והציעו לה את התפקיד; היא הסכימה, התאהבה בתחום ומאז לא עזבה את כללית.

 

כפרניק 88747497-scaled רחל תורג'מן יוצאת לגמלאות
רחל תורג’מן, מנהלת מרפאות כללית בשלומי, נהריה ומעלות

(צילום: דוברות כללית)

 

תורג’מן (65), נשואה + 3 ו-7 נכדים, מתגוררת בשלומי, החלה לעבוד בכללית בשנת 1978 במרפאת שלומי שהייתה אז  מרפאה קטנה, ניהלה אותה במשך 15 שנים ומשם עברה לנהל את מרפאת כללית מעלות מרכז במשך 7 שנים. בהמשך, ניהלה את מרפאת נהריה געתון במשך 4 שנים ולאחר מכן חזרה הביתה למרפאת שלומי שכבר הספיקה לגדול, שאותה ניהלה במשך 12 שנים עד יציאתה לגמלאות. במהלך השנים אף סיימה תואר ראשון בניהול מערכות בריאות באוניברסיטת חיפה ועברה קורסים והשתלמויות שהוסיפו לידע המקצועי הרב שלה.

  

 

“אני מאוד אוהבת את עבודתי, את הקולגות שלי והמטופלים ורוצה להודות לכולם על האמון שנתתם בי ולאחל לכולם בריאות איתנה. אני אתגעגע לכולם אך גם נרגשת לחלוק אתכם רגע מיוחד בחיי, רגע של מעבר. מעבר שיש בו שינוי של השגרה, התחלה חדשה”.

 שאלנו את רחל מה היא מתכננת לעשות בפנסיה?

“קודם כל, להיות בחופש” אומרת רחל בחיוך. “לטייל, להיות עם הנכדים שלי. נרשמתי לכל מיני חוגים של ציור, קרמיקה, כל מה שרציתי לעשות במהלך השנים אך לא היה לי זמן, עכשיו אני מתכוונת להשלים את כל חלומות הקטנים האלו, מה שעושה טוב לנפש.”

גלית רטנר המנהלת האדמיניסטרטיבית של כללית במינהלת אשר: “אנו מבקשים להגיד תודה גדולה לרחל על כל השנים, על הנתינה, האכפתיות מהמטופלים, תחושת האחריות האמיתית לבריאותם של מטופלי כללית. זה הזמן לאחל לך יציאה מוצלחת לגמלאות, תהיני ותמצאי נחת בכל אשר תבחרי לעשות.”

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן