נפרדים מתיימור קבלאן

לוחם האש מבית ג'אן, רס"ל תיימור קבלאן, נפל במילוי תפקידו בעת כיבוי שריפה בגליל * השר לביטחון פנים: אומץ רב וחוסן נפשי


 

מאות בני משפחה, מפקדים, חברים לעבודה ותושבי בית ג’אן ליוו היום (ה’ 5/8/21) את רב סמל תיימור קבלאן ז”ל (36) שנפל אתמול במילוי תפקידו במהלך כיבוי שריפה באזור צפת. הוא הניח אחריו אשה ושלושה ילדים.

 

כפרניק 223245-scaled נפרדים מתיימור קבלאן
לוחם האש תיימור קבלאן ז”ל מבית ג’אן

 

בטקס בבית העם בבית ג’אן נערך בהשתתפות המשפחה, השר לביטחון פנים עומר בר לב, נציב כבאות והצלה רב טפסר דדי שמחי, ראש מועצת בית ג’אן ראדי נג’ם, מפקד מחוז צפון טפסר ניזאר פארס, בכירים ולוחמים במערך כבאות ומחוז צפון.

 

 

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-08-05-at-13.45.03-scaled נפרדים מתיימור קבלאן

  

בר-לב: “כמפקדים ולוחמים, אחד הסיכונים שאנו רואים לנגד עינינו בעת מילוי משימותינו הרבות הוא אובדן. בגוף ובנפש. סמל תיימור קבלאן הוא דוגמא ומופת לכל לוחם אש ולכל אדם. באומץ רב ובחוסן נפשי אדיר הוא התייצב אתמול מול השריפה הנוראית וחירף את נפשו לטובת הצלת חיים של אחרים”.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-08-05-at-13.45.01-2-scaled נפרדים מתיימור קבלאן
השר עומר ברלב בביקור תנחומים בית ג’אן

 

טפסר ניזאר פארס: “בלב כואב אנו נפרדים היום מלוחם האש תיימור קבלאן, שנפל  במהלך פעולה מבצעית שתכליתה הצלת חיים במהלך שריפה סמוך לצפת. תיימור גדל בבית על ערכי אהבת האדם והמולדת ואף שירת בצבא כקצין קרבי מוערך, אמיץ ואדם מיוחד. משפחת קבלאן היקרה, ליבי אתכם. אנו מתחייבים לשמר את מורשתו של תיימור ולהנציח את זכרו לעד.”

 

  

בתום ההספדים נישא ארונו של קבלאן על גבי רכב כיבוי עליו הונחו זרים רבים מטעם תחנת כיבוי גליל- גולן בה שירת 7 שנים, ממחוז צפון, נציב כבאות והצלה לישראל, והשר לביטחון פנים.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-08-05-at-13.45.01-1-scaled נפרדים מתיימור קבלאן

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-08-05-at-13.45.01-scaled נפרדים מתיימור קבלאן

 

הארון לווה בשישה לוחמים בדרגת רס”ל שהניחו אותו על גבי מנוף כיבוי ומשם בשיירת כבוד של רכבי כיבוי נישא הארון בדרכו האחרונה לבית העלמין בבית ג’אן שם התקיים טקס פרטי בהשתתפות המשפחה ונציגי מערך כבאות והצלה לישראל.

 

צילומים: דוברות כבאות והצלה

 

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן