קואליציה רחבה


מעלות-תרשיחא: סיעת ש”ס, בראשותו של הרב שלמה סויסה, הצטרפה לקואליציה העירונית שכוללת כעת 9 חברים מתוך 13 * תיתכן פגיעה בסטטוס קוו

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-05-26-at-16.31.37-scaled קואליציה רחבה
מימין: טוביה גלזר, שלמה סוויסה וארקדי פומרנץ

 

היום (שלישי 26/5/20) נחתם הסכם  קואליציוני בעיריית מעלות-תרשיחא בין ארקדי פומרנץ ראש העיר – וסיעת ש”ס. בשעות הצהרים הגיעו אל לשכת ראש העיר יו”ר הסיעה הרב שלמה סויסה וסגנו טוביה גלזר. למעמד החתימה הצטרפו גם חברי הכנסת מסיעת ש”ס בממשלה יינון אזולאי ומיכאל מלכיאלי שברכו על כניסת הסיעה העירונית לקואליציה.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-05-26-at-16.31.38-scaled קואליציה רחבה
פומרנץ, סוויסה וגלזר יחד עם חברי הכנסת אזולאי ומלכיאלי

 

 

יש לציין כי למרות הכותרת בהסכם: שמירת הסטטוס קוו – פעילות בשבתות וחגי ישראל, בסעיפים הרלוונטיים מצוין כי תיבדק המשך הפעלת מרכז אומנויות בשבתות ובחגים, וכן “ככל שניתן, תפעל העירייה לחקיקת חוק עזר מתאים בעניין איסור פתיחת עסקים בשבת ובמועדי ישראל”. בנוגע להיכל התרבות  – תפעל העירייה למינויי גורם שאיננו יהודי להפעלתו בשבתות.

כן כלולים בהסכם מספר סעיפי תקצוב מערכת החינוך החרדית, מוסדות דת ונציגויות במוסדות עירוניים.

 

 

כפרניק 3343445 קואליציה רחבה

כפרניק 334222-scaled קואליציה רחבה

 

כפרניק 334888 קואליציה רחבה

 

 

פומרנץ ברך ואמר: “שמחתי לארח את חברי הכנסת במעמד החתימה, אני מברך את ידידי שלמה סויסה, שדווקא בימים לא פשוטים אלה הצטרף לקואליציה. עכשיו משהוקמה ממשלה אני מאמין שהקואליציה תירתם לעבוד לטובת העיר מעלות תרשיחא  ותושביה”.

רק לפני שבועות ספורים הצטרפו לקואליציה שמעון בן נעים ושמעון ביטון (נץ. ביחד ננצח) וכרגע מונה הקואליציה במעלות תרשיחא 9 חברי מועצה מתוך 13. בעירייה מעריכים שעוד חברי אופוזיציה יצטרפו בהמשך.

צילום: עיריית מעלות תרשיחא


2 תגובות

  1. בוחבוט (לא שלמה) הגב

    ורק ארבעה חברי מועצה …. נשארו קרחים מכאן ומכאן.
    ככה זה שיש עיניים גדולות ושכל …. (ואחד מהם עוד חלם להיות ראש עיר).
    חחח + חג שבועות שמח

  2. דלתות מסתובבות בעירייה | כפרניק הגב

    […] גדולים (שמעון בן נעים התפטר פעמיים מתפקידו כמ”מ), הצליח לייצב את הקואליציה, אבל מחצית הקדנציה מאופיינת בעיקר בחילופי תפקידים […]

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן