ניר מסיקה מנכ”ל המועצה החדש


סמנכ”ל מטה הדיור הלאומי מונה למנכ”ל המועצה המקומית כפר ורדים * יחליף את ורד אמר שביקשה לסיים את תפקידה

 

כפרניק WhatsApp-Image-2019-07-30-at-17.16.33 ניר מסיקה מנכ"ל המועצה החדש
ניר מסיקה, מנכ”ל מ.מ. כפר ורדים

 

המועצה המקומית כפר ורדים אישרה את מינוי של ניר מסיקה, שכיהן כסמנכ”ל מטה הדיור הלאומי במשרד האוצר, לתפקיד מנכ”ל המועצה. מסיקה (39) תושב כפר ורדים, נשוי ואב לשתי בנות, מונה אמש (29/7/19)  לתפקיד מנכ”ל המועצה המקומית כפר ורדים.

בארבע שנים האחרונות כיהן מסיקה במטה הדיור הלאומי במשרד האוצר ובתפקידו האחרון שימש כסגן ראש המטה והיו תחת אחריותו מאות פרויקטים של מחיר למשתכן בכל רחבי הארץ. מסיקה פעל לקידום תכניות ופרויקטים בתחומי התכנון והבנייה, הסרת חסמים בירוקרטים ועוד. בנוסף, מסיקה ריכז את הסוגיות הכלכליות והפיננסיות של המטה ועמד בקשר מול הגורמים השונים במשרדי הממשלה, הרשויות המוניציפליות, המגזר העסקי ועוד.

מסיקה בעל M.B.A. במינהל עסקים עם התמחות במימון ובנקאות ו- M.A. בחקר סכסוכים, ניהולם ויישובם – שניהם מהאוניברסיטה העברית בירושלים. לפני מספר שנים היה מסיקה גם מנהל פרויקטים ויועץ כלכלי לראש המועצה הקודם סיון יחיאלי.

מסיקה יחל את תפקידו במועצה במהלך חודש אוגוסט.

ראש המועצה, אייל שמואלי: “אני שמח על הצטרפותו של ניר למועצה המקומית ומאחל לו הצלחה רבה בתפקידו כמנכ”ל המועצה. אני סבור ובטוח כי ניסיונו המגוון והעשיר של ניר במגזר הציבורי, הן בתחום המוניציפלי והן בתחום הממשלתי, יהווה מכפיל כוח משמעותי ויסייע לנו לצלוח את האתגרים הרבים הניצבים בפני המועצה והכפר בשנים הקרובות ובראשם המשך אכלוס היישוב, צמיחתו וביסוסו.

אני גם רוצה להודות ולאחל בהצלחה לורד אמר המנכ”לית היוצאת, שהיתה מעל שבע שנים במועצת כפר ורדים, כמנהלת מחלקת חינוך וכמנכ”לית. לורד תרומה גדולה לקידום מערכת החינוך ולהקמת תיכון אמירים לצידו של סיון יחיאלי ראש המועצה הקודם. בעבודתנו המשותפת תרמה ורד רבות וליוותה בהצלחה את פעילות הועדה הגאוגרפית שדנה בתכנית האסטרטגית להחלפת שטחים עם מעלות-תרשיחא, שבמידה ותאושר, תתרום רבות לביסוס אזור התעסוקה המשותף ולקיבוע הטבות המס”.

ניר מסיקה: “ראשית, אני מודה לחברי המועצה ולראש המועצה מר אייל שמואלי על האמון שניתן בי עם היבחרי לתפקיד מנכ”ל המועצה. כתושב הכפר וכמי שמכיר מקרוב את פעילות המועצה המקומית, אני נכנס בחרדת קודש לתפקידי זה ואעשה ככל שלאל ידי על מנת לתרום לשגשוגו של יישוב מופלא זה. אני מגיע בתחושת שליחות גדול להעצים את כפר ורדים ולתרום מהניסיון הרב שצברתי גם בזכות עבודה קרובה וצמודה עם ראשי רשויות בארץ.

“בהזדמנות זו אני מעוניין להודות גם ליו”ר מפעל הפיס ומייסד מטה הדיור הלאומי, מר אביגדור יצחקי, לראש העיר המיתולוגי של רעננה וראש המטה הנוכחי, מר זאב בילסקי וכמובן לשר האוצר, מר משה כחלון, על האפשרות שניתנה לי להיות באחד המקומות המרתקים ביותר של השירות הציבורי בשנים האחרונות. בשיח הערכי והחשוב של בניית הארץ, חשוב וערכי יותר לבנות את הפריפריה”.

 

תגובות פייסבוק


4 תגובות

  1. נפרדים מהמנכ"לית | כפרניק הגב

    […] 30/07/2019 18:36 ניר מסיקה מנכ”ל המועצה החדש […]

  2. משקיעים 410,000 ש"ח | כפרניק הגב

    […] ניר מסיקה מנכ”ל המועצה החדש […]

  3. ראיון סיכום עם ורד אמר, מנכ"לית מ.מ. כפר ורדים | כפרניק הגב

    […] עולה לכיתה ט’) נמצאת בימים אלו בעיצומה של החפיפה עם ניר מסיקה, המנכ”ל החדש. את עיקרי סיכום התקופה הקריאה לפני שבועות ספורים […]

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן