רופא משפחה חדש בכללית שלומי

ד"ר ויסאם חורי מצטרף למרפאה בניהולה של ד"ר סבטלנה קרסנושצ'וק * תושב כפר יאסיף, חובב ספורט ומכוניות


 

ד”ר ויסאם חורי, נכנס לתפקידו כרופא משפחה במרפאת כללית בשלומי, מחוז חיפה וגליל מערבי.

ד”ר חורי (35), נשוי,  תושב כפר יאסיף, בוגר לימודי רפואה בפקולטה צ’ארלס לרפואה בפראג בצ’כיה. את הסטאז’ סיים במרכז רפואי כרמל מקבוצת כללית. במהלך השנים עבר קורסים והשתלמויות רבים והאחרון שביניהם היה דיקור יבש להקלה על כאבים IMS. הוא עובד גם במוקדי רפואה דחופה בכללית וב”יחידה להמשך טיפול” (הוספיס בית ואשפוז אקוטי) במחוז.

 

כפרניק DR-HV-scaled רופא משפחה חדש בכללית שלומי
ד”ר ויסאם חורי, כללית שלומי: להתייחס לגוף ולנפש כיחידה אחת שלמה

 

בכללית מברכים על הצטרפותו של ד”ר חורי למרפאת כללית בשלומי בניהולה של ד”ר קרסנושצ’וק סבטלנה. במרפאה ניתן לקבל שירותי רפואה במגוון מקצועות: רפואת משפחה, ילדים, נשים, אורתופדיה, עיניים, סוכרת, תזונה ודיאטה, שירותי סיעוד, משרד ובית מרקחת.

ד”ר חורי: “אני נרגש לעבוד במרפאת שלומי ולהעניק את שירותי למטופלי כללית. אני מאמין שאחד הדברים הכי חשובים ובסיסיים בהענקת טיפול יעיל ומוצלח למטופל הוא הקשר הבינאישי בין הרופא למטופל וסביבתו.

“האני מאמין שלי ברפואה הוא שצריך להתייחס לגוף ולנפש כיחידה אחת שלמה, הם משפיעים ומשלימים אחד את השני. בנוסף, כשאפשר להפחית כאב אצל מטופלים ללא צורך בנטילת תרופות נוספות, בעיניי זה הישג.”

בזמנו הפנוי ד”ר ויסאם חורי אוהב לעשות ספורט ולהתעדכן בכל הקשור לחידושים ברכבים.

  

 

מכללית נמסר עוד, כי בנוסף לשירותים הניתנים במרפאות, כאשר מתעוררת בעיה רפואית אין צורך לצאת מהבית, לנוחיותכם – ייעוץ און ליין, ללא עלות למבוטחי כללית, ובו ניתן לקבל ייעוץ על ידי מומחים איכותיים ומנוסים ברפואת משפחה, ילדים ועור בווידאו-צ’ט. שירותי רופאי ילדים און ליין פועל 24 שעות ביממה, בסופי שבוע וחגים. שירות רופאי משפחה פועל במהלך כל השבוע, כולל סופי שבוע וחגים בין השעות 13:00-23:00, שירות רופאי עור און ליין פועל במהלך השבוע בין השעות 08:00-22:00 וימי שישי 08:00-13:00.

הרופאים בשירות און ליין של כללית מקבלים את כל הנתונים הרפואיים של הפונה, כפי שמופיעים בתיקו הרפואי האישי של המטופל. את סיכום ההתייעצות מעבירים למטופל ולרופא המשפחה או הילדים, על מנת שזה ימשיך במעקב ובטיפול רפואי, במידת הצורך, כך ניתן לשמור על רצף טיפולי. ניתן להירשם לייעוץ דרך אתר כללית, אפליקציה ודרך מוקד 2700*.

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן