נחלה טנוס במקום חמד נעים

חילופי סגני ראש העיר בעיריית מעלות-תרשיחא * טנוס חבר מועצת העיר כבר 17 שנה!


 

מליאת עיריית מעלות תרשיחא אישרה בישיבתה השבוע את מינויו של חבר מועצת העיר נחלה טנוס כסגן ראש העיר החדש של עיריית מעלות תרשיחא- אשר יחליף חמד נעים שכיהן בשנתיים וחצי האחרונות כסגן ראש העיר בקואליציה העירונית. ההצבעה עברה ברוב גדול ומוחלט למעט מוטי בן דוד שנמנע. ההחלפה היתה במסגרת ההסכם הקואליציוני והרוטציה ברשימת “תרשיחא מאוחדת” של נעים וטנוס.

 

כפרניק 33248098-scaled נחלה טנוס במקום חמד נעים
חמד נעים, סגן ראש העיר היוצא

 

ראש העיר ארקדי פומרנץ הודה לסגן היוצא חמד נעים: “חמד היקר, תודה על כל ההשקעה, המסירות, והאחריות שגילית כלפי הארגון והתושבים לאורך כל תפקידך. אני בטוח כי תמשיך לשרת נאמנה את העירייה והתושבים גם בהמשך הדרך”.

לסגן החדש נחלה טנוס אמר ראש העיר: “נחלה הוא חבר ואדם יקר, מביא איתו ניסיון רב שנים, מנהיג שאהוב על הציבור, אדם שבאמת מקיים את התכלית של נבחר ציבור ודואג כל הזמן לשרת את הציבור, אני בטוח שנעבוד כצוות בשיתוף פעולה מלא לטובת העיר והתושבים וביחד נהפוך את העירייה לארגון טוב יותר שנותן מענה טוב יותר לתושבים, בהצלחה”.

  

 

 

כפרניק 3354567790-scaled נחלה טנוס במקום חמד נעים
נחלה טנוס סגן ראש עיריית מעלות תרשיחא

 

טנוס, תושב תרשיחא בן 63, מכהן כחבר מועצת עיר מאז שנת 1999 ברציפות למעט הפסקה אחת בבחירות של שנת 2008. בבחירות 2003 זכתה רשימתו של נחלה בשני מנדטים ונחלה כיהן כסגן ראש עיר, אך התפטר מתפקידו לאחר שנה וחצי בלבד עקב מחלוקות עם ראש העיר דאז שלמה בוחבוט. בבחירות 2013 ו-2018 שוב קיבלה רשימתו 2 מנדטים ולאחר מערכת הבחירות האחרונה הצטרף לקואליציה של ראש העיר ארקדי פומרנץ.

 

נחלה ביקש להדגיש כי במהלך 2008 – 2013 לא זנח את עיסוקיו הציבוריים והמשיך להיות פעיל בקהילה ובחברה בתרשיחא. עוד מוסיף סגן ראש העיר הנכנס: “נכנסנו לקואליציה בתקופה קשה מאוד – חוסר משילות בשלטון המרכזי, ממשלות מעבר, בלי תקציב מדינה וקורונה משתוללת, כל אלו השפיעו רבות על איכות השרות לתושב. כולי תקווה שעם כינון הממשלה החדשה המצב ישתפר ונוכל לקדם באמת את הנושאים החשובים העומדים על הפרק כמו בניית בית ספר יסודי חדש בתרשיחא ועוד. יש לי המון מה לתרום לעיר מעלות תרשיחא, כל כולי מגויס למען הציבור ולמען התושבים”.

  

 

כפרניק 333245667-scaled נחלה טנוס במקום חמד נעים
מליאת עיריית מעלות תרשיחא

 

 

כפרניק 33435677-scaled נחלה טנוס במקום חמד נעים
הסגנים חמד וטנוס עם ארקדי פומרנץ ושמעון בן נעים עם מירון ממן מת”ח מעלות

 

צילומים: אילן אוחנה, דוברות והסברה עיריית מעלות תרשיחא

 

 

 

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן